מדוע כדאי לכבות את הטלפון הנייד שלך למשך חמש דקות ביום., כיצד לכבות את הטלפון החכם שלך בסמסונג. לא, זו לא בדיחה | Nextpit

כיצד לכבות את הטלפון החכם שלך בסמסונג. לא, זו לא בדיחה

על פי נתוני Dust Mobile, LAFEE של ה- FIC של ליל, שירותי Darknet מציעים להאזין לכל מחשב נייד, ואז לפרוץ שיחה ו- SMS, מבלי שתצטרך להתקין תוכנת מפלגה שלישית

מדוע כדאי לכבות את הטלפון הנייד שלך למשך חמש דקות ביום

 • המניפולציה הקטנה הזו יכולה להגן עליך מפני התקפות סייבר

החיוני ביותר מסיבות אבטחת סייבר, רצוי לכבות את הטלפון החכם שלך 5 דקות ביום.

מתי כיבשת את הטלפון הנייד שלך בפעם האחרונה ? סביר מאוד שאינכם זוכרים, מכיוון שאיבדנו את הרגל לכבות את המכשירים שלנו. עם זאת, מומלץ מאוד לעשות זאת. וזה, מסיבות אבטחת סייבר.

זה היה אנתוני אלבנזה, ראש ממשלת אוסטרליה, נזכר לאחרונה בראיון אַפּוֹטרוֹפּוֹס. לדברי המנהיג הפוליטי, הרגל קטן זה היה מרחיק את האקרים. “לכולנו יש אחריות. דברים פשוטים, כמו לכבות את הטלפון שלך כל לילה למשך חמש דקות. למי שמסתכל עלינו, עשה זאת כל 24 שעות, בזמן שאתה מצחצח שיניים או כל דבר אחר, “הוא עודד.

הימנע משני סוגים של התקפות

במהלך מקרה Cyberspionage פגאסוס, מומחה לביטחון סייבר, שהתראיין על ידי AFP, המליץ ​​עליו כבר בשנת 2020: הפעלה מחדש של הטלפון שלו מדי יום מאפשרת להגביל את הסיכונים של “פריצה” (פריצה, הערה)). בפירוט, מניפולציה זו מאפשרת לשמור על שני סוגים של התקפות: דיוג (או דיוג)-טכניקה שנועדה לפתות את משתמש האינטרנט כדי לעודד אותו לתקשר נתונים אישיים-ו”ניצולי לחיצה על האפס “, התקפת סייבר ש”הפעלתו” אינה דורשת שום מניפולציה של הקורבן.

יתר על כן, כמומחה אבטחת הסייבר מתייה אודיברט, מכבה את הטלפון שלו, מציין בטוויטר, לסגור את כל היישומים ואת כל התהליכים הפועלים ברקע “. זה מגביל את הסיכון להתקפה, אך גם לאפשר לטלפון שלך “לנוח”, ובכך להרחיב את אורך החיים שלו.

כבה את המחשב הנייד

אתה משתמש כרגע בדפדפן מְיוּשָׁן. אנא עדכן את הדפדפן שלך כדי לשפר את החוויה שלך.

הבא

אני אסביר לך כיצד לכבות את הטלפון החכם שלך בסמסונג. זה לא בדיחה. בסמארטפונים האחרונים של סמסונג עם כפתור הצדדי הצדדי, כיבוי הסמארטפון שלך אינו אינטואיטיבי כמו שהוא צריך להיות.

כן, בשנת 2022 אתה זקוק להדרכה כדי ללמוד כיצד לכבות את הטלפון החכם שלך. וזו לא עוד הגזמה מצידי או מבוא סרקסטי לכרטיס מצב רוח. לא, בלי להתעסק, סמסונג באמת הצליחה להפוך את אחת הפעולות הבסיסיות ביותר של חווית המשתמש באנדרואיד להיות מסובכת יותר.

 • לקבלת פונקציות מעט יותר שימושיות עבור סמסונג שלך, התייעץ עם המדריך שלי מהתכונות הטובות ביותר של AneUI

Samsung Galaxy S22

Samsung Galaxy S22

 • ראה את ההצעה 859, 00 € (סמסונג)
 • ראה את ההצעה 859, 00 € (FNAC)
 • ראה את ההצעה 859, 00 € (DARTY)

ובכן, אני מפסיק כי אני מרגיש את כרטיס מצב הרוח של 3000 מילים שמגיע ואומרים לי באוזניות שהפריטים שלי ארוכים מדי. אם לומר זאת בפשטות, לרוב סמסונג גלקסי S, Galaxy A ואפילו ל- Galaxy Z האחרון יש כפתור שנקרא מקש צד ​​(או כפתור לרוחב בתרגום הצרפתי של AneUI).

באופן מוזר, כפתור זה אינו כפתור ההפעלה ברירת המחדל. על ידי ביצוע תמיכה ממושכת על כך, אינך מתמודד עם תפריט הכוח של אנדרואיד 12 אלא לעוזר הביקסבי בסמסונג. זה כל כך נגד אינטואיטיבי שסמסונג עצמו מציע הדרכה להסביר לך כיצד לכבות את הטלפון החכם שלך. הדרכה! חוץ מזה, הדרכה זו מוסתרת בתפריט של התכונות המתקדמות של OneUi, שהוא די מצחיק, יש להודות בו.

3 שיטות לכיבוי הסמארטפון של סמסונג

סמסונג כיצד לכבות את הטלפון 1

 1. מהתפריט המהיר, על ידי לחיצה על סמל החשמל
 2. ערוך תמיכה ממושכת בלחצן הצד של המפתח ובכפתור עוצמת הקול כלפי מטה
 3. באמצעות פקודה קולית עם ביקסבי

אך למרבה המזל אתה יכול להקצות מחדש את כפתור המפתח הצדדי הזה כך שהוא יפנה אותך לתפריט החשמל ומאפשר לך לכבות את הטלפון החכם שלך ביתר קלות.

 1. לך ל הגדרות ואז פנימה מאפיינים מתקדמים
 2. לחץ על מקש צד
 3. לְהַלָן תמיכה ממושכת, בחר תפריט כיבוי

פיתרון זה הוא כל כך הרבה יותר מעשי עד שהוא אחד משלושת הפונקציות הראשונות להפעיל בסמארטפון החדש שלך בסמסונג.

דברים ראשונים של סמסונג הגדרת מקש צדדי

כל כך הרבה עבור MasterClass זה כדי ללמוד כיצד לכבות את הטלפון החכם שלך בסמסונג. אל תודה לי, אני שמח לשתף את הידע היקר הזה ואני לא יכול לחכות להציע לך הדרכות כיצד לחבר את כבל ה- USB-C שלך לסמארטפון שלך.

מי יודע, אולי נצטרך להפעיל אפשרות מיוחדת בעתיד. יותר ברצינות, מה אתה חושב על הבחירה הזו של עיצוב ממשק המשתמש של סמסונג? הכחדה בפיקוד הקולי על ידי דאגה לנגישות, אני מבין, אבל השאר?

למה אתה צריך לכבות את הסמארטפון שלך פעם ביום

למה אתה צריך לכבות את הסמארטפון שלך פעם ביום

זו לא שאלה של סוללה, שימור מצב הסמארטפון שלך או לחץ דיגיטלי. זה עניין של ביטחון. כפי שמציע ראש ממשלת אוסטרליה אנתוני אלבנזה ב”הגרדיאן “, רצוי לכבות את הטלפון החכם שלך פעם ביום למשך חמש דקות. טכניקה זו תרחיק את האקרים ונמנעים מפריצות הטלפון שלך.

“לכולנו יש אחריות. דברים פשוטים, כמו לכבות את הטלפון שלך כל לילה למשך חמש דקות. למי שמסתכל עלינו, עשה זאת כל 24 שעות, בזמן שאתה מצחצח שיניים או כל דבר אחר, “אמר אנתוני אלבנה על מינויו של רכז הביטחון הראשון שלו לאומי. עצה החלה גם על יחידים וגם עבור חברות.

אבטחת סייבר: ניתן להקשיב ולפרוץ כל סמארטפון, מזהיר מומחה

על פי נתוני Dust Mobile, LAFEE של ה- FIC של ליל, שירותי Darknet מציעים להאזין לכל מחשב נייד, ואז לפרוץ שיחה ו- SMS, מבלי שתצטרך להתקין תוכנת מפלגה שלישית

כפי שנזכר “נומרמה”, ראש ממשלת אוסטרליה אינו היחיד שמקבל המלצה זו, שאינה חדשה. במהלך מקרה תוכנת Pegasus Spy בשנת 2020, מורה לביטחון סייבר שהתראיין ל- AFP הציע להפעיל מחדש את הטלפון החכם שלו מדי יום כדי להגביל את הסיכונים. אם הסוכנות הלאומית למערכות מערכות מידע (ANSSI) אינה נותנת הוראות ספציפיות בנושא זה בצרפת, סוכנות הביטחון הלאומי של ארצות הברית (NSA) ממליצה לכבות אותה ולהפעיל אותה מחדש לפחות פעם בשבוע.

להתמודד עם שני סוגים של התקפה

לדברי NSA, זה עשוי להתמודד עם שני סוגים של התקפה: דיוג ממוקד (דיוג אגס), המאפשר להאקרים להתקין תוכנות זדוניות במכשיר שלך, ו”ניצולי לחיצה על האפס “, התקפת סייבר שאינה זקוקה לפעולה כלשהי של קורבן שיופעל.

למה לטשטש את הבית שלך במפות Google זה רעיון טוב

זה מאפשר למנוע פורצים לאתר את הבית שלך מרחוק. הנה כיצד להגן על פרטיותך במפות Google

כבה את הסמארטפון שלך יאפשר לך לסגור את כל היישומים שמסתובבים ברקע וחותכים תקשורת חיצונית, המגבילה את הסיכונים. מצד שני, אם הסיסמה שלך נפגעה בקמפיין דיוג או שהסמארטפון שלך כבר מושפע מתוכנה זדונית, ההפעלה מחדש לא תשנה דבר.