ספוטיפיי מודיעה על עלייה במחיריה, הנה המחירים החדשים., Spotify: מחיר המנוי שלך יגדל ב -10 עד 20 % בצרפת

Spotify: מחיר המנוי שלך יגדל ב -10 עד 20 % בצרפת

בהודעה לעיתונות, Spotify אישרה כי מחיר הנוסחה הפרמיום שלה מתכונן לעלייה בצרפת. “השוק המשיך להתפתח מאז ההשקה שלנו. כדי להמשיך ולחדש, אנו משנים את מחירי הפרמיה שלנו במספר שווקים ברחבי העולם. עדכונים אלה יעזרו לנו להמשיך להציע ערך למעריצים ואמנים בפלטפורמה שלנו.» המנוי יגדל ל -10.99 דולר לחודש בארצות הברית.

ספוטיפיי מודיעה על עלייה במחיריה, הנה המחירים החדשים

כל ההצעות של הנוסחה הפרימיום מתוקנות כלפי מעלה, דרך לספוטיפיי להתאים עם המתחרים שלה.

פורסם בתאריך 07/25/2023 בשעה 10:16 A.M

אם נרשמת לפלטפורמת המוזיקה של Spotify, הגלולה עשויה להתקשות לעבור. כפי שמדווח הפריסאי, פלטפורמת הסטרימינג הודיעה א עלייה במחיריה ב 52 מדינות. וצרפת מודאגת היטב. עלייה זו נוגעת למנוי הפרימיום שחוצה לראשונה את המוט של עשרה יורו. עד אז מחויב 9.99 אירו לחודש, המנוי מוגדל על ידי יורו, או 10.99 אירו חודשי. מחיר בקנה אחד עם אלה שמציעים מתחרותיה, כלומר דיזר או אפל מיוזיק.

“נוף השוק המשיך להתפתח מאז ההשקה שלנו. על מנת להמשיך ולחדש, אנו משנים את מחירי הפרימיום שלנו במספר מסוים של שווקים ברחבי העולם. עדכונים אלה יעזור לנו להמשיך להציע ערך למעריצים ואמנים בפלטפורמה שלנו, “אמר פלטפורמת המוזיקה השבדית בהודעה לעיתונות. ספוטיפיי רמזה בסוף השנה שעברה שהיא יכולה להגדיל את המחירים שלה, ברגע שהמתרחשים שלה עשו זאת.

ואלה כל הנוסחאות המנוי הגדלו, מכיוון שההצעה “הצמד”, שנותנת גישה לשני חשבונות פרימיום, עוברת בין 12.99 אירו ל -14.99 אירו. דיטו לנוסחה “משפחתית” (ארבעה חשבונות תחת קורת גג אחת) שעולה מ -15.99 אירו ל- 17.99 אירו. לבסוף, אין להתעכב על נוסחת הסטודנטים מכיוון שהמנוי מטפס גם ביורו אחד שיחויב ב -5.99 אירו. Spotify הודיעה על תכונות חדשות בחודשים האחרונים, בפרט כדי לשפר את חווית המשתמש, אך עליית המחירים הזו אינה מלווה בשום חידוש, שכבר מואשם על ידי לקוחות רבים.

Spotify: מחיר המנוי שלך יגדל ב -10 עד 20 % בצרפת

Spotify הגדילה את המחירים שלה בצרפת, עם מנוי אינדיבידואלי שעולה ל -11 יורו בחודש ומנוי משפחתי שעולה בשני יורו.

Spotify לא היה מזמן המרה. אמנם למדנו הבוקר ששירות הזרמת המוזיקה חשב על הגדלת מחיר המנוי הפרמיום שלו, אך הוא נעשה כעת בצרפת. באתר האינטרנט שלה, Spotify מכריזה כעת על מחיר המוצע ב -10.99 יורו בחודש, לעומת 9.99 יורו בחודש עד כה.

מצידם, הצעת הצמד עולה ל -14.99 יורו בחודש, הצעה המשפחה ב 17.99 יורו בחודש והסטודנטים מציעים ב -5.99 יורו לחודש. לפיכך, כל המחירים של Spotify Premium הם העולים מיום שני, 24 ביולי.

מחיר ישן מחיר חדש אבולוציה
צוות 9.99 יורו 10.99 יורו +10 %
זוג 12.99 יורו 14.99 יורו +15 %
מִשׁפָּחָה 15.99 יורו 17.99 יורו +13 %
סטודנטים 4.99 יורו 5.99 יורו +20 %

כאשר מדווחים על עליית המחירים בשיעור הראשוני, המנוי לסטודנטים הם שמגדילים את הכי הרבה, בערך 20 %, ואחריו הצעת הצמד, עם עלייה של 20 %. המנוי האישי נשמר יחסית, עם עלייה של 10 %.

עלייה במחיר, ללא תכונות חדשות

העובדה נותרה כי עליות מחירים אלה מסובכות במיוחד לבלוע למשתמשים, במיוחד לאור היעדר תכונות נוספות או נתח אחר מבחינת איכות השמע. חיכינו יותר משנתיים את הגעת איכות Hi-Fi ב- Spotify, תכונה שכבר הודיעה על ידי פלטפורמת הסטרימינג השוודית, אך פעמים רבות נדחקה-למרות שהיא טרם הושקה.

כך גם בשמע חלל שנמצא יותר ויותר בשירותים אחרים – Apple Music, Tidal, Amazon Music – ללא עלות נוספת. בצד ספוטיפיי, תכונות אלה צפויות לדרוש מנוי גבוה יותר של מחיר.

עם זאת, שימו לב כי Spotify אינו שירות המוזיקה היחיד שהגדיל את המחירים שלו. מצידם, Deezer ו- Apple Music מציעים גם הצעות בתשלום מ -10.99 יורו בחודש.

רוצה להצטרף לקהילה של חובבים ? המחלוקת שלנו מברכת אותך, זה מקום של עזרה הדדית ותשוקה סביב טק.

Spotify יגדיל עוד יותר את מחיריו בצרפת, זה רשמי

זה היה צפוי, אבל זה לא הופך את החדשות לנעימות יותר. Spotify מתכוננת להגדיל את מחיר מנוי הפרמיה שלה בארצות הברית בדולר אחד, ובכך לגייס את החשבון ל -10.99 דולר לחודש. צרפת תעבור את אותו הטיפול בשבועות הקרובים.

Spotify יגדיל עוד יותר את מחיריו בצרפת, זה רשמי

Spotify

עדכן בשעה 2:36 בערב:

בהודעה לעיתונות, Spotify אישרה כי מחיר הנוסחה הפרמיום שלה מתכונן לעלייה בצרפת. “השוק המשיך להתפתח מאז ההשקה שלנו. כדי להמשיך ולחדש, אנו משנים את מחירי הפרמיה שלנו במספר שווקים ברחבי העולם. עדכונים אלה יעזרו לנו להמשיך להציע ערך למעריצים ואמנים בפלטפורמה שלנו.» המנוי יגדל ל -10.99 דולר לחודש בארצות הברית.

מאמר מיום 24 ביולי 2023 בשעה 11:53:

כבר הכרזנו על כך בשנת 2022: Spotify מתכננת זמן מה כדי להגדיל את מחיר מנוי הפרמיה שלה. אך מאז, פלטפורמת הסטרימינג לא הראתה שום סימן המאשר את השמועה. כמעט היינו חושבים, בדיוק, שכל זה היה רק ​​שמועה, אלמלא הוול סטריט ג’ורנל, אשר אישר את הפחדים הגרועים ביותר שלנו בדו”ח שנערך לאחרונה.

על פי העיתון האמריקני, זה רק עניין של זמן עד שהפלטפורמה תעלה את מחיר המנוי החודשי שלה בארצות הברית ב -1 דולר, שהשיגה מידע זה ממקור אנונימי. הנוסחה תעלה אפוא 10.99 דולר לחודש למשתמשים בתשלום. השינוי אמור להתקיים בשבועות הקרובים, ללא כל תאריך ספציפי לרגע.

צפו לעלייה במחירים במנוי Spotify שלכם

שום דבר לא אושר כרגע, אך כמובן שעלינו לצפות כי עלייה זו חלה על כל השווקים שבהם Spotify קיימת. על פי נתוני וול סטריט ג’ורנל, העלייה צריכה להיות אפקטיבית ” בחודשים הבאים “. בלתי אפשרי בינתיים בדיוק כאשר זה יתקיים. מצד שני, ניתן לשער די בקלות במחיר העתידי של המנוי הפרמיום.

הנוסחה עולה כיום 9.99 דולר בארצות הברית ו -9.99 יורו בצרפת, אנו יכולים להסיק באופן הגיוני שהמנוי יהיה 10.99 אירו אחר כך. כמובן שנותר לאשר זאת. דבר אחד בטוח, עם זאת, הזרימה המוסיקלית נעשית יותר יקרה. עם עליית המחירים ב- Apple Music בשנה שעברה, וההגעה הקרובה של פלטפורמות הסטרימינג, נדרש לבחור בזהירות את פלטפורמת הסטרימינג שלך.

  • שיתוף פעולה ->
  • טוויטר
  • לַחֲלוֹק
  • שלח לחבר