מבחן זרימה בחינם: מדוד את המהירות בפועל של חיבור האינטרנט שלך, כיצד לבצע בדיקת זרימה של תיבת האינטרנט החינמית שלך ולפרש?

מבחן זרימה בחינם: כיצד לדעת את הביצועים של ה- FreeBox שלך

Contents

במצבים מסוימים, יתכן שהפתרון לא יהיה במהירות. לכן יש צורך צור קשר עם שירות הלקוחות של ספק הגישה לאינטרנט שלה. לפני שנחת את הטלפון שלך ומגיע בחינם, עדיין מומלץ לבדוק כי פירוט כללי אינו מתבצע. לשם כך אתה צריך לפנות לצד אתר כמו Downtector. מכשיר זה מאפשר לך לקרוא במהירות את הכישלונות הנוכחיים מצד מפעילים וספקי גישה.

בדיקת זרימה חופשית: מדוד את המהירות בפועל של חיבור האינטרנט שלך

אתה תוהה מה הביצוע האמיתי של חיבור האינטרנט שלך בחינם ? גלה להלן כיצד לבצע בדיקת חיוב וכיצד לנתח את התוצאות של מבחן מהירות אינטרנט זו.

כאשר נרשמים למנוי לאינטרנט גבוה מאוד או במהירות גבוהה עם חינם, המפעיל נותן לך מהירות אינטרנט תיאורטית מקסימאלית זמינה בהתאם להצעה אך גם הטכנולוגיה הנגישה בביתך. לכן זו לא הזרימה האמיתית של חיבור האינטרנט שלך אלא הערכה. אז כדי לדעת את המהירות האמיתית של רוחב הפס שלך בבית בחינם, אתה יכול לבצע מבחן חיבור לאינטרנט שנקרא גם מבחן מהירות.

מבחן חיוב חינם: למה כן ?

מבחן זרימה חופשי

יש לך מנוי FreeBox ואתה שם לב לירידה באיכות החיבור שלך או בירידה במהירות האינטרנט שלך ? ביצוע בדיקת זרימה חופשית מאפשר לך לדעת, תוך כמה רגעים, את המהירות בפועל של חיבור האינטרנט שלך בבית. מבחן החיוב באינטרנט מאפשר אפוא ללמוד יותר על מצב הקו שלך.

זכור שכאשר אתה מנוי למנוי FreeBox שלך, כמו כל ספק גישה לאינטרנט, המפעיל החינמי נותן לך א מהירות אינטרנט תיאורטית מקסימום זמין בהתאם לסוג החיבור הנגיש באירוח שלך, כלומר ADSL, VDSL או סיב אופטי. היזהר, זו רק אומדן של זרימה. בתנאים אמיתיים, שלך זרימת אינטרנט בחינם יכול להשתנות.

שים לב שכל מה שהטכנולוגיה הקיימת במלנה שלך עם המפעיל החינמי, תוכל לבצע בדיקת סיבים בחינם או מבחן ADSL לחיבור שלך כדי לגלות את החיוב האמיתי שלך.

לסיכום, ביצוע בדיקת זרימה בקו האינטרנט החינמי שלך מאפשר לך למדוד במדויק את ביצועי החיבור שלך על ידי השגת:

 • הזרימה במורד,
 • כמות המהירות,
 • זמן לוחות (פינג).

כיצד לבצע מבחן חיוב אינטרנט בחינם ?

פעולת מבחן זרימה בחינם

למדוד הזרימה המדויקת של הקו החינמי שלך, התהליך פשוט, חופשי ומהיר. כדי לבצע אבחון חיבור לאינטרנט זה עם FreeBox שלך, עליך:

 1. גש לדף מבחן החיוב,
 2. לחץ על כפתור “הפעל את הבדיקה”,
 3. המתן מספר שניות בזמן שהכלי בודק את החיבור החינמי שלך.

לאחר סיום בדיקת החיבור לאינטרנט בחינם, התוצאות מוצגות ישירות בדף מבחן המהירות.

מה לעשות לפני השקת מבחן החיבור החינמי ?

לביצוע מבחן הזרימה החופשית בתנאים אופטימליים, ולמדוד את המהירות המדויקת של חיבור האינטרנט שלך עם ה- FreeBox שלך, חשוב לנקוט אמצעי זהירות לפני השקת מבחן המהירות:

 • סגור את כל דפי האינטרנט הפתוחים למעט דף מבחן החיבור,
 • עצור הורדות עדכניות,
 • הפסק תוכנה פתוחה במחשב שיכול להשתמש בזרימה,
 • חבר את המחשב שלך ל- FreeBox שלך עם כבל Ethernet לקבלת תוצאה הוגנת עוד יותר.

רצוי לבצע מחדש את מבחן החיוב החינמי מספר פעמים בזמנים שונים של היום אך גם לימים שונים כדי להשיג ערך ממוצע. אכן, גורמים מסוימים כמו הזמן שאתה מבצע את הבדיקה משפיעים על תוצאות מבחן המהירות.

כיצד לפרש את תוצאות מבחן הזרימה החופשית ?

ל לפרש את תוצאות מבחן הזרימה החופשית, תחילה חשוב להבין את תפקוד מדדי המדידה.

כדי לקבוע את הביצועים של חיבור האינטרנט שלך בבית, מבחן הזרימה מתפקד תוך מספר שניות:

 • מבחן פינג, כלומר מדידת זמן ההשהיה של החיבור שלך,
 • מבחן חיוב קבלת פנים, כלומר מדידת המהירות למטה בקו שלך,
 • מבחן משלוח, כלומר חישוב סכום השיעור בחיבור שלך.

שים לב שככל שהמהירויות הנמדדות בקו החינמי שלך גבוהות, כך חיבור האינטרנט שלך עם ה- FreeBox שלך יעיל.

האם ידעת ? המהירויות נמדדות במגביט / שנייה (MB / S) ו- Gigabit / שנייה (GB / S). מבחן הפינג מחושב באלפיות השנייה.

הפינג

החביון כלומר הפינג תואם את הזמן הזורם בין השליחה לקבלה של מידע. הפינג מודד אפוא את זמן התגובה של חיבור האינטרנט שלך. ככל שזמן החביון נמוך יותר, כך חיבור האינטרנט שלך מגיב יותר בבית.

הזרימה במורד

הזרימה במורד נקרא גם הורדה או חיוב קבלה תואם את העברת הנתונים שאתה מקבל מהאינטרנט למכשיר שלך. מבחן החיוב באינטרנט בוחן אפוא את מהירות ההורדה מהרשת. מהירות אתרי אתרי אינטרנט או אפילו הורדת קבצים משתמשים במהירות של גישה לאינטרנט.

כמות המהירות

כמות המהירות, נקרא העלאה או אפילו משלוח, תואם את זרימת הנתונים שאתה שולח מהמכשיר שלך לרשת האינטרנט. סכום סכום זה נחוץ כדי להעביר קבצים לקבצים מצורפים להודעות הדוא”ל שלך, או כשאתה טוען תמונות ברשתות החברתיות.

מה הנענע ?

מדד נוסף זמין בבדיקת ADSL או זרימת סיבים, הנענע. מדד זה בא לידי ביטוי באלפיות השנייה (MS) ומתאים לשונות בחביון. באופן קונקרטי, אם מדד הנענע מוגדל במבחן החיוב, פירושו שזמן החביון משתנה ולכן, לפיכך, חיבור האינטרנט שלך קשה.

זרימות חיבור לאינטרנט זמינות בחינם

ספק הגישה לאינטרנט בחינם מציע קטלוג שלם מאוד של הצעות Freebox. מלבד מנוי ה- FreeBox Crystal הנגיש רק במהירות גבוהה עם ADSL, כל הצעות ה- FreeBox מ- Free נגישות על פי זכאות הסיבים האופטיים, ADSL או VDSL שלך. תלוי בקצב ה- FreeBox, קצב הזרימה עשוי להשתנות.

זרימות סיבים בחינם המוצעות

זרימת סיבים חופשית צאצא זורם התחלה עמלות
1 GB/S 700 מגה -בייט/שניות
מהפכת FreeBox 1 GB/S 700 מגה -בייט/שניות
FreeBox One 1 GB/S 700 מגה -בייט/שניות
FreeBox Pop 5 ג’יגה -בייט 700 מגה -בייט/שניות
FreeBox Delta 8 GB/S 700 מגה -בייט/שניות

במקרה של זכאות לרשת הסיבים החופשיים, הספק מציע זרימת ירידה תיאורטית מקסימאלית של 1 ג’יגה -בייט/ש ‘וקצב כמות תיאורטי מקסימלי של 700 מגה -בייט/שניות עם המנויים תיבת האינטרנט מיני 4K, מהפכה ואחת.

עם ההצעות FreeBox Delta ו- FreeBox Delta S, המהירות המקסימאלית הירידה היא 8 ג’יגה -בייט/שניות בזכות טכנולוגיית Epon 10 גרם ו 600 מגהבייט/ש ‘בפרואציה למעלה.

התייעץ עם המדריך שלנו בנושא זכאות סיבים בחינם כדי לגלות אם הלינה שלך תואמת סיבים.

האם ידעת ? רשומת הזרימה בצרפת מוחזקת על ידי חינם. אכן, מנוי סיבי דלתא של FreeBox השיג זרימה יורדת של 8190 מגה -בייט/שניות, או 8.2 ג’יגה -בייט/שניות !

זרימות ADSL בחינם זמינות

זרימת DSL בחינם צאצא זורם התחלה עמלות
70 מגה -בייט/שניות ב- VDSL
20 מגה -בייט ב- ADSL
1 מגה -בייט
מהפכת FreeBox 70 מגה -בייט/שניות ב- VDSL
20 מגה -בייט ב- ADSL
1 מגה -בייט
FreeBox One 70 מגה -בייט/שניות ב- VDSL
20 מגה -בייט ב- ADSL
1 מגה -בייט
FreeBox Pop 70 מגה -בייט/שניות ב- VDSL
20 מגה -בייט ב- ADSL
1 מגה -בייט
FreeBox Delta עד 300 מגהבייט/שניות ב -4 גרם
70 מגה -בייט/שניות ב- VDSL
20 מגה -בייט ב- ADSL
1 מגה -בייט

אם הלינה שלך עדיין לא זכאית לסיבים החינמיים, אתה יכול להפיק תועלת מהצעות FreeBox במהירות גבוהה עם ADSL או עם טכנולוגיית VDSL המציעה, מצידה, זרימות מוגברת.

 • ב- ADSL, תלוי באורך הקו, זרימת הירידה החופשית היא בדרך כלל בין 1 MB/s ל- 15 m/s וכמות המהירות לרוב פחות מ- 1 mb/s.
 • ב- VDSL, המהירות כלפי מטה היא בין 15 מגהבייט/שניות ל 50 מגהבייט/שניות ומהירות הזקופה יכולה להגיע ל 8 מגהבייט/שניות לקווים הקצרים ביותר.

דלתת ה- FreeBox היא חריג. זו אכן תיבת האינטרנט היחידה שתיהנה מטכנולוגיית צבירה של XDSL+4G. כאשר חיבור האינטרנט שלך ב- ADSL איטי מדי, נתב ה- 4G משולב בדלתא FreeBox משתלט אוטומטית. כך שתוכלו להגיע, על ידי שילוב של שתי הטכנולוגיות, עד 300 מגהבייט/שניות.

מדוע תוצאות יציאת מבחן שונות ?

ישנם כמה גורמים שמגיעים משפיעים ישירות על תוצאות מבחן הזרימה החופשית. יש לקחת אותם בחשבון בעת ​​קריאת תוצאותיה.

ראשית, אתה צריך לקחת בחשבון את הזמן בו מתבצעת מבחן החיוב החינמי, במיוחד עבור חיבורי ADSL. אכן, במהלך “שעות של דוקרנים” מסוימים, החיבור שנמסר על ידי חופשי יכול להיות איטי יותר מאשר במהלך היום, תוצאה של שיא חיבור.

אז ברור שלא תקבלו את אותם זרימות בין חיבור ADSL לחיבור סיבים. זה אותו דבר אם אתה מבצע את מבחן הזרימה החופשית מקו נייד בחינם.

כיצד לשפר את מהירות החיבור עם ה- FreeBox שלי ?

ל שפר את הזרימה החופשית שלך ובכך ליהנות מניווט נוזלי ומהיר יותר, ניתן לבצע מספר פעולות פשוטות ומהירות:

 • אתה יכול לאפס את ה- FreeBox שלך כדי לשחזר חיבור לאינטרנט טוב יותר. פעולה זו מאפשרת ל- FreeBox לבצע כראוי את העדכונים שלה ולכן לפתור בעיות חיבור מסוימות. שימו לב כי כדי לאפס תיבת אינטרנט, עליכם לכבות אותה ולהדליק אותה.
 • אתה יכול גם להשתמש בכבל Ethernet ולא ברשת ה- WiFi כדי למנוע הפרעות המייצרות השפלה של הזרימה.
 • לתיבות האינטרנט האחרונות (FreeBox Delta, Freebox Pop) יש wifi יעיל יותר. הודות לטכנולוגיית “wifi חכם”, הגדרות ה- WiFi של ה- FreeBox שלך מוגדרות אוטומטית לאופטימיזציה טובה יותר.

לאחרונה, Free מציעה אפליקציה לשליטה על תיבת האינטרנט שלך: אפליקציית “FreeBox Connect” . ביישום זה תמצאו את כל המידע הנוגע לחינם שלך וזרימתו. יש לך גישה לכל המכשירים המחוברים ל- FreeBox שלך, והאפשרות לנתק אותם בלחיצה אחת.

FreeBox Connect

ולבסוף, אתה יכול להשתמש ב מגבר אינטרנט כדי ליהנות מחיבור טוב יותר עם FreeBox שלך וזה במיוחד כאשר המכשיר שלך נמצא במקום רחוק מזה שבו המודם החינמי נמצא. אתה יכול, למשל, להתקין ערכת CPL (כלולה בתיבות FreeBox מסוימות) או אפילו לרכוש משחזר WiFi כדי להגדיל את האות בתוך הלינה שלך. עם ה- FreeBox Pop ו- FreeBox Delta שלה, בחינם אתה מספק משחזר wifi בחינם.

שאלות נפוצות במבחן הזרימה החופשית

כיצד לבצע בדיקת זרימה חופשית ?

CablerEview עיצבה בדיקת מהירות בחינם כדי להעריך את חיבור האינטרנט שלך בחינם. עבור לדף זה, ואז לחץ על כפתור “התחל מבחן”. הכלי שלנו יהיה אחראי למדידת ירידה וזקיקים, כמו גם פינג ונענע.

כיצד לשפר את הזרימות החינמיות שלי ?

ישנם פתרונות רבים לשיפור החיבור החינמי שלך: חיבור Ethernet, משחזר WiFi, אופטימיזציה של הגדרות התיבה … אנו מסבירים לך הכל במאמר זה.

הירשם לטון הידיעון של CableeView

היזהר לתוכניות טובות על ארגזי אינטרנט, חבילות סלולריות ומנויים לזרם לפני כולם !

✅ 1 דוא”ל לשבוע, אין ספאם !

מבחן זרימה בחינם: כיצד לדעת את הביצועים של ה- FreeBox שלך ?

מבחן זרימה בחינם

לאחר שהטיל את עצמו עם מבחר חבילות לא יקרות, החליטה בחינם לגוון את ההצעה שלה על ידי הצעת תיבות אינטרנט שונות. כעת ניתן למצוא שבע הצעות אינטרנט שונות בקטלוג של ספק הגישה. זה מאפשר לו לכסות את כל צרכי הצרכנים. למעשה, ניתן למצוא תיבות אינטרנט סיבים אופטיים, תיבות ADSL או אפילו תיבת 4G.

כשאתה רוצה לשנות את תיבות האינטרנט שלך, הדאגה העיקרית נעוצה באיכות הזרימה. למרות שחופשי מדגיש את הזרימות המעניינות ביותר הקיימות בשוק, במיוחד לגבי הצעות סיבים אופטיים, עלינו לזכור זאתאלה רק ערכים תיאורטיים. בפועל, רק מבחן חיוב מאפשר לך לדעת מה זה. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על בדיקות חוב בתיבות בחינם באינטרנט.

מימוש ופרשנות של מבחן זרימת FreeBox

כל המנויים בחינם יכולים בצע מבחן מהירות במהירות ופשוט. למעשה, מבחן זה מגיע למדוד שלושה ערכים חיוניים: זרימת הירידה, המכונה גם הורדה, הקצב עלייה, נקרא גם משלוח, כמו גם חביון, המיועד בדרך כלל על ידי המונח פינג. על ידי ביצוע בדיקת זרימה חופשית, לכן חשוב לדעת בדיוק מהם שלושת הערכים הללו ומה הם מציינים. להלן הנוהל לביצוע ניתוח זה במהירות בבית.

הנוהל לביצוע בדיקת זרימה עם תיבת האינטרנט החינמית שלה

לכל הצרכנים יש אפשרות לבצע בדיקת זרימה ישירות בבית כשהם מחוברים לתיבת האינטרנט החינמית שלהם. לשם כך אתה צריך לפנות לצד א SpeedTest שיטפל למדוד את שלושת הערכים החיוניים של חיבור האינטרנט.

SpeedTest: בדיקת איכות חיבור האינטרנט החינמי שלו

כדי לגלות את הביצועים של תיבת האינטרנט החינמית שלך, אתה זקוק לבדיקת חיוב.

לבדיקה זו תתקיים בתנאים הטובים ביותר, יש לקחת בחשבון מספר נקודות חיוניות. בהתחלה, אתה צריך לוודא ששום אלמנט חיצוני לא משתמש בחיבור ברגע זה מדויק. זה למשל יכול להיות מכשירים המחוברים ל- Wi-Fi כמו סמארטפונים, מדפסת או טאבלט. כאשר יותר מדי מכשירים משתמשים ברשת במקביל, ניתן להוטים את בדיקת הזרימה.

שימו לב שזה נשאר הכרחי הבחנה בחיבור באמצעות כבל אתרנט וחיבור Wi-Fi. למעשה, הזרימות תמיד גדולות יותר כאשר החיבור נוצר על ידי כבל המחובר ישירות לתיבת האינטרנט. לעומת זאת, קצב זרימת Wi-Fi יכול להיות הרבה פחות חשוב.

ברגע שכל התנאים נפגשו, אפשר השג אותו SpeedTest לְהַלָן פשוט על ידי לחיצה על “הפעל את המבחן”.

מבחן זרימה חופשית: כיצד לפרש את התוצאות ?

לאחר ביצוע בדיקת החיוב, מוצגים ערכים שונים. כאמור, חשוב לדעת בדיוק את מה שהם מבטאים כדי לקבל רעיון קונקרטי לגבי הזרימה האמיתית של תיבת האינטרנט החינמית שלה.

המדידות של מבחן חיוב בסיכום:

 • המהירות היורדת: זו מהירות ההורדה של חיבור. למעשה, ככל שהערך גבוה יותר, הורדה מהירה יותר. בדרך כלל זהו הערך החשוב ביותר במהלך בדיקת זרימה.
 • כמות המהירות : לעומת זאת, ערך זה מאפשר לך לדעת את מצב חיבור האינטרנט החינמי על ידי שליחה. בדרך כלל הערך נמוך מהורדה.
 • זמן לוחות: המכונה גם פינג, זה הזמן שיביא מידע כדי לבצע נסיעה חזרה בין המחשב לשרת הנוגע בדבר. בניגוד לזרמים, ערך זה אינו בא לידי ביטוי ב- MB/S, אלא באלפיות השנייה. בנוסף, בניגוד לזרמים, ערך זה חייב להיות נמוך ככל האפשר כדי להיחשב אופטימלי.

זרימה תיאורטית וזרמים אמיתיים: אילו הבדלים ?

על ידי הרשמה לתיבת אינטרנט, ספק שירותי האינטרנט מציג חיוב המשויך להצעותיו. זה זרימה תיאורטית. למעשה, כאשר חינם מציג זרימה של 1 ג’יגה -בייט/ש ‘להורדה למהפכת ה- FreeBox שלה, המנויים אינם מובטחים לנצל את הזרימה המצוטטת הזו. גורמים שונים באים בחשבון. קצב הזרימה התיאורטי רק מציין את המהירות המרבית שניתן להגיע אליו. על בסיס יומיומי, מקובל להבחין בזרימות אמיתיות פחות חשובות.

תיבת אינטרנט: מהן הזרימות האפשריות עבור ה- FreeBox שלה ?

כדי לקבל מושג לגבי איכות חיבור האינטרנט שלו, אתה צריך קח בחשבון את הערכים התיאורטיים המודגשים על ידי רשתות קבועות. למעשה, כדי לנצל זרימה אטרקטיבית במיוחד, אתה צריך להיות מסוגל ליהנות מטכנולוגיית סיבים אופטיים. האחרון מדגיש את מהירויות החיבור עדיפות בהרבה על ADSL. יש לקחת בחשבון גם נקודה נוספת: המהירות התיאורטית של ספק הגישה. תלוי בתיבת האינטרנט, נקודה זו אכן יכולה להשתנות. זה נכון במיוחד בקטלוג החינמי.

ADSL, VDSL, סיבים אופטיים ותיבת 4G: מהם הזרימות הניתנות להשגה ?

תלוי בטכנולוגיה המשמשת, התלויה בזכאותו של משק הבית, המהירויות הניתנות להשגה אינן זהות. צרכנים שכבר נהנים מהסיבים האופטיים יכולים למשל מקווה מתוך מהירויות של עד כמעט 1 ג’יגה -בייט/שניות. כמובן שזו רק מהירות תיאורטית ויש לקחת בחשבון גורמים אחרים. עם זאת, כאן, כאינדיקציה, הזרימות שהושגו הרשתות השונות המשמשות ספקי גישה לאינטרנט.

SpeedTest בחינם

זרימות חיבור לאינטרנט תלויות כמובן בטכנולוגיה המשמשת.

 • ADSL: הזרימה המקסימאלית הניתנת להשגה היא ל 15 מגה -בייט/ים להורדה ו -2 מגה -בייט/ים בשליחה. עם זאת, לפעמים ניתן לציין זרימה כלפי מטה שיכולה להגיע ל 20 מגה -בייט/שניות. בעניין ה פינג, ADSL בדרך כלל מאפשרת חביון בין 50 ל 60 אלפיות השנייה.
 • VDSL: טכנולוגיית VDSL נוגעת לקווי ADSL שהופכים פחות מקילומטר ומאפשר זרימות אטרקטיביות יותר. במידת הצורך, המנויים יכולים לנצל את המהירות התיאורטית של 100 מגה -בייט/שניות להורדה ו -15 מגהבייט/ש ‘בשליחה. ה פינג מתוקן בין 40 ל 50 אלפיות השנייה בתנאים הטובים ביותר.
 • סיב אופטי : סיבים אופטיים אפשרו את הבום במה שמכונה בדרך כלל “מהירות גבוהה מאוד”. מהירויות החיבור המודגשות גבוהות בהרבה מכפי שה- ADSL מציעה עם זרימות תיאורטיות שיכולות להגיע 1 GB/S להורדה, אפילו במקרים מסוימים 10 ג’יגה -בייט/שניות, ו 600 מגה -בייט/ים בשליחה. ה פינג הוא פחות מ -10 אלפיות השנייה, שהוא רחוק מלהיות זניח.
 • 4G: צרכנים שנרשמו לתיבת 4G בחינם יכולים ליהנות גם ממהירות חיבור אופטימלית. במקרה זה, הזרימות התיאורטיות מוגדרות ל 300 מגהבייט/שניות להורדה ו 50 מגהבייט/ש ‘בשליחה. ה פינג הוכיח שהוא בין 30 ו 50 אלפיות השנייה למי שנהנה מהתנאים הטובים ביותר האפשריים.

מיטוב זרימת תיבות האינטרנט

קרא גם את הנוהל כדי להגביר את חיבור האינטרנט שלך

מהן הזרימות התיאורטיות שמציעות תיבות האינטרנט החינמיות השונות ?

כל תיבות האינטרנט החינמיות אינן מציעות את אותה מהירות תיאורטית. במקרה של תיבות ADSL, המהירויות שהוצגו יהיו הרבה פחות חשובות מאשר עם הסיבים האופטיים. בנוסף, בחינם החליטה להציע קופסאות אינטרנט פּרֶמיָה מעניין במיוחד מבחינת מהירויות החיבור. בצד של הקופסאות הממצות ביותר של ספק שירותי האינטרנט, אכן ניתן לעשות זאת הערה זורמת עד 8 ג’יגה -בייט/שניות להורדה.

הזרימות המודגשות על ידי בחינם לתיבות האינטרנט הסיביות השונות שלה:

 • FreeBox Mini 4K: 1 ג’יגה -בייט/ים להורדה ו 600 מגהבייט/ש ‘בשליחה.
 • מהפכת FreeBox: 1 ג’יגה -בייט/ים להורדה ו 600 מגהבייט/ש ‘בשליחה.
 • FreeBox One: 1 ג’יגה -בייט/ים להורדה ו 600 מגהבייט/ש ‘בשליחה.
 • FreeBox Pop: 5 ג’יגה -בייט/ים משותפים להורדה ו 700 מגהבייט/י.
 • FreeBox Delta S ו- Delta: 8 GB/S להורדה ו 700 מגהבייט/ש ‘בשליחה.
 • תיבת 4G בחינם: 320 MB/S להורדה ו 50 מגהבייט/ש ‘בשליחה.

מה עם ADSL זורם ?

בצד ה- ADSL, הזרימות התיאורטיות המודגשות זהות לכל תיבות האינטרנט. ISP מציע מהירויות חיבור שיכולות להגיע 15 מגה -בייט/ים להורדה ו -1 מגה -בייט/י. ביחס לרשת VDSL, זרימות תיאורטיות הן 50 מגה -בייט/שניות להורדה ו 8 מגהבייט/ש ‘בשליחה, לא משנה תיבת האינטרנט שנבחרה.

חיבור אינטרנט גרוע ב- FreeBox: מה לעשות ?

יש מנויים למרבה הצער מתמודדים עם זרימות יומיות רעות. כאשר סוג זה של בעיות קובע באורך, זה יכול להיות נכה במיוחד. יש כמה פתרונות ל נסה להתגבר על בעיה של חיבור לאינטרנט גרוע עם ה- FreeBox שלה. הנה כל מה שאתה צריך לדעת על זה.

להבטיח את התפקוד הנכון של תיבת האינטרנט החינמית שלה

ראשית, חיבור לאינטרנט גרוע יכול לנבוע מציוד שאינו עובד כראוי. לפני שיצירת קשר עם שירות לקוחות בחינם, זה נשאר חיוני להבטיח את התפקוד הנכון של תיבת האינטרנט שלך. לשם כך, הנה כמה טיפים:

 • ודא שהכבל המחבר את תיבת האינטרנט ושקע הסיבים של ADSL/סיבים אופטיים הוא מצב טוב ומחובר נכון;
 • במקרה של חיבור כבל אתרנט: בדוק שהחיבור נעשה כראוי וכי הכבל הוא מצב טוב.

אם הכל נראה בסדר מנקודת מבט זו, עליכם לפנות לפתרונות אחרים העומדים לרשותם כדי להתגבר על חיבור רע לאינטרנט.

שנה מפתח Wi-Fi בחינם

כדי לקרוא גם כיצד לשנות את קוד ה- Wi-Fi בחינם ?

אפס את תיבת האינטרנט החינמית שלך כדי לפתור בעיית חיבור

במקרה שנראה כי כל הציוד עובד, הפיתרון יכול להיות הפעל מחדש את תיבת האינטרנט שלה. אם המניפולציה הפשוטה הזו אינה מספיקה, זה יכול להיות מעניין לאפס את הציוד שלה. בניגוד למה שיש לחשוב, המניפולציה הזו היא די פשוט ואינה דורשת זמן רב.

תיבת אינטרנט בחינם: איפוס

איפוס תיבת האינטרנט החינמית שלה יכול לאפשר לפתור בעיות חיבור.

לפיכך כל אחד יכול לאפס את תיבת האינטרנט החינמית שלו במהירות ולנסות לפתור בעיה של חיבור לאינטרנט רע.בעת הפעלת תיבת האינטרנט שלך מחדש, תמיד מומלץ חכה לפחות עשר שניות לפני שתפנה אותו בחזרה. זמן המתנה זה נחוץ כאשר ברצונך לפתור בעיית חיבור.

צור קשר עם שירות לקוחות במקרה של בעיה עם ה- FreeBox שלה

במצבים מסוימים, יתכן שהפתרון לא יהיה במהירות. לכן יש צורך צור קשר עם שירות הלקוחות של ספק הגישה לאינטרנט שלה. לפני שנחת את הטלפון שלך ומגיע בחינם, עדיין מומלץ לבדוק כי פירוט כללי אינו מתבצע. לשם כך אתה צריך לפנות לצד אתר כמו Downtector. מכשיר זה מאפשר לך לקרוא במהירות את הכישלונות הנוכחיים מצד מפעילים וספקי גישה.

אם אין צורך להתמוטט, צור קשר עם שירות לקוחות בחינם. לשם כך אפשר לחבר 3244. שים לב שאפשר גם להגיע ליועץ באמצעות מערכת ועידה של Visio. לשם כך עליכם להתחבר לאזור הלקוחות החינמי שלכם.

האם ניתן לסיים את תיבת האינטרנט שלך במקרה של חיבור לאינטרנט לקוי ?

במקרה בו שירות לקוחות בחינם לא מצליח למצוא את הפיתרון האופטימלי לבעיה, הסיום נותר עבור רבים הפיתרון המתאים ביותר. עם זאת, יש לקחת בחשבון נקודות חשובות לפני שתסיים את החוזה שלך. ראשית כל, תקופת ההתחייבות שהטילה המשרד זה חיוני. למעשה, למנויים אין אפשרות לסיים לפני תום תקופה זו, אלא אם כן הם משלמים עלויות סיום.

עם זאת, יש תנאים שבהם סיום אפשרי לפני סיום תקופת ההתחייבות וללא מחיר. זה כדי להדגיש סיבות שנחשבות לגיטימיות. לשם כך אתה צריך לפנות לצד חוזה המנוי שלך. האחרון קובע מהן הסיבות שעשויות להשאיר מנוי לסיים בחינם. בין הסיבות הללו, קיימת העובדה שהמפעיל אינו מצליח לספק שירות נכון. עם זאת יש להוכיח נקודה זו.

האפשרויות השונות לסיום תיבת האינטרנט החינמית שלך:

 • שלח מכתב רשום לספק הגישה לאינטרנט שלו המספק את בקשת הסיום.
 • צרו קשר עם שירות לקוחות בחינם.
 • התחבר לחלל המנויים המקוון שלך בחינם.
 • תן לספק הגישה החדש שלו לבצע את הסיום באמצעות ניידות המספר הקבוע.