מחיר שקוף של המנהיג הצרפתי – פקסון, מהו מסך שקוף? Winlight

מהו מסך שקוף

זה הכפל של LED עצמם שמייצרים את הדימוי בצורה רחוקה. לפיכך הם מציעים אור גבוה וללא גבול גודל.

מסך שקוף

מסך ענק LED, מערכת סאונד

  • ההיסטוריה שלנו
  • מסך גדול
  • קיר LED
  • תמונות קיר, LCD ו- LED ECRANS
  • חלון ראווה
  • מסך ענק פנים
  • מסך LED חיצוני
  • מסך שקוף
  • תנאים

נהל הסכמה לעוגיות

כדי להציע את החוויות הטובות ביותר, אנו משתמשים בטכנולוגיות כמו עוגיות כדי לאחסן ו/או לגשת למידע של המכשירים. הסכמה לטכנולוגיות אלה תאפשר לנו לעבד נתונים כמו התנהגות ניווט או תעודות זהות ייחודיות באתר זה. העובדה שלא הסכמה או משיכת הסכמתך עשויה להשפיע לרעה על מאפיינים ופונקציות מסוימות.

פונקציונלי פונקציונלי מופעל תמיד

גישה או גישה טכנית נחוצים בהחלט בסוף העניין הלגיטימי כדי לאפשר שימוש בשירות ספציפי המבוקש במפורש על ידי המנוי או המשתמש, או למטרה היחידה להעברת העברת התקשורת ברשת תקשורת אלקטרונית.

העדפות העדפות

גישה אחסון או גישה טכנית נחוצים לצורך עניין לגיטימי לאחסון העדפות שאינן מבקשות על ידי המנוי או האדם שמשתמש בשירות.

סטטיסטיקה סטטיסטית

אחסון או גישה טכנית המשמשת אך ורק למטרות סטטיסטיות. גישה או גישה טכנית המשמשת אך ורק למטרות סטטיסטיות אנונימיות. בהיעדר זימון שיופיע, עמידה מרצון מצד ספק הגישה לאינטרנט שלך או רשומות נוספות מצד שלישי, בדרך כלל לא ניתן להשתמש במידע המאוחסן או שחולץ בזמן זה כדי לזהות אותך.

גישה לאחסון או גישה טכנית נחוצה כדי ליצור משתמשי אינטרנט על מנת לשלוח פרסומות, או לעקוב אחר משתמש האינטרנט באתר או במספר אתרים עם מטרות שיווק דומות.

מהו מסך שקוף ?

מהו מסך שקוף ? מסך שקוף הוא כשמו מרמז על כלי דיפוזיה תמיכה במולטימדיה דרכו אנו יכולים לראות. לפני מספר שנים זה היה בסדר המדע הבדיוני. עם זאת, היום, ישנם כמה פתרונות המגיבים להגדרה זו. לא לכולם יש אותם מאפיינים טכניים ואותם יתרונות. לכן הם לא יתאימו לאותו שימוש.

מסך שקוף אוויר X-7 המשמש לקישוט קירות זכוכית

מאפיינים טכניים של מסך שקוף

המאפיינים הטכניים של מסך שקוף יהיו תלויים בעיקר בטכנולוגיה המשמשת. זה גם ייתן עיבוד חזותי שונה מאוד וישפיע על השימוש בו. הם יתבססו ראשונה על תמיכה שקופה, זו יכולה להיות זכוכית או צלחת פוליקרבונט. לאחר מכן תמיסת דיפוזיה קלה, הם בדרך כלל נוריות LED או OLED.

לכן נבחין 3 סוגים עיקריים של מסכים שקופים, מסכי LCD LCD, מסכי LCD של OLED ומסכי LED. השניים הראשונים דומים יחסית לעיבודם ובשימושם. לשנייה תהיה פעולה שונה לחלוטין, וזה ישפיע על השימוש בו. לבסוף, ישנם פתרונות תצוגה אחרים של שקיפות, אך אלה יתבססו בעיקר על דיפוזיה הולוגרפית או משחק מראה.

פתרונות המסכים השקופים השונים

מסכי LED LCD

כמו עם מסך LCD קלאסי, הגרסה השקופה עובד לפי תאורה אחורית של לוח הדיפוזיה. הקושי טמון אפוא בעובדה שהתמונה המוצגת אינה פולטת את האור שלה במיוחד עבור ה- LCD ולכן דורשת רקע.

כדי לפתור בעיה זו, יצרני LCD עוברים שימוש בתאורות LED שקופות. זה מאפשר לך לקבל מסך שקוף, אך עם אפקט מעושן קל. עם זאת, השימוש בפתרון זה נוטה להיעלם לטובת ה- OLED.

מסכי OLED

מסכי OLED הולכים עוד יותר. אכן, הם אינם דורשים תוספת של תאורה אחורית. הם פועלים על ידי רצף חיתולים, כולל חוקר בו אנו עוברים זרם חשמלי לייצור התמונה. האפקט החזותי מעניין אפוא יותר. עם זאת, יש להם בהירות מוגבלת ואינם יכולים להציג שחור, הדורש תוספת של שכבה מיוחדת.

בנוסף, הם מוגבלים גם בגודל הלוחות הרצופים המשמשים. זה מרמז שימוש בעיקרו פונה בתפקיד הטלוויזיה או הצג לתצוגת פנים.

מסך OLED שקוף

מסכי LED שקופים

מסכי LED שקופים הפועלים באופן שונה ולכן הם מיועדים לשימוש שונה גם. הם מבוססים על מיניאטוריזציה של טכנולוגיית רשת, מיושם על צלחת פוליקרבונט שקופה או זכוכית. לפיכך משווים אותו לפתרונות המיקרו -חמורים המשמשים לתצוגה.

זה הכפל של LED עצמם שמייצרים את הדימוי בצורה רחוקה. לפיכך הם מציעים אור גבוה וללא גבול גודל.

עם זאת, הם תלויים בכיוון של נוריות LED. לפיכך, אנו משיגים את התפשטות התמונה מצד אחד ומצד שני, שקיפות כמעט שלמה, אשר אלייר של חלונות הראווה. בדומה ל- OLED, מסך ה- LED השקוף אינו מציג שחור, אלא שקיפות, הפותחת אפשרויות ביצירת חזותיות.

מסך LED שקוף x7-אוויר בחלון

אז מהו מסך שקוף ולמה זה ?

מסכים שקופים הם אפוא האחרונים לעולם התצוגה והטלוויזיות. לפיכך הם הופכים את מה שהיה למדע הבדיוני של אתמול. בשוק הנוכחי ישנן למעשה שתי טכנולוגיות עיקריות אשר יגיבו לשתי בקשות שונות. הם מביאים שימוש מעורב בין דיפוזיה להתפתחות דקורטיבית.

מסכי OLED כמו עם מסכים קונבנציונליים מיועדים לשימוש פנימי כטלוויזיה מקצועית או מוניטור. שקיפות כאן משמשת לשילוב טוב יותר בסביבת הפנים או כדי לשמש ממשק דיגיטלי בין שני חללים.

מסכי LED שקופים באשר להם עונה על צורך בפורמט גדול או בתקשורת אחת דרך חלון חלון. לפיכך הם מוערכים מאוד בחלון כדי לשמור על הנוף של החוץ. זה נמצא גם בעיצוב אדריכלי, להנפשה את חזיתות הזכוכית או לפריסה דקורטיבית ויצירת קירות מונפשים.

ב- Winlight, אנחנו מעצבים של מסכי LED ענקיים ומומחה לתצוגה דינמית. אנו מציעים גם פתרון מסך LED שקוף, ה- X7-AIR.

אם יש לך פרויקט תצוגה דינמי על מסך LED, אל תהסס לפנות אלינו או לבקר באתר שלנו.