קלנועית חשמלית: קידום כפול זה חתום באמזון יפצח את כולם., קלנועית חשמלית זו נכנסת לראש מכירות אמזון בזכות תוכנית הפלאש הטובה הזו.

קלנועית חשמלית זו נכנסת לראש מכירות אמזון בזכות תוכנית הפלאש הטובה הזו

כתיבת ההון לא השתתפה בניסוח מאמר זה.

קלנועית חשמלית: קידום כפול זה חתום באמזון יפצח את כולם

נצל את הקידום הכפול של אמזון בקלנועית החשמל של Zwheel. אתה יכול להשיג את זה בפחות מ -300 יורו ולקבל עסקה טובה על האמצעים החדשים האלה של נסיעות מושלמות כשמזג ​​האוויר נחמד ומפחית את הוצאות הדלק שלך.

פורסם בתאריך 06/09/2023 בשעה 11:20 בבוקר

כתיבת ההון לא השתתפה בניסוח מאמר זה.

הקלנועית החשמלית היא הובלת הקיץ החדשה של הקיץ של הקיץ. אתה יכול לגלוש בכל העיר וללכת לעבודה בלי לקחת תחבורה ציבורית או לבלות שעות בפקקים עם המכונית. הפרקטי, חסכוני ואקולוגי יותר, הקלנועית החשמלית של ז’וויל זמינה עם קידום כפול באמזון ועולה 269 יורו במקום 329 יורו. אתה כבר נהנה מהנחה מיידית שמורידה את מחירו מתחת ל -300 יורו. אבל אתה נהנה גם מקופון הפחתה של 30 יורו להפעלה כך שהמשלוח יחול אוטומטית בעת תשלום ההזמנה שלך. המסירה היא בחינם ומהירה כשאתה מזמין באמזון עם המנוי העיקרי. היכונו לחוויה עירונית מחשמלתית בזכות קלנועית חשמלית זו המאפשרת לגלות דרך חדשה לעבור לעיר.

קלנועית חשמלית זו בקידום באמזון מתקפלת. קל להובלה, ניתן למקם אותו מבלי לתפוס מקום, המאפשר לך לקחת תחבורה ציבורית עם הקלנועית שלך או לאחסן אותו בתא המטען של מכונית כשאתה יוצא לחופשה, למשל. יש לו סוללה של 7.5 AH שיכולה להגיע לטווח של עד 20 ק”מ. המהירות המרבית היא 25 קמ”ש בזכות מנוע 300 וואט. הקלנועית החשמלית של Zwheel מצוידת במערכת בלימה כפולה, אורות אחוריים LED וצמיגים מוצקים לבטיחות מקסימאלית בכביש. השתמש ביישום הייעודי כדי לגלות את מצבו של הקלנועית בזמן אמת (סוללה, מהירות וכו ‘).

קלנועית חשמלית זו נכנסת לראש מכירות אמזון בזכות תוכנית הפלאש הטובה הזו

תשכח מהפקקים עם קטנוע החשמל Aovopro. אמזון מציעה לך את זה כרגע בתוך 290 יורו. הזדמנות נהדרת להחליף את המכונית שלך לאמצעי תחבורה פופולרי מאוד.

פורסם בתאריך 04/21/2023 בשעה 4:16 בערב

כתיבת ההון לא השתתפה בניסוח מאמר זה.

הקלנועית החשמלית של Aovopro, שנהנית מהנחה של 3 % באמזון, תשנה את הדרך בה אתה מסתובב. עם זה, המסעות היומיים שלך ייקחו מימד נוסף. תוכלו למצוא את הקלנועית החשמלית Aovopro ב 289 יורו במקום 299 יורו באמזון. בנוסף, אתה יכול לשלם את זה בעוד 4 פעמים והעברת ביום עבודה. אכן, על ידי הרשמה לאמזון פריים, תפיק תועלת ממשלוח עדיפות בחינם. וזה לא הכל. התוכנית כוללת שירותים רבים. אז תוכלו לצפות באלפי סרטים וסדרות עם בונוס וידאו. אם אתה אוהב משחקי וידאו, גיימינג Prime ימלא אותך, עם משחקים בחינם בכל חודש. לבסוף, פריים קריאה מאפשרת לך לקרוא מאות כותרות. כל זה, עבור 69.99 יורו בשנה עם חודש מוצע. אמזון פריים, מדובר גם במכירות פלאש נגישות והזמנה ליום ראש הממשלה.

אמזון מציעה לך קידום נהדר בקלנועית Aovopro Electric. איתו, סיים את ההמתנה האינסופית בפקקים. תחסוך זמן ותגלה מחדש את העיר שלך. הכידון שלו מתכוונן בגובה, כדי להסתגל לכל הפרופילים. עם היישום שלה, תוכל להתייעץ עם המהירות שלך, הקילומטרים נסעו ורבים נוספים. הקלנועית החשמלית של Aovopro מבטיחה לך אוטונומיה של עד 30 קילומטרים. באשר לסוללה שלה, הוא נטען תוך 4 שעות. אתה יכול לטעון אותו בלילה, הוא יהיה מוכן למחרת. קלנועית חשמלית זו יכולה ללכת במהירות של 25 קמ”ש. הוא מצויד בשני צמיגים בגודל 8.5 אינץ ‘ושני בלמים לבטיחותך. בנוסף, יש לו תאורה להיות גלויה ממשתמשים אחרים, אפילו בלילה. מאוד קומפקטי, הוא יכול גם להתכופף לקחת תחבורה ציבורית או לקחת אותה לחופשה.

קישורים מסוימים יכולים לייצר ועדת הון. המחירים מוזכרים למידע והם עשויים להתפתח.