בית – קרן אפי, בית – מרכז אפוס של המכון הקרדיולוגי במונטריאול

פעילות גופנית מונעת ומדינות

אנו מציעים פתרונות של תרומות חדשניות המאפשרות לאנשים ולחברות לתמוך בארגונים שאינם רווח של התיקים שלנו.

הכוכב שלנו

Epic הוא קרן בינלאומית שמשימתו היא לשנות את חייהם של ילדים וצעירים, ולהגן על כדור הארץ. אנו גשר בין ארגונים שאינם רווח המפתחים פתרונות לבעיות הדחופות של זמננו, לבין יחידים ועסקים המבקשים לבצע שינויים חיוביים.

מה אנחנו עושים

הפעולות שלנו

אנו תומכים בארגונים שאינם רווח

אנו מהווים ומנהלים תיקים של ארגונים שאינם רווח, שהוערכו בקפדנות, שעבורם התמיכה האסטרטגית שלנו תשנה את המצב.

אנו מגייסים תורמים

אנו מציעים פתרונות של תרומות חדשניות המאפשרות לאנשים ולחברות לתמוך בארגונים שאינם רווח של התיקים שלנו.

אנו מבטיחים השפעה

אנו מנתחים את הביצועים של ארגונים נתמכים ומעבירים אותם לתורמים שלנו, על מנת להבטיח ביטחון ושקיפות.

פעילות גופנית ורפואה מונעת

המרכז האפי מצורף למכון הקרדיולוגיה במונטריאול, תורם לקידום בריאות ורכישת אורח חיים בריא על מנת לשמור על בריאות מיטבית ולמנוע גורמי סיכון הקשורים למחלות לב וכלי דם. צוות רב -תחומי מתמחה מגלה, מעריך ועוסק בגורמי הסיכון למחלות לב וכלי דם על פי גישה ספציפית לרפואה מונעת למרכז האפי.

COVID 19

כל מה שאתה צריך לדעת

יום שני 25 בספטמבר 2023

הדפדפן שלך אינו תומך בתג וידאו HTML5.

גלה את ערוץ YouTube שלנו !

חרד להכפיל את פלטפורמות שידור התוכן כדי לשתף את המומחיות שלה, צוות Epic Center גאה להציג בפניך את ערוץ היוטיוב החדש שלו. אימונים ורכיבה על אופניים לב וכלי דם, חיזוק שרירים ויציבה, מדיטציה, יוגה ורגיעה, ריקוד ספורט לב -ריאה, תוכן חדש יפורסם כל שבוע. הירשמו ללא דיחוי, תוכלו ליהנות, בנוחות הבית שלכם, של שגרת אימונים שפותחו במיוחד עבורכם על ידי הקינסיולוגים שלנו!

החדשות הפועלות – מהדורה 31 באוגוסט 2023

כדי לקרוא בעלון זה: המילה ניהול חברים יקרים, הקיץ כבר מסתיים ואני מקווה שנהניתם! ראשית, אנו גאים מאוד להזכיר את הפתיחה המחודשת של הביסטרו שהתרחשה ב- 9 באוגוסט. אם כבר לא נעשה, אנחנו […]

החדשות הפועלות – מהדורה 6 ביולי 2023

לקרוא בעלון זה: המילה ניהול חברים יקרים, אני מקווה שתשמור על צורה ומורל בימים אלה של ערפיח וגל חום. בעלון זה תמצאו מספר תאריכים ומידע רלוונטי על התקדמות הפעילויות במרכז Epic. עם הקיץ הנוכחי, נובא ל […]

החדשות הפועלות – מהדורה 8 ביוני 2023

החדשות שמתמודדות

לקרוא בעלון זה: המילה ניהול חברים יקרים, אני מקווה שכולכם במצב נהדר ושאתם נהנים מאביב! תוכלו למצוא במהדורה זו של ה- NQC מספר מידע מעניין. אני שמח מאוד מהרעיון שנמצא את הביסטרו שלנו, תחת נוסחה חדשה, בקרוב מאוד. אני מחזיק […]

המכון הקרדיולוגי במונטריאול הוא מרכז בית חולים מוגדר במיוחד בקרדיולוגיה המוקדש לטיפול, מחקר, הוראה, מניעה, שיקום וכן הערכת טכנולוגיות חדשות בקרדיולוגיה. כל הזמן בקדמת הבמה, ה- ICM הוא המוביל בתחומו וממלא תפקיד מוביל בקוויבק, קנדה ובעולם. הוא קשור לאוניברסיטת מונטריאול.

מִצפֵּה כּוֹכָבִים
מְנִיעָה
מכון קרדיולוגיה במונטריאול

לקדם את המניעה הראשונית והמשנית של מחלות לב וכלי דם להארכת תוחלת חיים בריאה.

קרן Epic היא ארגון צדקה שהוא רכוש חבריה. היא אוספת ומנהלת את תרומותיהם של חברים וחברים של המרכז האפי כדי לתמוך ולהשתתף בהתפתחות ובפיתוח המרכז ובמנהל המניעה של המכון הקרדיולוגי במונטריאול, כמו גם לשביעות רצון של חברי EPIC.

Epics Agile: הגדרה, דוגמאות ומודלים

השתמש באפוסים זריזים כדי לפלח קורפוס גדול של משימות בסיפורים קטנים יותר.

מקס rehkopf

מאת מקס rehkopf

עיין בכותרות

סיכום: אפוסים הם קורפוס של משימות שניתן לחלק אותו למשימות ספציפיות (המכונות “סיפורי משתמש”) על בסיס צרכי/דרישות של לקוחות או סופיים של המשתמשים הסופיים. האפוסים הם תרגול חשוב לצוותי זריזים ו- DevOps.

כשאתה מאמצ את Agile ו- DevOps, האפוסים משמשים לניהול משימות. מדובר בקורפוס של משימות שניתן לחלק אותו למשימות ספציפיות (המכונות “סיפורים” או “סיפורי משתמש”) על סמך הצרכים/דרישות של לקוחות או משתמשי קצה.

אפוסים הם דרך שימושית לארגן את העבודה שלך וליצור היררכיה. הרעיון הוא לחלק את העבודה למסירים קטנים יותר, כך שתוכלו לבצע פרויקטים גדולים ולהמשיך לספק ערך ללקוחות שלכם על בסיס קבוע. אפיות עוזרות לצוותים לשבור את עבודתם, תוך כדי המשך למטרה חשובה יותר.

שמירה על זריזות בארגון משימות גדולות, כמו Epics, אינה משימה קלה. הכרת היחסים בין אפים לבין פרקטיקות זריזות ובריאות טובות היא יכולת חיונית, ללא קשר לגודל הארגון שלך.

מהו אפוס זריז ?

אפוס הוא קורפוס עצום של משימות שניתן לחלק אותו לסיפורים קטנים יותר, המכונה לפעמים “כרטיסים” ב- JIRA. האפוסים כוללים לעתים קרובות מספר צוותים, בכמה פרויקטים, ואף ניתן לעקוב אחריהם בכמה שולחנות.

משלוח Epics כמעט תמיד מכסה סדרה של ספרינטים. מכיוון שהצוות מעמיק את הידע שלהם על אפוס בזכות פיתוח ומשוב של לקוחות, סיפורי משתמשים יתווספו ונמחקו, במידת הצורך. זה המפתח עם אפוסים זריזים: ההיקף גמיש, תלוי במשוב הלקוחות ובקצב הצוות.

דוגמה לאפוס זריז

תאר לעצמך שאנחנו בשנת 2050 ואנחנו עובדים עבור סוכנות המארגנת טיולי חלל פנאי. אנו מבצעים כעשר השקות בשנה, אף אחד מהם אינו מהווה הפרויקט הגדול ביותר של השנה, אך כל השקה רחוקה מלהיות שגרתית ולכן תדרוש אנשים רבים של שעות רבות. תצורה זו מושלמת לאפוס.

דוגמה לאפוס, “השקת תיירות החלל, מרץ 2050” כוללת סיפורים למשימות שגרתיות, כמו גם סיפורים שמטרתם לשפר את ההיבטים העיקריים בהשקת המעבורת: של רכישת כרטיסי שטח להשקת המעבורת עצמה. לפיכך, מספר צוותים יתרמו לאפוס זה על ידי עבודה על מגוון רחב של סיפורים.

צוות הפיתוח התומך ברכישת כרטיסים להשקת מרץ 2050 יכול לבנות את האפוס שלו כדלקמן:

Epic: השקה – מרץ 2050
סיפור: עדכן את חוף התאריכים כך שיכלול את תאריכי ההשקה של מרץ 2050. סיפור: צמצם את זמן הטעינה של רשימות הטיסה המבוקשות