קטנועי השירות העצמי בפריס, זה מסתיים מיום שישי, סוף קטנועי השירות העצמי בפריס: בין תבליטים לחרטות לתושבים | חדשות פריז

סוף קטנועי שירות עצמי בפריס: בין תבליטים לחרטות לתושבים

“אנו כבר רואים עלייה בשימוש באופניים חשמליים”, שופע דוט, תומך בנתונים. בין ינואר ליוני 2023 ציינה החברה עלייה של 166 % מספר המסעות שנעשו ו 66 % ממספר המשתמשים. “החודשים הקרובים יאפשרו לנו לקבוע אם עלייה בצי היא הכרחית ותיעשה בהסכמת העיר פריז וערים איל -דה -פראנס המארחות אתרים אולימפיים”, הצביעו סיד לחדשות פריז.

קטנועי השירות העצמי בפריס, זה נגמר מיום שישי

“אנו עושים בחירה בפישוט, פיסום וירידה במרחב הציבורי”, אמר דייוויד בליארד, עוזר בית העירייה של פריז. המפעילים מתערבים על דחיית לקוחותיהם לאופניים בשירות עצמי.

העולם עם AFP

פורסם ב -31 באוגוסט 2023 בשעה 8:07 בערב, שונה ב- 01 בספטמבר 2023 בשעה 12:09 בערב

זמן קריאה 1 דקה.

הוסף לבחירות שלך
הוסף לבחירות שלך
כדי להוסיף את המאמר לבחירות שלך
לזהות
כבר יש לך חשבון ?
להתחבר

 • שתף בטוויטר
 • שתף על Messenger
 • שתף בפייסבוק
 • שלח באמצעות דואר אלקטרוני
 • שתף בלינקדאין
 • העתק את הקישור

מפעילי קטנועים חשמליים בשירות עצמי בפריס הסתיימו, יום חמישי, 31 באוגוסט, כדי להסיר אותם מהרחובות. זה עוקב אחר חמש שנים של נוכחות שנויה במחלוקת, הצבעה פופולרית והחלטת בית העירייה הסוציאליסטית. אופניים בשירות עצמי מוכנים להשתלט.

מיום שישי 1 בספטמבר, פריז תהפוך אפוא לבירה האירופית הראשונה שאוסרת לחלוטין את הדו-גלגלים בשירות עצמי אלה. פריזים ומבקרים רבים חרגו לראות אותם זיגזג בין הולכי הרגל, אפילו גשרו במהירות של 10 קמ”ש באזורים מסוימים, או חונים באמצע המדרכות. תאונות מרובות הוענקו להם.

“אנו עושים בחירה בפישוט, פייסנות וביטול המרחב הציבורי”, הסביר את דייוויד בליארד, עוזר בית העירייה של פריז, מעורר א “תחושת חוסר ביטחון” בקרב התושבים, במיוחד בקרב הוותיקים ביותר. שלושת המפעילים, ליים, טיר ודוט, איבדו את אישורם לתפוס את המרחב הציבורי לאחר א “הַצבָּעָה” לא פורסם בתחילת אפריל. ה- “NO” זכה כמעט ב -90 %, אך רק 7.46 % מהאנשים שנרשמו ברשימות הבחירות עברו.

הוסף לבחירות שלך הוסף לבחירות שלך
כדי להוסיף את המאמר לבחירות שלך
לזהות
כבר יש לך חשבון ?
להתחבר

ראש העיר הסוציאליסטי של פריז, אן הידאלגו, עצמה התמודדה עם ההצבעה ” מול “ להפחית “מטרדים”. “אפשר לחיות בעיר גדולה ללא קטנוע חשמלי בשירות עצמי”, מובטח מ. בליארד יום חמישי. מאז אוגוסט, 15,000 המכשירים נמשכו בהדרגה מהרחובות – רק ביום חמישי ברחובות במהלך היום, בעיקר במרכז פריז – שיישלח, לאחר תיקונים אפשריים, בערים אחרות. כמה מהמיקומים לרכבים הם אופניים חשמליים ריקים או מתארחים משלושת המפעילים.

“עמוד גדול שמסתובב”

שליש מתוך 5,000 הקטנועים של חברת שכבה יישארו באיל-דה-פרנס, בתשעים נפוצים סביב מרן-לה-וואלה או סן ז’רמן-אן-ליי, והשאר ילכו בעיקר בגרמניה. דוט ישלח את שלה לבלגיה או לתל אביב. קטנועים ירוקים ליים ילכו לליל, לונדון, קופנהגן או כמה ערים גרמניות. “הפנינו את קטנועי הדף” עבור כל איל-דה-פרנס, מסביר לסוכנות הצרפתית-חאבייר מיריילס, מנהל ענייני ציבור של סיד.

המפעילים מתערבים על דחיית לקוחותיהם לאופניים בשירות עצמי, שכבר הוצעו על ידי כולם, מה שאמור לאפשר להם להימנע, לפחות בפיטורים המיידיים,. “זה עמוד גדול שהופך לשכבה אבל אנחנו מעדיפים, במקום להניב נוסטלגיה, מסתכלים מלפנים”, מציין את קלמנט פט, מנהל פעילות החברה בצרפת, ומתייחס ל -5,000 האופניים שעדיין זמינים.

“התפתחות האופניים צומחת” עם “נקודות מבט (…) מעניין מאוד “, הערכה מ. Miraillès, de Lime, המציע 10,000 אופניים. “אנו פתוחים לחזק את ההצעה הזו, במיוחד כחלק מהגעת המשחקים האולימפיים”, אמר מ. בליארד.

סוף קטנועי שירות עצמי בפריס: בין תבליטים לחרטות לתושבים

נכון ליום שישי הקרוב, 15,000 קטנועים חשמליים בשירות עצמי נעלמים מהרחובות הפריסיות. החלטה החולקת את תושבי הבירה.

עובד טוען קלנועית חשמלית בטנדר ב- 23 באוגוסט 2023 בפריס

זה נגמר … מאז יום שישי הקרוב, 1 בספטמבר 2023, פריז הופכת להיות בירת אירופה הראשונה לאסור לחלוטין על קטנועים חשמליים בשירות עצמי. אופניים מוכנים כעת להשתלט.

“זה מעציב אותי, מצאתי את זה כל כך נעים”

שלושת המפעילים, קובץ, שכבה ודוט, איבדו את אישורם לתפוס את המרחב הציבורי בפריס. ה 15,000 מכשירים לכן נשללו בהדרגה מהרחובות עד יום שישי.

החלטה שאינה לא מקובל לחלוטין על ידי משתמשים מסוימים, כמו Valérie, משתמש השירות: “זה מעציב אותי כי אני כל כך נעים להיות מסוגל להסתובב ככה, של נווט מימין לשמאל בלי הלחץ הזה של להיות ברכב, להיות חסום. »»

לעומת זאת, אנאס, לקוח אחר מאמין ש”התמקד “בכך” בטוח יותר בין אם אתה עוצר שם ולבסוף חוזר לרכיבה על אופניים או שאנשים לוקחים את האוטובוס או הובלה פנימה מְשׁוּתָף. »» פריזים ומבקרים רבים נרגשו לראות אותם זיגזג בין הולכי הרגל, אפילו גשרו במהירות 10 קמ”ש באזורים מסוימים, או חונים באמצע המדרכות. תאונות מרובות הוקצו להם.

שליש של 5,000 קטנועים של חברת שכבה תישאר באיל-דה-פרנס, ב -80 עיריות סביב מרנה-לה-וואלה או סן ז’רמן-אן-ליי. השאר בעצם הולך לגרמניה. דוט ישלח את שלה לבלגיה או לתל אביב. קטנועים ירוקים ליים ילכו לליל, לונדון, קופנהגן או כמה ערים גרמניות.

מוכן ללכת לרכיבה על אופניים ?

המפעילים מתערבים על דחיית לקוחותיהם לאופניים בשירות עצמי, שכבר הוצעו על ידי כולם, מה שאמור לאפשר להם הימנע מפיטורים. “התפתחות האופניים צומחת, עם נקודות מבט מאוד מעניינות“, מעריך חאבייר מיריילס, ראש ענייני ציבור בליים, שמציע 10,000 אופניים.

אבל לא כולם נראים מוכנים ללכת לרכיבה על אופניים. “זה לא אותו דבר, זה גדול וכבד… זה לא כל כך זריז “, מחליפה את אמנדה רולינס, משפיעה אמריקאית עם 740,000 מנויים בטיקטוק וחובב קלנועים נהדר.

סרטונים: כרגע בחדשות

חלק מהמשתמשים הרגילים יכולים לבחור ברכישה או הצעה להשכרת יום אלטרנטיבית, חצי יום או שבוע, כמו זה שהוכרז ביום רביעי על ידי מפיץ האופנוע, קטנועים וקטנועים חשמליים וולט.

עקוב אחר כל החדשות בערים ובתקשורת המועדפות עליך על ידי הרשמה לחדשותי.

 • שתף בפייסבוק
 • שתף בטוויטר
 • שתף במייל
 • העתק/הדבק את הקישור המועתק ! https: // חדשות.fr/ile-de-france/paris_75056/fin-des-trottinetes-en-libre-service-a-paris-enter-soulagements-et-régrets-pour-les-riverains_60029062.html

נרדף מרחובות פריז, שם ינחתו הקטנועים החשמליים בשירות עצמי חשמלי ?

קטנועים בשירות עצמי יאסרו ליום שישי 1 בספטמבר 2023 בפריס, אך הם כבר החלו להיעלם.

אחרי פריז, קטנועים חשמליים יישלחו לערים מרכזיות של

הם נמחקים בהדרגה מהנוף הפריסאי. יום שישי 1 בספטמבר 2023, האיסור ב קטנועים לשירות עצמי בפריס תיכנס לתוקף. אמצעי העוקב אחר משאל העם באפריל 2023, שם 89.03 % מהפריזאים הצביעו נגד הדו-גלגלים אלה שהסתובבו מאז 2018 ברחובות הבירה. חברות ליים, דוט ושכבה היו אז בני ארבעה חודשים כדי להיפטר מ -15,000 ציוד המדרכות שלהם.

נסיגה הדרגתית

נסיגת הקטנועים לא התרחשה לילה. “התחלנו את נסיגה בסוף יולי ולא היה מאז השבוע שעבר, “אמר דוט חדשות פריז. באמצע אוגוסט, ליים בתורו הודיעה על “ההסרה המתקדמת” של הקטנועים שלה בהודעה לעיתונות.

זה עדיין לא גמור. יום שלישי 29 באוגוסט 2023, שלושה ימים לפני האיסור הכולל, קטנועים היו תמיד זמין להשכרה על הבקשה. “עדיין יש כמה מאות קטנועים בשירות בבירה, וכל המפעילים מתארגנים כך שכל הצי יוסרו ב -1 בספטמבר. בכל המקרים, שירות הקטנוע יושבת ביישום הסיד “, אומר סיד. שכבה לא הגיבה לבקשותינו בעת הכתיבה.

כיוון הערים הגדולות באירופה

אך אין שום שאלה להכניס את הקטנועים לפח, להבטיח את החברות. עבור סיד באשר לדוט, המכשירים יתפזרו בצרפת ובאירופה. “קטנועי סיד, עדיין במצב תקין מושלם, יוקצו מחדש ליעדים אירופיים חדשים לתחילת שנת הלימודים”, מכריז סיד. בְּעֵרֶך 1,500 ילכו למטרופולין של ליל, אחרים ילכו קופנהגן, לונדון או ב גֶרמָנִיָה שם “סיד ממשיך את מעבר הצי שלו במדינה כדי להחליף את הדור הישן של הקטנוע במחזור”.

בצד של דוט, אותו נאום. לאחר נסיגתם, הקלנועיות “נוקו ותוקנו” במרכזם המבצעי לפני שהם “נפרסו בכמה ערים” כמו בורדו ובמיוחד בריסל “ בבלגיה.

האופניים נשארים

מעכשיו, מפעילים מהמר על כל דבר על אופניים בשירות עצמי, עדיין מורשה ברחובות הבירה. ליים טוען לצי של 10,000 אופניים. “מספר הקבצים ב- Lime ממשיך לגדול, ומפגין את הפופולריות ההולכת וגוברת של השירותים שלנו”, אמר החברה.

“אנו כבר רואים עלייה בשימוש באופניים חשמליים”, שופע דוט, תומך בנתונים. בין ינואר ליוני 2023 ציינה החברה עלייה של 166 % מספר המסעות שנעשו ו 66 % ממספר המשתמשים. “החודשים הקרובים יאפשרו לנו לקבוע אם עלייה בצי היא הכרחית ותיעשה בהסכמת העיר פריז וערים איל -דה -פראנס המארחות אתרים אולימפיים”, הצביעו סיד לחדשות פריז.

סרטונים: כרגע בחדשות

עקוב אחר כל החדשות בערים ובתקשורת המועדפות עליך על ידי הרשמה לחדשותי.

 • שתף בפייסבוק
 • שתף בטוויטר
 • שתף במייל
 • העתק/הדבק את הקישור המועתק ! https: // חדשות.fr/ile-de-france/paris_75056/chassees-des-rues-de-paris-ou-vont-atterrir-les-trottinetes-electriques-en-libre-service_60018206.html