השכרת רכב: מונטריאול – המחירים הטובים ביותר בקרבת מקום | השכרת רכב VTC ארוכה, ארוכה בחודש – חזרה לרכב

השכרת רכב VTC

שכר רכב, שותף רשמי של Uber, הקים סדרה של הצעות רכב להשכרה לשוק VTC. אנו מציעים דגמים, קילומטראז ‘, ביטוח והמעקב הרלוונטי ביותר כדי לאפשר לך לממש פעילות בהשוואה.

השכרת רכב: מונטריאול, QC

עיין ברכבי השכרה הפופולריים ביותר של סוכנויות השכרה עם השכרת Uber כאן: מונטריאול. ממכוניות חשמליות לסדנים לרכבי שטח, תוכלו למצוא רכבים באותה מידה לאדם כמו לקבוצה של שבע. היכנסו לזמן והמיקום (כמו שדה התעופה הבינלאומי של פייר-אליוט-טרודו במונטריאול) כדי למצוא מכוניות שכירות סמוכות.

לשכור רכב עם Uber?

השכרת רכב באותו יום

האירועים הבלתי צפויים קורים. השכרת Uber נמצאת שם בשביל זה. עם הזמנות באותו יום, יש לנו את הפיתרון לבעיות ברכב וטיולים ברגע האחרון. שחזר את הרכב שלך בשדה התעופה הבינלאומי של פייר-אליוט-טרודו במונטריאול או במקום אחר, ואז קח את הדרך והמשיך את היום שלך.

פשטות ההזמנה

מונטריאול: הזמינו רכב שכור הוא פשוט כמו להזמין מירוץ עם Uberx. אתה יכול להשוות מכוניות שכירות בקרבת מקום או לא, ולהזמין באפליקציה Uber או המקוונת.

מגוון גדול של כלי רכב

השכרת Uber, באותה מידה למשפחה שמחפשת טנדר נוח כמו לאנשים שרוצים להשפיע. תוכלו למצוא כלי רכב מכל הגדלים והדגמים לכל הטעמים והתקציבים. לכל המכונית שלו.

מצא את הצעות השכרת הרכב הטובות ביותר כאן: מונטריאול, QC

מונטריאול: השכרת Uber מאפשרת לאנשים כמוך לחפש בקלות הצעות להשכרת רכב. תהליך ההזמנה המשולב באפליקציה ובאינטרנט מאפשר לך להשוות ולשלם רכבים ממותגים באותו מקום עבור חווית הזמנה נוזלית.

מגוון רחב של מכוניות להשכרה, החל מסדנים רואים. אתה יכול להזמין רכב שכור באותו יום או להזמין מקום מראש כדי שלא תצטרך לדאוג לפרויקטים של הנסיעות שלך.

אתה גם בוחר לאן אתה הולך. קח את הדרך למפלט מרגיע בסוף השבוע, קרוב או רחוק ממונטריאול או צמצם את בלאי הצמיגים שלך כשאתה עובר לרכב כדי ליצור עמלות במטרו. שקול ללכת למיקום החופשה המועדף עליך עם המשפחה והחברים שלך, על סיפון המכונית השכורה שלך.

לא משנה מה הצרכים שלך, הפוך את הטיול שלך לחוויה בלתי נשכחת כמו היעד שלך על ידי שמירת רכב שכור עם מיקום Uber עוד היום.

לשכור עם Uber כדי לחסוך במירוץ

קח עד 10 $ בזיכויים של Uber עבור המירוץ לאיסוף המכונית ההשכרתית שלך*.

השכרת רכב VTC

שכר רכב, שותף רשמי של Uber, הקים סדרה של הצעות רכב להשכרה לשוק VTC. אנו מציעים דגמים, קילומטראז ‘, ביטוח והמעקב הרלוונטי ביותר כדי לאפשר לך לממש פעילות בהשוואה.

אנו הופכים את זה לנקודת כבוד לפשט את ההצעות שלנו ככל האפשר כדי להימנע מהפתעות לא נעימות כשעוברים לסוכנות. אין איתנו עלויות נסתרות.

צוות ה- VTC בחזרה לרכב, המורכב ממנהגי VTC לשעבר, כולל ויודע את הצרכים שלך: אתה נהנה מתמיכה מתאימה. בנוסף, במהלך הפגישות החודשיות שלנו, תהיה לך הזדמנות להיפגש ולהחליף עם קהילת VTC חזרה לרכב.

Chez שכר דירה מכיוון שאנו חושבים שהערך המוסף של ההשכרה הוא להציע לך שירות המספק גמישות ושקט נפשי. זו הסיבה שכל החוזים שלנו הם ללא התחייבות ואנו מציעים לך רכבים בטוחים המוקדשים לפעילות שלך.

קרבה וידע

שכר הדירה Auil A מכיוון שזו הקרבה הגיאוגרפית והאנושית שלה. רשת הסוכנויות שלנו בקנה מידה אנושי מאפשרת לנו ליצור קשרים אמיתיים עם הלקוחות שלנו כדי להקשיב טוב יותר לציפיות שלהם ולייעץ להם במידת הצורך. בנוסף, אנו מביאים לכם את המומחיות הכפולה משלושים שנות השכרה בשילוב עם צוות נהגי VTC לשעבר לשעבר.

רכבי VTC שלנו להשכרה בהתאם לצרכים שלך

שכר רכב, שותף רשמי של Uber, הקים סדרה של הצעות רכב להשכרה לשוק VTC. אנו מציעים דגמים, קילומטראז ‘, ביטוח והמעקב הרלוונטי ביותר כדי לאפשר לך לממש פעילות בהשוואה.

גִישָׁה

פיאט טיפו הוא רכב מושלם להפעלת ה- VTC ללא פעילות סיכון. מחיר במחיר סביר וללא פשרה נוחות תאפשר לך להכין את הנשק שלך.

צריך מכונית להרוויח כסף?

יש לך אפשרויות. פתח את הדלת לנהיגה ולרוויח עם מגוון מכוניות מוכנות לכביש בשוק הרכב של Uber.

מכוניות שמתאימות לאורח החיים שלך

מצא מגוון של אפשרויות כליות עם כל הפרטים הדרושים לך, כך שתוכל להחליט על האפשרות הטובה ביותר עבורך.

מכוניות בעלות התחייבות נמוכה

בחר מכונית ללא חוזים לטווח הארוך, כך שתוכל להחזיר אותה כשאתה מוכן.

גלגלים כשאתה זקוק להם

כי אפשרויות אם שלך אינן זמינות. בחר אחד שמגיע עם קילומטראז ‘מוגמר, תחזוקה בסיסית ועוד.

התחל לנסוע ולהרוויח

הדרך הפתוחה מחכה. הירשם כדי לנסוע איתנו וללמוד יותר על קבלת המכונית הדרושה לך בשוק הרכב של Uber.

שותפים לרכב

הרץ | שְׁבוּעִי

למידע נוסף על הרץ

הודעה | שְׁבוּעִי

שאלות נפוצות

איך אני נכנס כי לנסוע עם Uber? למטה קטן

כדי לחזור לכיוון שאחד משותפי הרכב שלנו ולהרוויח עם אפליקציית Uber, תחילה תצטרך להירשם לנהוג. בשלב הבא תוכלו לבקר בשוק הרכב של Uber כדי לראות אילו הצעות רכב זמינות בעיר שלכם. לאחר שבחרת באפשרות המתאימה ביותר לצרכים שלך, עקוב אחר ההוראות של בן זוג לרכב להזמין ולאסוף את רכב ההשכרה שלך.

כמה דמי זה עולה לחזור אליהם כי לנסוע עם Uber? למטה קטן

בדרך כלל, עלות ההשכרה תשתנה בהתאם לסוג הרכב שתבחר ובשותף לרכב. כדי למצוא מידע נוסף על תמחור באמצעות אחד משותפי הרכב שלנו, היכנס לאתר זה.

כיצד עובדת התוכנית של Uber עם שותפי מכוניות להשכרה? למטה קטן

השקנו את תוכנית השוק לרכב כדי לעזור לנהגים ללא גישה למכונית מתאימה למצוא הזדמנות להרוויח עם Uber. עכשיו נפרדנו עם הרץ (הדעה בקרוב) כדי שהנהגים יוכלו לקבל דרך Road-Resp. לאחר שזיהית את הצעת ההשכרה המתאימה ביותר לצרכים שלך, תשלים את ההזמנה ישירות עם השותף לרכב. לאחר מכן, החזיר את המכונית על סמך הוראות השותף לרכב כשמגיע הזמן.

אתה יכול לשכור או לחזור אליו כי דרך Uber? למטה קטן

לא. התחלנו את תוכנית שוק הרכב כדי לעזור לנהגים ללא רכב מתאים להתחבר לחברות REN ויש לנו הזדמנות להרוויח עם Uber. הצעות המסופקות על ידי שותפי הרכב שלנו זמינות כדי לעזור לצרכי הנהגים. שותפי רכב אלה בקנדה הציעו לנהגים הזכאים את ההזדמנות לחזור עד השבוע.

כמה עולה דמי ההפקדה או ההתחלה חזרה לרכב משותף לרכב? למטה קטן

הסכום שאתה משלם מראש תלוי בשותף הרכב שאיתו אתה שוכר את הרכב. עם הרץ, תשלם פיקדון לביטחון שניתן להחזר בסך 265 $ CA עבור השכרה שבועית.

איפה אני יכול להיכנס כי דרך שותף לרכב? למטה קטן

נכון לעכשיו, שותפי רכב Uber מציעים השכרת רכב לנהגים במונטריאול ובוונקובר עם עוד ערים בקרוב.

האם יש קנס בביטול המכונית להשכרה שלי? למטה קטן

מכירת הסכם ההשכרה שלך יהיה ישיר עם אחד משותפי הרכב שלנו, עדיף ליצור קשר עם החברה ממנה אתה מגיע ישירות כדי להבין את משטרת הביטול שלה.

האם אני משלם ביטוח כשמגיעים לרכב דרך שותף לרכב? למטה קטן

כל הצעות ההשכרה מגיעות עם ביטוח עצמי מתוחזק על ידי שותף הרכב ו/או Uber. סוג הכיסוי לביטוח עצמי תלוי אם אתה באינטרנט או לא מקוון עם אפליקציית Uber, ואיפה אתה מפעיל את הרכב. לפרטים נוספים על הכיסוי המדויק של המחוז שלך, בקר בדף ביטוח הנהג Uber.

האם אוכל להשתמש בכליות שלי כי כדי לנסוע עם Uber? למטה קטן

אנא אשר עם ספק ההשכרה שלך שם הם מסכימים שישתמש ברכב למטרות מסחריות. כדי לראות אפשרויות השכרה זמינות כרגע דרך שותפי הרכב שלנו, בקרו בשוק הרכב של Uber.

מה אם אפשרויות Reval שאושרו אינן זמינות באזור שלי? למטה קטן

אם אתה מופיע כגורם מבוטח בתוכנית ביטוח הרכב של מישהו אחר וכי מכיוון שעונה על דרישות הרכב של Uber, אתה יכול להשתמש ברכב הזה כדי לקרוא עם Uber.

המידע שנמסר בדף אינטרנט זה מיועד למטרות מידע בלבד וייתכן שהוא לא ישים במדינה, באזור או בעיר שלך. זה עשוי להשתנות וניתן לעדכן אותו ללא הודעה מוקדמת. הצילום מיועד להפגנה בלבד ולא לשקף אפשרויות רכב בכל השכירות. עליך להיות מאושר לנהוג עם Uber כדי להעפיל לאפשרויות חכירה של הנחות רכב חדשות, מכיוון ששותפויות להשכרה ובעלי צי צי.

¹ חייב להיות בן 25 ומעלה ויש לו כרטיס אשראי או כרטיס חיוב תקף לחזור. סוף השבוע להשכרה הוא שישי עד שני (מקסימום 72 שעות) מהרד בלבד.

² כל ההנחות שהוחלו על מחיר PRECICE או נמוך במשא ומתן על הסוחר לרכבים חדשים, בלתי בשימוש ולא מורשה. עליך להיות מאושר לנהוג עם Uber כדי להעפיל להנחות רכב. זכאות לרכב ל- Uberx או Uberxl עשויה להשתנות לפי עיר.

¹uber אינו אחראי למוצרים או לשירותים המופעלים על ידי חברות אחרות, או לתנאים ולהגבלות (תנאים כספיים כלולים) במסגרתם מוצעים מוצרים ושירותים אלה. נהגים השוכרים עם כל שותף לרכב זכאים לאזורי נחשול טיולים אך עשויים שלא להיות זכאים להשתתף בהצעות מקומיות אחרות כמו Boost, Trips Consectative או Quest.

בקר במרכז העזרה