כיצד להעביר בקלות קבצים ונתונים ממחשב אחד למשנהו?, כיצד להעביר קבצים ממחשב למחשב למחשב בקלות

כיצד להעביר מחשב לקבצי מחשב: 4 פתרונות חכמים

Contents

אם אינך משתמש ב- OneDrive במחשב האישי שלך, אתה רק צריך להגדיר אותו. עכשיו אתה יכול ללכת ל- Windows Explorer ולראות תיקיית AneDrive ייעודית בסרגל הצד. כעת תוכל להחליק ולהגיש את קבצי הסייר שלך לתיקיית OneDrive כדי לשמור אותם.

כיצד להעביר בקלות קבצים ונתונים ממחשב אחד למשנהו ?

חלונות 11

גוגל כרום

להעביר את הקבצים ממחשב ישן למכונה חדשה ניתן לעשות בכמה אופנים. זה תלוי בך לאמץ את זה שמתאים לך הכי טוב.

אמנם אתה פשוט מפרק את המחשב החדש שלך לגמרי, אבל עכשיו מגיעה השאלה המכריעה של העברת קבצים המאוחסנים במכונה הישנה שלך לחדש. אם אתה אחד מאותם משתמשים מנוסים, סביר להניח שלא תתקשה למצוא את הפיתרון.

מצד שני, אם הידע (והכישורים) שלך במדעי המחשב מוגבל, המניפולציה עשויה להיות מסובכת יותר. עם זאת, אין טעם לפאניקה. אכן ישנן מספר שיטות, שכל אחת מהן היתרונות והחסרונות שלהם, כדי להעביר פחות או יותר נתונים ממחשב למחשב אחר. כונן קשיח, אחסון מקוון, העבר דרך הרשת המקומית, שיתוף ישיר באמצעות כבל, בדקנו כמה אפשרויות קיימות שיאפשרו לך להעביר את הנתונים שלך ללא CIRCS.

1. השתמש בכונן קשיח חיצוני ישן וטוב

זו ללא ספק השיטה הראשונה שתעלה בראש. וזה די הגיוני. כי בנוסף להיותו קל להתקנה, זה גם זה שיעלה לכם את הזול ביותר. בתנאי ברור שכבר מצויד בכונן קשיח חיצוני. תלוי בכמות הנתונים המאוחסנים במכונה הישנה שלך, גיבוי הנתונים שלך בכונן קשיח חיצוני יכול לחסוך. מכיוון שבנוסף לאפשר לך להעביר את אלה במכונה החדשה שלך, אתה יכול לשמור על גיבוי נתונים זה למקרה שאתה קורבן לבעיה עם אובדן נתונים במחשב החדש שלך. לא יהיה לך, כביכול, להעתיק את נתוני המכונה הישנה שלך למדיום האחסון, ואז לחזור על אותה פעולה של הכונן הקשיח החיצוני למחשב החדש שלך.

2. עברו על אחסון הענן

אם אתה משתמש במחשב Windows שלך, יתכן שיש לך מנוי של Microsoft 365 בו כלול אחסון ענן. אם זה המקרה שההצעה שביצעת מנויים יובלת מספיק שטח אחסון ויש לך חיבור לאינטרנט מוצק, השתמש ב- OneDrive כדי להעביר את המסמכים שלך ממכונה אחת לשנייה וכנראה הפיתרון המהיר ביותר.

לשם כך, במחשב הישן שלך, תצטרך לוודא שחיברת את חשבון Microsoft שלך ב- OneDrive ומעל הכל, כדי לבחור בהגדרות היישום, את הספריות לחסוך בענן. לשם כך, פתח OneDrive, ואז לחץ על נהל את הגיבוי.

OneDrive העברת קבצי Windows PC

בחלון החדש שמופיע, בחר בספריות לשמירה. ואז המתן עד שכל האלמנטים נשמרים כראוי בענן.

OneDrive העברת קבצי Windows PC

באפשרותך לבדוק את הסטטוס של כל קובץ ישירות מחוקר הקבצים בו יש להציג סמל המייצג ענן ליד כל אלמנט שנשמר ב- OneDrive. לאחר סיום התנאי הזה, העברת קבצים מהמחשב הישן שלך לחדש שלך צריכה להיעשות בשקיפות. תצטרך להגדיר רק את OneDrive עם חשבון Microsoft שלך על האחרון כך שהקבצים המסונכרנים שלך יהיו נגישים.

OneDrive העברת קבצי Windows PC

לאחר מכן תצטרך לבחור את התיקיות שברצונך לשמור באופן מקומי במחשב האישי שלך. לשם כך, לחץ על הסמל OneDrive מאזור ההודעות, ואז הזן את הגדרות יישום. ואז בחר חֶשְׁבּוֹן בעמודה השמאלית ואז לחץ על לבחור קבצים. עכשיו בדוק את כל הספריות שאתה רוצה להחזיר מחדש ולהשאיר באופן מקומי במחשב שלך.

OneDrive העברת קבצי Windows PC

3. השתמש בשיתוף קרבה

מאז 2018 ופריסת עדכון עדכון עדכון אפריל 2018 מ- Windows 10, מערכת ההפעלה של מיקרוסופט מבצעת פונקציה של קִרבָה (שיתוף סמוך באנגלית) שמבוסס על יציאת Bluetooth, Wi-Fi או Ethernet במחשב האישי שלך כדי לאפשר לך לשתף בקלות קבצים בין שתי מכונות. לכן יהיה צורך בכך שחיבורי ה- Bluetooth ו- Wi-Fi שלך יהיו פעילים אם ברצונך לבצע העברת קבצים אלחוטית. עם זאת, לשיתוף הקרבה של Windows יש שני חסרונות עיקריים. הראשון הוא שפתרון זה לא עובד אם אתה בוחר קבצים שכבר נשמרו ב- OneDrive. השנייה היא ששיתוף קרבה מאפשר לך לשתף רק קבצים בנפרד. לכן לא תוכל לשקול העברה בקלות בספריות שלמות.

כדי להפעיל אותו, פתח את הגדרות Windows (Windows + i), ואז בקטע מערכת, הזן את התפריט קִרבָה.

סמוך לשיתוף קבצי מחשב העברה

תחת הכותרת קִרבָהé, ואז בחר כולם בקרבת מקום. חזור על אותה פעולה בכל מחשבים שביניהם ברצונך להעביר קבצים.

סמוך לשיתוף קבצי מחשב העברה

בוא עכשיו בסייר קבצים של המחשב הישן שלך. לחץ באמצעות לחצן העכבר הימני על הספרייה (או קובץ) שברצונך להעביר למכונה החדשה שלך, ואז לחץ על כפתור השיתוף המיוצג על ידי מלבן ממנו משוחרר חץ.

סמוך לשיתוף קבצי מחשב העברה

בפופ-אפ שמופיע, תחת הכותרת קִרבָה, בחר את המחשב החדש שלך. הודעה צריכה להופיע עליה באופן אוטומטי, והעברת הקובץ צריכה להתחיל אוטומטית.

סמוך לשיתוף קבצי מחשב העברה

4. העבר את הקבצים שלך דרך הרשת

כדי להעביר בקלות ובמהירות קבצים בין שתי מכונות, ניתן גם לעבור דרך הרשת המקומית שלך. תלוי ברור בהתאם לציוד שלך (נתב, כבלי אתרנט, תקן Wi-Fi של הנתב, איכות חיבור ה- Wi-Fi וכו ‘.) שיעורי ההעברה יכולים להיות גבוהים או נמוכים יותר. אם הציוד שלך לאחרונה, זה לא אמור, באופן עקרוני, מהווה בעיה.

לפני שתוכל לשתף משהו ברשת שלך, עליך להבטיח את עצמך על כל אחד משני המחשבים שלך שניתן לגלות אותם ברשת על ידי מכונות אחרות. לשם כך, פתח את הגדרות Windows (Windows + i), בחר רשת ואינטרנט בעמודה השמאלית, ואז גש ל הגדרות רשת מתקדמות.

קבצי מחשב Windows העברת רשת Windows

ואז הזן את פרמטרי שיתוף מתקדמים.

קבצי מחשב Windows העברת רשת Windows

וודא שאתה נמצא בקטע רשתות פרטיות, ואז הפעל את האפשרויות חיפוש רשת ושיתוף קבצים ומדפסות. שמור על האופציה קבעו תצורה אוטומטית של מכשירי רשת מחוברים מוּפעָל.

קבצי מחשב Windows העברת רשת Windows

מעט נמוך יותר באותו חלון, פרוס את החלק כל הרשתות, ואז השבת את האפשרות שיתוף סיסמאות.

קבצי מחשב Windows העברת רשת Windows

כדי לשתף ספרייה של המחשב הישן שלך ברשת שלך, פשוט לחיצה ימנית עליו, ואז בחר להציג אפשרויות אחרות. ואז בחר מענק, ואז לחץ על אנשים מסויימים.

קבצי מחשב Windows העברת רשת Windows

בחלון גישה לרשת זה מוצג, לחץ על תפריט הנשירה ובחר כל אחד ולחץ על הכפתור לְהוֹסִיף. לבסוף לחץ על תפריט הנשירה ברמת ההרשאה ושנה את הגדרת הקריאה ל קריאה, כתיבה. לחץ על לַחֲלוֹק כדי לאשר את שיתוף הרפרטואר ברשת.

קבצי מחשב Windows העברת רשת Windows

הקובץ שלך משותף כעת ברשת. שימו לב במצפון את דרכו ואז לחצו על לסיום.

קבצי מחשב Windows העברת רשת Windows

מהמחשב החדש שלך עכשיו, פתח אתסייר קבצים ובחר המחשב שלי בעמודה השמאלית. בסרגל דרך הגישה, הזן את שם המחשב שלך שקדמו לשני אנטי -סליסטים נכנסים לאימות. אתה צריך לקבל משהו שדומה ל- \\ nomdupc.

קבצי מחשב Windows העברת רשת Windows

לאחר מכן עליך להיות מחובר אוטומטית למחשב המחובר לרשת. אם הכל עבר כמתוכנן, אתה אמור להיות מסוגל לגשת לספריות המשותפות של מכונה זו מהמחשב האישי שלך. לכן אתה יכול להתחיל להעביר את הנתונים מהמחשב הישן שלך למחשב החדש שלך ללא עיכוב נוסף, באמצעות גרירה והדבק או העתק והדבק הדבק אחד.

5. על ידי חיבור שתי המכונות באמצעות כבל Ethernet

אם שיתוף הקבצים של המכונה הישנה שלך ברשת המקומית שלך הוא פיתרון טוב ויכול לאפשר לך להעביר את הנתונים במהירות (תלוי בציוד שלך כמובן), יש אלטרנטיבה יעילה וישירה לא פחות. אתה אכן יכול לחבר את שתי המכונות שלך ישירות זו לזו באמצעות כבל Ethernet. עם זאת היזהר, התמרון דורש, שוב, כמה שינויים בהגדרות הרשת של שתי המכונות שלך.

כדי להעביר קבצים בין שני המחשבים שלך, התחל על ידי חיבורם לשני באמצעות כבל Ethernet.

ואז, בכל אחת מהמכונות, בצע את הטיפול הבא. תפתח אותם הגדרות ((חלון + i), בחר רשת ואינטרנט בעמודה השמאלית ואז הזן את התפריט אתרנט.

LAN העברת קבצי Windows PC

מול הכותרת הקצאת כתובת IP, לחץ על הכפתור לשנות.

LAN העברת קבצי Windows PC

בחלון שנפתח, שנה את ההגדרה האוטומטית (DHCP), בחר מדריך ל במקום זאת, הפעל את האפשרות IPv4.

ואז מלא את השדות כדלקמן:

על מחשב ראשון, ב כתובת IP, לִתְפּוֹס 192.168.1.1, ומציין 255.255.255.0 עבור מסכת רשת המשנה. ואז לחץ על להציל כדי לשמור את השינויים שלך.

על מחשב שני, להיכנס לכתובת IP 192.168.1.2 ומציין 255.255.255.0 עבור מסכת רשת המשנה. לאחר מכן שמור את השינויים שלך על ידי לחיצה על הכפתור להציל.

LAN העברת קבצי Windows PC

מכאן ואילך, על כל אחד משני המחשבים האישיים, פותח את הגדרות ((Windows + i), בחר רשת ואינטרנט בעמודה השמאלית, ואז תחת הכותרת פרמטרים אחרים, הזן את התפריט של פרמטרי שיתוף מתקדמים.

קבצי מחשב Windows העברת רשת Windows

בתפריט רשתות פרטיות, הפעל את חיפוש רשת, חשבון קבעו תצורה אוטומטית של מכשירי רשת מחוברים ולהפעיל את האפשרות שיתוף קבצים ומדפסות.

בתפריט רשתות ציבוריות, לְהַפְעִיל שתי האפשרויות חיפוש רשת ושיתוף קבצים ומדפסות.

לבסוף, בקטע כל הרשתות, לְהַפְעִיל ה שיתוף קבצים ציבוריים וכן השבתה ה שיתוף סיסמאות.

LAN העברת קבצי Windows PC

כעת הפעל מחדש את שתי המכונות כך שהשינויים שנעשו נלקחים בחשבון היטב.

מהמחשב החדש שלך עכשיו, פתח אתסייר קבצים, ואז בעמודה השמאלית, בחר רֶשֶׁת. לאחר מכן המכונה המשותפת שלך אמורה להופיע. לחץ עליו כפול כדי לגשת אליו. אם לא, בסרגל הכתובות של סייר הכתובות, סוג \\ nomderepc ולאמת על ידי לחיצה על המקש להיכנס של המקלדת

LAN העברת קבצי Windows PC

עם זאת, שימו לב כי בגישה הראשונה, Windows תבקש מכם לזהות אתכם לאמת גישה אם חשבון Microsoft מוגדר במחשב המשותף.

בחלון שכותרתו הזן מידע על זיהוי רשת, בתחום שם משתמש, להיכנס ל שם מחשב אליו תרצה להתחבר, הוסף א אנטיששש, וליידע את שם המשתמש המשמש להפעלת Windows (ראה צילום מסך למטה). בסיסמה, הזן את הסיסמה של חשבון Microsoft שלך. ואז לחץ על אישור. סוף סוף אתה אמור להיות מסוגל לגשת לספריות ששיתפת במכונות שלך.

LAN העברת קבצי Windows PC

עכשיו אתה צריך רק לגרור ולהעתיק ולהדביק את האלמנטים של המחשב הישן שלך למכונה החדשה שלך.

כיצד להעביר מחשב לקבצי מחשב: 4 פתרונות חכמים

כותרת בגידה

האם אתה יודע שאתה יכול בקלות להעביר קבצי מחשב למחשב אלחוטי או עם כבל ? להלן 4 פתרונות העברת נתוני מחשב למחשב למחשב שתוכלו להכניס ל- OUV

הורדה חינמית
הורדה חינמית

Mobiletrans

Mobiletrans

Mobiletrans Mobiletrans Mobiletrans

“מה הדרך המהירה ביותר להעביר מחשב לקבצי מחשב ? יש לי מחשב חדש של Windows ואני רוצה להעביר את הנתונים שלי מהמחשב הישן שלי “.

אם יש לך גם מחשב Windows חדש, אתה יכול לקבל בקשה דומה לתודעה. כשאנחנו עוברים ממחשב אחד למשנהו, הדבר הראשון שאנחנו עושים הוא העברת הנתונים החשובים שלנו. אחרי הכל, אינך רוצה לאבד את הקבצים החשובים שלך במהלך העברת המחשב למחשב האישי. כדי להקל על המשימה שלך, דמיינתי דרכים שונות להעביר קבצים ממחשב למחשב אחד למשנהו. בלי יותר מדי בלה, בואו נגלה את השיטה המהירה ביותר כאן כדי להעביר מחשב לקבצי מחשב.

העבר קבצי PC 1 PC 1

שיטה 1: העברת קבצי מחשב למחשב עם כונן קשיח חיצוני

הדרך הקלה ביותר להעביר נתוני מחשב PC היא להשתמש בכונן קשיח חיצוני. במילים אחרות, תוכל לחבר תחילה את הכונן הקשיח החיצוני שלך למחשב המקור שלך ולהעתיק את הנתונים שלך. אז אתה יכול לחבר את הכונן הקשיח למחשב החדש שלך ולייבא נתונים ממנו למחשב Windows שלך.

לפני שאתה מחבר את הכונן הקשיח למחשב הישן שלך, וודא שיש לו מספיק מקום כדי להכיל את כל הקבצים. אתה יכול לראות את הסמל של הדיסק המחובר מהמחשב/המחשב שלי ב- Windows Explorer.

העבר קבצי PC 2 PC 2

אתה רק צריך ללכת לכל מקום במחשב האישי שלך, להעתיק את הקבצים שלך משם ולהדביק אותם לכונן הקשיח החיצוני שלך. אתה יכול גם לשלוח אותם ישירות לדיסק שלך מכאן. בהמשך, תוכל לחבר אותו למחשב החדש שלך ולהעתיק ידנית את נתוני הדיסק שלך למחשב Windows במקום זאת.

העבר קבצי PC 3 PC

שיטה 2: כיצד להעביר מחשב לקבצי מחשב עם OneDrive

אם כבר השתמשת במוצרי Microsoft, אתה עשוי להכיר את OneDrive. זהו שירות מבוסס ענן המוצע על ידי מיקרוסופט המאפשר לנו לשמור את הנתונים שלנו ולהפוך אותם לזמינים במכשירים שונים בו זמנית. עם זאת, שימו לב שרק 5 ג’יגה -בייט של שטח מוקצים בחינם בכל חשבון OneDrive. לכן, אם יש לך הרבה קבצים להעברה, אתה יכול לשקול לקנות יותר מקום. כדי לגלות כיצד להעביר מחשב לקבצי מחשב עם OneDrive, אתה יכול לעקוב אחר השלבים הבאים.

שלב 1: העבר נתונים מהמחשב הישן ל- OneDrive

אם אינך משתמש ב- OneDrive במחשב האישי שלך, אתה רק צריך להגדיר אותו. עכשיו אתה יכול ללכת ל- Windows Explorer ולראות תיקיית AneDrive ייעודית בסרגל הצד. כעת תוכל להחליק ולהגיש את קבצי הסייר שלך לתיקיית OneDrive כדי לשמור אותם.

העבר מחשב 4 קבצי מחשב 4

אתה יכול גם ללכת לאתר OneDrive ולהתחבר לחשבונך. מהאתר שלו, באפשרותך ללחוץ על האפשרות “הורדה” ולבחור לייבא קבצים מרובים מהמחשב שלך לחשבון OneDrive שלך.

העבר קבצי מחשב למחשב 5

שלב 2: הורד את קבצי ה- OneDrive למחשב שלך

לאחר שמירת כל הנתונים שלך בחשבון OneDrive שלך, אתה יכול להשיג אותם גם במחשב החדש שלך. לשם כך, פשוט הפעל את תוכנית ההתקנה OneDrive וודא שאתה מתחבר לאותו חשבון Microsoft כמו הנתונים שלך נשמרים.

העבר קבצי PC 6 PC

לאחר שתסיים את התצורה OneDrive, תוכל לחקור אותה> תיקיית קוראים ותוכל לראות את הנתונים שלך. רק וודא שיש לך חיבור אינטרנט פעיל וחכה לרגע מכיוון שהקבצים שלך יופיעו אוטומטית.

העבר קבצי PC 7 PC

בנוסף, אתה יכול גם לעבור לאתר OneDrive הרשמי, לבחור את הקבצים שלך ולחץ על כפתור “הורדה” כדי לשמור אותם באחסון המקומי של המערכת שלך.

העבר קבצי PC 8 PC

שיטה 3: כיצד להעביר מחשב לקבצי מחשב עם כבל USB

אם אתם מחפשים את הדרך המהירה ביותר להעברת קבצים ממחשב למחשב אחד למשנהו, תוכלו גם להשתמש בכבלי USB. מכיוון שכבלים סטנדרטיים לא יעבדו במקרה זה, תצטרך לגרום למתאם USB USB לעבוד. לאחר שתחבר את המערכות שלך לביצוע העברת נתוני המחשב למחשב האישי, תצטרך להתקין את תוכנת מתאם ה- USB.

העבר קבצי PC 9 PC

זה הכל ! כעת תוכל להציג את המערכות המחוברות שלך באמצעות הכלי שלה ויכול פשוט להעתיק ולהדביק את הקבצים שלך. למרות שהממשק הגלובלי של תוכנת מתאם ה- USB יכול להיות שונה, העיקרון הבסיסי של העברת מחשב למחשב יהיה זהה. זו תהיה שיטה אידיאלית לביצוע מחשב למחשב אישי ללא תוכנת העברת קבצי אינטרנט.

שיטה 4: העברת קבצי מחשב למחשב באמצעות כבל LAN

לבסוף, אתה יכול גם להשתמש ב- Ethernet (LAN) כדי להפוך את העברות נתוני המחשב למחשב בפחות זמן. כפי שמאפשר להעביר קבצי מחשב למחשב ישירות, אינך צריך להשתמש בשירות שלישי -מפלגתי (כגון כונן קשיח או OneDrive) כדי לאחסן את הנתונים שלך. למרות שהתהליך מעט מייגע, זהו גם אחת הדרכים המהירות ביותר להעביר מחשב לקבצי מחשב שתוכלו לבצע בדרך הבאה.

שלב 1: חבר את שני המחשבים

בהתחלה, אתה יכול לקחת כבל LAN תואם ולחבר את המחשב הישן והחדש שלך שם. וודא כי יציאת כבל LAN נתמכת על ידי שתי המערכות.

כעת עליכם לבצע שינויים בשתי המערכות. עבור אל תפריט התחל> לוח הבקרה> רשת ואינטרנט> רשת ומרכז שיתוף ובקר בהגדרות שיתוף מתקדמות.

העבר קבצי PC 10 PC

בפרמטרים המתקדמים של שתי המערכות, הפעל את פונקציית גילוי הרשת. הפעל גם את פונקציית שיתוף הרשת על מנת לקרוא/לכתוב קבצים בשתי המערכות. עליכם גם לבטל את פונקציית השיתוף המוגנת על ידי הסיסמה במחשבים שלכם כך שהיא תעבוד.

העבר קבצי מחשב למחשב 11

שלב 2: הגדר רשת מקומית במערכות שלך

לאחר שעמדת בתנאים אלה, אתה יכול להקים רשת מקומית לחיבור שתי המערכות. לשם כך, עבור שוב בהגדרות רשת ושיתוף, בחר את חיבור ה- Ethernet שלך ועבור למאפיינים שלו.

העבר קבצי מחשב למחשב 12

כעת עבור לכרטיסייה “רשת”, בחר במודל TCP/IPv4 ובקר שוב במאפיינים שלה. במחשב המקור שלך, באפשרותך להגדיר את הרשת על ידי הזנת הערכים הבאים:

 • • • כתובת IP: 192.168.1.1
 • • • מסכת רשת משנה: 225.225.225.0
 • • • שער ברירת מחדל : 192.168.1.2

העבר קבצי מחשב למחשב 13

אנא עשה את אותו הדבר במחשב החדש שלך, אך ערכי התצורה של פרמטרי הרשת השונים מעדיפים להיות:

 • • • כתובת IP: 192.168.1.2
 • • • מסכת רשת משנה: 225.225.225.0
 • • • שער ברירת מחדל : 192.168.1.1

העבר קבצי מחשב למחשב 14

שלב 3: העבר מחשב לקבצי מחשב באמצעות Ethernet

גדול ! אתה כמעט שם. לאחר שחיברו את שתי המערכות, תוכלו ללכת לתיקיית הרשת ולראות את המחשבים המחוברים כאן.

העבר קבצי מחשב למחשב 15

עכשיו אתה יכול פשוט לבחור את התיקיה שברצונך להעביר, לחיצה ימנית ולבחור כדי לשתף אותה עם אנשים ספציפיים (תן גישה למשתמשים ספציפיים).

העבר מחשב 16 קבצי מחשב 16

לאחר שחלון שיתוף הקבצים פתוח, אתה יכול לבחור את המחשב השני או לכולם ולחץ על כפתור “הוסף”.

העבר קבצי מחשב למחשב 17

כאשר נתת גישה למחשב החדש שלך, אתה רק צריך ללכת לתיקיית הרשת שנמצאת שם ולנווט למיקום של התיקיה המשותפת. ואז פשוט העתק תוכן זה והדבק אותו בכל מיקום מאובטח אחר של המחשב החדש שלך.

העבר קבצי מחשב למחשב 18

זה מביא אותנו בסוף המאמר הארוך הזה כיצד להעביר מחשב למחשב כמקצוען. כפי שאתה יכול לראות, פירטתי 4 דרכים שונות להעברת קבצי מחשב אלחוטיים למחשב או באמצעות חיבור קווי. אתה יכול לחקור אותם ביתר פירוט בעצמך ולבחור את הדרך המהירה ביותר להעברת מחשב למחשב ללא בעיה.

פריטים מומלצים אחרים

3 שיטות לשיתוף/העברת קבצים בין 2 יח ‘ב- Windows 10

תמונת באנר

כיצד לשתף/להעביר קבצים בין שני מחשבים תחת Windows 10 ?

מכיוון שיותר ויותר משתמשים השתמשו ב- Windows 10 ומשתמשים רבים משנים את המחשבים השולחניים שלהם למחשבים ניידים, בעיית העברת הנתונים מוצבת לעתים קרובות מאוד.

כיצד לשתף או להעביר קבצים בין 2 מחשבים ב- Windows 10? אם אתה מנסה להעביר קבצים בין שני מחשבים אישיים, או אם אתה צריך להעביר יישומי מחשב ישנים לאחד חדש, עקוב אחר השיטות המוצעות להלן כדי להעביר/לשתף קבצים בין מחשבים פשוטים מאוד.

בחלק 1 אנו מציעים שלוש שיטות להעברת קבצים בין מחשבים, שאף עולים על גודל הקבצים ובעיות חיבור הרשת.

 • העברת קבצים גדולה (מיקום קבצים מפוזרים) – שיטה 1
 • העברת קבצים קטנים באותה רשת – שיטה 2
 • העברת קבצים ללא חיבור רשת (לא מקוון) – שיטה 3

בחלק 2 אנו מציגים את השיתוף בקרבת מקום להעברת קבצים בין מחשבים. אם אתה רוצה לשתף נתונים עם חברים או בני משפחה, אנא קרא את המשחק האחרון כדי לקבל פרטים נוספים.

חלק 1: העבר קבצים בין 2 מחשבים

שיטה 1. השתמש בתוכנה כדי להעביר קבצים, יישומים או תוכניות בין שני מחשבים

מהי הדרך המהירה ביותר להעברת קבצים בין שני מחשבים ? אם אתה זקוק לשיטה אפקטיבית כדי לחסוך את הזמן והאנרגיה שלך בעת העברת קבצים, יישומים או תוכנה אחרת עם חבריך, עמיתייך או חברי כיתה, הבחירה הטובה ביותר שלך היא להשתמש בתוכנה להעברת קבצים מקצועית לתוכנה.

Windows תומך ב- 11/10/8/7

בשביל מה? להלן כמה יתרונות שתוכנת העברת קבצים מקצועית יכולה להציע לך:

 • חסוך זמן ואנרגיה כדי להעתיק ולהדביק קבצים למחשב החדש.
 • העבר קבצים נוספים הרצויים למחשב החדש: תוכניות, תוכנה, יישומים או אפילו משחקים.
 • אין שום בעיה באובדן נתונים ולא תתרחש פעולה כוזבת.
 • אפשרות להעביר קבצים מבלי לעבור ברשת. (שימושי אם אתה צריך להעביר קבצים חסויים מסוימים)

אז איך למצוא תוכנת העברת קבצים כזו? כאן אנו ממליצים בחום לנסות את Cealeus Pctrans. זה יאפשר לך להעביר כל מה שתרצה בכמה לחיצות: להעביר קבצים אישיים, תוכנה, תוכניות, משחקים או יישומים לנגן מחשב אחר או למחשבים אחרים.

אתה יכול לעקוב אחר ההדרכה שלהלן כדי להעביר קבצים ישירות בין שני מחשבים:

שם לב: אם אתה מעדיף כלי 100% בחינם כדי לשתף קבצים בין מחשב, Easeus PCTRANS בחינם יעזור לך. (רק שני יישומים/קבצים נתמכים). אם ברצונך להעביר מספר גדול של נתונים ללא הגבלה, אנא הפעל אותם ופעל לפי ההוראות כאן כדי להתחיל בהעברה בקלות.

שלב 1: התקן והפעל את Cealeus todo pctrans בשני המחשבים הניידים.

במחשב הנייד המקורי, בחר “מחשב מחשב” להמשיך.

בחר במצב העברת קבצים

שלב 2: חבר את המחשב הנייד הישן ואת המחשב הנייד החדש

①. חבר את שני המחשבים הניידים לאותה רשת מקומית ולחץ “לְהַמשִׁיך” להמשיך.

הפעל טדו PCTRANS בשני מחשבים ניידים

②. זהה את יעדי המחשב הנייד דרך כתובת ה- IP שלו וחבר אותה על ידי לחיצה על “לְחַבֵּר“”. אם המחשב הנייד היעד לא מוצג, לחץ על “הוסף מחשב“והזן את כתובת ה- IP כדי לחבר אותה.

חבר שני מחשבים ניידים

③. הזן את החיבור והסיסמה של המחשב הנייד שנבחר, לחץ על “בסדר” להמשיך.

הזן את חשבון החיבור והסיסמה כדי לחבר שני מחשבים ניידים

④. בחר בכיוון העברת הקבצים – “העבר ממחשב זה למחשב אחר” ולחץ על “בסדר” להמשיך.

אשר את כיוון ההעברה

שלב 3: בחר את הקבצים שברצונך להעביר

①. לחץ על “שנה” בעמודת הקבצים כדי לבחור את הקבצים שיועברו. בדוק את האפשרות “צור נקודת שיקום. “במקרה של שגיאת מערכת בלתי צפויה.

בחר את הקבצים שיועברו

②. לחץ על סמל העריכה כדי להגיש נתיב חדש להפניית הקבצים שנבחרו. לחץ על “לסיום” להמשיך.

התחל להעביר קבצים

שלב 4: העבר קבצים ממחשב נייד למחשב נייד חדש

①. לחץ על “להעביר“כדי להפעיל העברת קבצים למחשב נייד חדש.

העבר את הקבצים שנבחרו

②. Easeus Todo Pctrans יאתחל ויעביר את כל הקבצים שנבחרו במחשב הנייד החדש. כל מה שאתה צריך זה לחכות לסוף התהליך ולחץ על “אישור” כדי לעזוב.

לסיים את ההעברה

Windows תומך ב- 11/10/8/7

שיטה 2. השתמש באינטרנט כדי להעביר קבצים בין מחשבים

שיטה שימושית נוספת להעברת נתונים בין שני מחשבים היא להשתמש באינטרנט. אתה יכול לחבר ישירות את המחשבים שלך לרשת LAN/WIFI, ואז להעביר את הקבצים הרצויים למחשב היעד.
להלן, אספנו עבורך מספר שיטות להעברת קבצים בין מחשבים אישיים:

 • העבירו קבצים באמצעות רשת מקומית/נגן NAS
 • העבר קבצים באמצעות שירותי ענן
 • העבר קבצים באמצעות דואר אלקטרוני
 • העבר קבצים באמצעות יישומים כמו סקייפ/WeChat/Instagram וכו ‘.

כעת אתה יכול לעקוב אחר ההוראות שלהלן כדי להעביר קבצים בין 2 יח ‘לפי אינטרנט:

1. חבר את שני המחשבים לאותה רשת.

2. התחבר לענן/דוא”ל/יישום שבחרת להעברה או פתח את נגן הרשת המקומי

ההעברה באמצעות ענן/דוא”ל/אפליקציות היא גישה שימושית שתוכלו לאמץ כדי להעביר קבצי מחשב למחשב האישי. זה תומך במכשירי Google Drive או Cloud To העברת קבצים לרשת.

אם ברצונך לגשת לקבצים במחשב אחר, אתה יכול גם לבחור להשתמש באפליקציות Windows כמו פייסבוק או יישומים סטנדרטיים אחרים.

העבר דרך הענן

 • קורא רשת מקומית (רק להעברת קבצים)

העברת קבצים מקומית היא השיטה הנפוצה ביותר תחת האינטרנט.

מחשב מקומי: לחיצה ימנית -לחץ על הקובץ> בחר מאפיינים> כרטיסיית שיתוף> שיתוף> חלון שיתוף קבצים.

מחשב אחר: סייר קבצים> רשת> גילוי רשת> הפעל גילוי רשת ושיתוף קבצים.

שתף קבצים באופן מקומי

3. בחר את הקבצים שברצונך להעביר ושלח אותם למחשב חדש או העתק אותם לנגן הרשת המקומי. קבל ושמור קבצים המועברים למחשב החדש.

שם לב הדבר היחיד שיכול להשפיע על מהירות ועל תהליך העברה הוא מהירות הרשת.

שיטה 3. השתמש במכשיר אחסון חיצוני כדי להעביר קבצים בין 2 יח ‘

אם אין לך חיבור רשת במחשבים האישיים שלך, אתה יכול לנסות שיטה זו המורכבת בהעתקה והדבקת קבצים על התקן אחסון חיצוני כמו קורא USB, כרטיס SD/זיכרון/כונן קשיח חיצוני וכו ‘. ואז העבירו קבצים אלה למחשב החדש.

1. העבר קבצים באמצעות גיבוי וקייטרינג

באפשרותך ליצור תמונות קבצים ולייצא אותן אוטומטית ממחשב המקור למחשב היעד. הורד את Cealeus Todo PCTrans לשני המחשבים האישיים, ותוכל להתחיל להעביר נתונים.

גיבוי וקייטרינג

2. השתמש בכונן קשיח חיצוני

השימוש במכשיר אחסון חיצוני מאפשר להעביר קבצים בין שני מחשבים מבלי להיות מוגבל על ידי מיקום המחשבים.

1. חבר את התקן האחסון החיצוני למחשב המקור ממנו ברצונך להעביר קבצים.

2. בחר את הקבצים שברצונך להעביר כדי להעתיק אותם למכשיר.

3. לאחר השלמת תהליך ההעתקה, נתק את התקן האחסון וחבר אותו למחשב היעד.

4. ואז העבירו את הקבצים המועתקים למחשב החדש.

כונן קשיח חיצוני

3. העבר קבצים בין 2 יח ‘באמצעות כבל העברה

אם שני המחשבים שלך ממוקמים באותו מקום, אנו ממליצים לבחור את כבל ההעברה. בעת שימוש בכונן הקשיח החיצוני, עליך להעביר קבצים בין שלושה מכשירים. עם זאת, כבל כמו Belkin Easy Transform (F5U279) יכול לפשט את תהליך ההעברה.

כבל יו אס בי

שם לב: 1. שימו לב שאם עליכם להעביר תוכנה, יישומים, תוכניות וכו ‘המותקנים וכו’. לקראת מחשבים אחרים, תזדקק לעזרה של PCTrans של Eastus או תוכנה דומה.
2. אנא המשך בזהירות כשאתה מנסה שיטה 2 או שיטה 3 לשתף/להעביר קבצים בין שני מחשבים.

חלק 2: שיתוף קבצים בין מחשבים באמצעות חוויות משותפות של Windows

השיטה לעיל היא לעזור לך להעביר קבצים במהירות. אם ברצונך לשתף קבצים אליהם מחשבים שונים יכולים לגשת לקריאה ולשנות אותם, מיקרוסופט מציעה גם שיטת שיתוף רשת פשוטה: שיתוף בקרבת מקום.

שיתוף בקרבת מקום

שלבים לעקוב אחר שיתוף קבצים ברשת המקומית:

1. הגדרות> מערכת> חוויות משותפות> שיתוף קרבה> מופעל> בחר ‘כולם בקרבת מקום’ בתפריט הנשירה.
2. סייר קבצים> בחירת קבצים> שתף> חפש מכשירים סמוכים> ואז בחר במחשב היעד.

Windows תומך ב- 11/10/8/7

הודעת מוצר

 • Cealeus Todo Pctrans Free הוא פיתרון תוכנה שימושי ואמין שנוצר כדי לשרת בפעולות העברת מחשבים, בין אם ממכונה אחת למשנהו או גרסה קודמת של מערכת ההפעלה שלך ל- Anty יותר. למד עוד
 • Easeus todo pctrans נוצר על ידי תושבי Eateus, שעושים כלים מדהימים המאפשרים לך לנהל את הגיבויים שלך ולשחזר את הכוננים הקשיחים המתים שלך. למרות שזה לא כלי רשמי, לקלוס יש את המוניטין של להיות טוב מאוד עם התוכנה שלה והקוד שלה. למד עוד
 • זה מציע אפשרות להעביר את חשבון המשתמש כולו מהמחשב הישן שלך, מה שאומר שהכל מועבר במהירות. אתה שומר על התקנת Windows שלך (והנהגים המתאימים למחשב החדש שלך), אך אתה גם משחזר את כל היישומים, הפרמטרים, העדפות, תמונות, מסמכים ונתונים חשובים אחרים שלך. למד עוד

מאמרים משויכים:

 • כיצד להעביר את ליגת האגדות ממחשב למחשב אחד למשנהו (תואם ל- Windows 11) 07/25/2023
 • כיצד לשמור/להריץ את Microsoft Office ON/מכונן קשיח חיצוני 07/25/2023
 • כל מה שאתה צריך לדעת על ZinStall ועל האלטרנטיבות החינמיות שלו בשנת 2023 07/25/2023
 • תוכנת העברת נתונים של Sandisk/Kingston/PNY [יתרונות וחסרונות] 07/25/2023

Easeus todo pctrans

Cealeus Todo PCTRAN. תוכנת ההעברה וההגירה המגוונת שלך למחשב למכשירי שדרוג ללא יישוב מחדש.