מבחן חיוב כתום: כיצד למדוד את מהירות החיבור שלך, לבדוק את הזכאות שלך להצעות אינטרנט כתומות

רכבות סיבים כתומים: האם אתה זכאי להצעות סיבים כתומים

יתכן שתצטרך גם למדוד ערך נוסף שבא לידי ביטוי באלפיות השנייה, זה לְנַעֲנֵעַ. נתונים אלה מעריכים את השונות בזרימת ההשהיה. ככל שהווריאציה נמוכה יותר, החיבור שלך יציב ולכן איכות.

מדוד את מהירות החיבור שלך בזכות מבחן הזרימה הכתומה

המאמר שלנו מסביר את כל מה שאתה צריך לדעת על מבחן החיוב הכתום, אך גם כיצד לפרש את התוצאות שהושגו. גלה גם מהן זרימת האינטרנט התיאורטית המרבית בהתאם להצעת LiveBox או בתיבה המנוי.

 1. מדוע מבחן חיוב כתום ?
 2. אמצעי זהירות לפני השקת מבחן הזרימה הכתומים
 3. כיצד לפענח את תוצאות מבחן החיוב הכתום באינטרנט ?
 4. זרימות חיבור לאינטרנט המוצעות על ידי כתום
 5. העצה שלנו למהירות חיבור כתומה טובה יותר

פשוט הוצאת הצעה כתומה ואתה רוצה לדעת שהאינטרנט שלך זורם פנימה מצב אמיתי ? גלה כיצד לבצע בדיקת זרימה כתומה אך גם כיצד להבין את התוצאות של הבדיקה שלך וכיצד לשפר את מהירות חיבור האינטרנט שלך.

מדוע מבחן זרימה כתום ?

כל אחד מספקי שירותי האינטרנט מדגיש את זרימתם התיאורטית. הם אלה שמאפשרים לך להשוות בין המנויים השונים שמציעים כל המפעילים, ולהבחר את הבחירה שלך. כדי להשוות את ההצעות הזמינות כיום בקרב אלה של כל המפעילים, תוכלו להתייעץ עם המשווה שלנו מציע את האינטרנט על מנת להירשם ביותר לצרכים שלכם.

עם זאת, בפועל, אלה ספים תיאורטיים אף פעם לא מגיעים. אכן, זרימת האינטרנט כפופה מאוד לפרמטרים שונים ולעתים קרובות הם נמוכים בהרבה מההערכה שניתנה על ידי מפעילים.

בניית בדיקת זרימה כתומה מאפשרת לך:

 • למדוד, בתנאים אמיתיים, את מהירות חיבור האינטרנט שלך,
 • לנתח אם האינטרנט שלך וזרימי האינטרנט היורדים שלך שווים פחות או יותר לאלה שהוכרזו על ידי כתום,
 • כדי להבין מדוע החיבור שלך איטי או באיכות ירודה.

אתה יכול לחשוב לעשות א מבחן זרימה כתום אם אתה מבין שהדפים שלך לוקח זמן להופיע, אם אתה מתקשה לשלוח דוא”ל, במיוחד אם הוא מכיל קובץ מצורף, או אם אינך יכול לטעון סרטון למשל.

אמצעי זהירות לפני השקת מבחן הזרימה הכתומים

עדיף להפעיל נוהל חיוב לבדיקה כתום בתנאים מקסימליים על מנת להעריך בצורה הטובה ביותר את זרימת האינטרנט שלך. לשם כך, חתוך את כל מה שיכול להשפיע על החיוב האינטרנט שלך:

 1. חבר את ה- LiveBox שלך וכבה את מפענח הטלוויזיה שלך. האחרון משתמש גם בזרימת טלוויזיה כתומה.
 2. זכור לתלות את הטלפון שלך היטב ברשת.
 3. חבר את המחשב ואת LiveBox באמצעות כבל Ethernet לקבלת ביצועים נוספים. להשיג תוצאות קרוב ככל האפשר למציאות,
 4. עצור יישומים, תוכנה, דפי אינטרנט הפתוחים למחשב שלך (למעט דף האינטרנט לביצוע מבחן החיוב הכתום באינטרנט).
 5. הקפד להיות המשתמש היחיד שמשתמש ברשת בזמן הבדיקה.

טוב לדעת: תוצאות חיוב לבדיקת כתום תלויות בחיבור האינטרנט שלך אך יכולות גם להשתנות בהתאם למצב הציוד שלך. אם המחשב שלך ישן מאוד, אם אתה משתמש בציוד נוסף וכו ‘., הזרימה שלך יכולה לסבול.

כיצד לפענח את תוצאות מבחן החיוב הכתום באינטרנט ?

זרימת האינטרנט של קו נמדדת mbits/s או ב- Gbits/s, זהו ה- מספר הנתונים הדיגיטליים המועברים בזמן נתון, בשנייה.

ככל שמספר הנתונים המועברים גבוה יותר, כך החיבור שלך טוב יותר, כך תוכלו לנצל את השירותים המוצעים על ידי כתום (טלוויזיה כתומה, ענן, האזנה מוזיקלית וכו ‘.)).

המהירות היורדת המרבית המוצעת על ידי כתום היא 1 ג’יגה/שניות. ככל שהתוצאות של מבחן החיוב הכתום שלך מתקרבות לנתון זה, כך מהירות האינטרנט שלך יכולה להיחשב כאיכותית.

לגבי זרימת חביון, זה בא לידי ביטוי באלפיות השנייה ולא ב- GBIT ומעריך את זמן ההעברה של נתונים אלה.

אינדיקטורים חשובים

בדיקת זרימת סיבים כתומה או בדיקת זרימת כתום של ADSL יספקו לך מספר נתונים במהלך התוצאות. תחילה תהיה לך גישה שלך Downspout, נקרא גם זרימת הורדה. אלה הנתונים החשובים ביותר מכיוון שהם מאפשרת לך לצפות בסרטונים, להוריד קובץ או פשוט להציג דפי אינטרנט.

אז אתה יכול להעריך את שלך זָקוּף, נקרא גם העלאה. מהירות כמות המהירות מאפשרת לך לשלוח דוא”ל או קבצים פחות או יותר מהר.

סוף – סוף, ה חֶבִיוֹן היא עובדה חשובה, המתבטאת באלפיות השנייה, היא מעריכה את זמן הצף. שיעור ההשהיה המתקבל חייב להיות בתחתית כדי להיחשב איכותי. החיבור שלך יהיה מהיר ויעיל יותר.

יתכן שתצטרך גם למדוד ערך נוסף שבא לידי ביטוי באלפיות השנייה, זה לְנַעֲנֵעַ. נתונים אלה מעריכים את השונות בזרימת ההשהיה. ככל שהווריאציה נמוכה יותר, החיבור שלך יציב ולכן איכות.

זרימות חיבור לאינטרנט המוצעות על ידי כתום

כדי לבחור מבין כל הצעות האינטרנט של מפעילים, אתה משווה את השירות.

אלה זרימות תיאורטיות נגישות הם דרך עבור ספקי גישה לאינטרנט, להתבלט מהתחרות. להלן הזרימות שמציעה כתום, ב- ADSL, בסיבים תזונתיים כמו גם עם הצעת תיבות 4G שלה. אתה יכול גם להתייעץ בביקורות Box Orange כדי לקבל מושג מדויק יותר לגבי איכות המנויים של המפעיל.

זרימת כתום סיבים

כתום משווקים שני תיבת סיבים כתומים מציעים:

 • שם Fiber Livebox : הצעה זו מציעה קצב תיאורטי כלפי מטה המתקשר 400 mbits/s וכמות זרימה תיאורטית עד 400 mbits/s.
 • שם LiveBox Up Fiber : הוא מציע שיעור יורד תיאורטי המתקשר 2 gbits/s (1 גרם/ש ‘לכל ציוד) וכמות זרימה תיאורטית עד 600 מגה -ביטים/שניות.

שתי הצעות האינטרנט הכתומות הללו דומות מאוד מבחינת השירותים. מצד שני, יש הבדל ברור ביחס לזרמי האינטרנט.

אם אתה רוצה ליהנות מאיכות, יעילה ומהירה יותר של LiveBox, LiveBox Up Fiber מיוצר בשבילך. שימו לב שככל ששיעורי הזרימה המרביים גבוהים יותר, כך גם המחיר יהיה יותר.

זרימת כתום של ADSL

המפעיל ההיסטורי משווק את אותן שתי תיבות כתומות מציעות ברשת ADSL שלה, אם אינך עדיין זכאי לסיבים סיבים.

רשת ה- ADSL של האינטרנט הכתום מכריזה על מהירות מקסימאלית תיאורטית היורדת מ 20 MBITS/S ב- ADSL ועד 50 mbits/s ב- vdsl. כדי ליהנות מזרימה כה גבוהה, הקו שלך חייב להיות קרוב לצומת החיבור ADSL שנמצא ברחוב שלך. ככל שתתרחקו מזה יותר, כך הזרימה שלך תהיה נמוכה יותר.

באשר לסכום הסכום, זה בדרך כלל פחות מ- 1 mbit/s ב- ADSL ו- עד 8 mbits/s ב- VDSL.

טוב לדעת VDSL הוא טכנולוגיית אינטרנט זהה ל- ADSL. עם זאת, זהו שיפור באחרון, כך שתוכלו לתבוע זרימות אינטרנט יעילות יותר.

מהירויות תיבה 4G כתומות

אתה אחד המנויים הכתומים אבל אתה נמצא אזור לבן או מהירות נמוכה ? ספק שירותי האינטרנט מציע הצעת תיבה כתומה 4G,הצעה ביתית של 4G, נגיש לאנשים שאינם לוכדים את רשת הסיבים או את רשת ADSL של המפעיל או שתופסים אותה בצורה לא טובה.

מנוי זה משתמש בכך רשת ניידת 4G כתום, כדי לאפשר ללקוחות ליהנות מחיבור אינטרנט איכותי ב- WiFi, בזכות 4G. לפיכך הם יכולים להתחבר מכל המכשירים שלהם (מחשב, סמארטפון, טאבלט וכו ‘.), ותהנה משירותים כתומים.

בית 4G זמין ללא מחויבות תיבה כתומה (כולל החודש הראשון המוצע) ומציע שיעור יורד תיאורטי מקסימאלי 300 mbits/s ומציע מעטפת נתונים של 200 ג’יגה -בייט לחודש לגלוש באינטרנט ולגשת לערוצי טלוויזיה כתומים.

זרימת לוחות בכתום

כפי שראינו, ככל שזרימת ההשהיה נמוכה יותר, כך החיבור שלך איכותי יותר. אתה יכול לעקוב אחר טבלה זו כדי לקבל רעיון ולפרש את התוצאות שלך.

ערך זרימת לוחות איכות החיבור שלו
בין 0 ל 30 מ ‘ חיבור מצוין
בין 30 ל 60 מ ‘ חיבור טוב מאוד
בין 60 ל 100 מטר חיבור טוב
בין 100 ל -200 מטר חיבור מקובל
יותר מ -200 מטר חיבור לא טוב

העצה שלנו למהירות חיבור כתומה טובה יותר

אם לאחר נקיטת אמצעי הזהירות הנדרשים, תוצאות שלך מבחן זרימה כתום אינן חד משמעיות, כלומר אם הם רחוקים מאוד מהזרימות התיאורטיות שהוכרזו, אתה יכול לייעל את חיבור האינטרנט שלך:

 • חשוב על אפס את ה- LiveBox שלך. לפעמים רק הפעלה מחדש קטנה כך שהחיבור שלך שוב יעיל.
 • בדוק את מצב ההתקנה שלך. כפי שראינו, א התקנה פגומה או מחשב מיושן יכול לפגוע במהירות האינטרנט שלך.
 • העדיף חיבור מאת כבל Ethernet ולא wifi. אם טכניקה אחרונה זו יעילה הרבה יותר, חיבור המחשב וה- LiveBox בזכות כבל Ethernet נמנע מווריאציות של רשת ולכן ליהנות מקבלה טובה יותר.
 • תשתמש ב מגבר אינטרנט (כדי להגביר את חיבור האינטרנט שלך), משחזר WiFi (כדי להגיע לחלקים רחוקים מהלינה שלך) או ערכת CPL (כדי להיות מסוגל להתחבר למקומות הבלתי נגישים בזכות הזרם החשמלי של הבית שלך). הם מאפשרים לך ליהנות מחיבור טוב יותר בחדרים רחוקים מדי או שנחתכים על ידי קיר עבה מדי למשל.
 • פנה ל סִיב, אם אתה זכאי על ידי בדיקת החיבור שלך באמצעות מבחן זכאות כתום. החיבור שלך אכן יהיה הרבה יותר מהיר ואיכותי מאשר עם ADSL או VDSL.
 • לבסוף, אם שום פיתרון לא מביא שינוי בחיבור האינטרנט שלך, שינוי ספק גישה לאינטרנט למתחרה שהרשת שלו נלכדת טוב יותר בעירך או בכפר שלך.

תפוז

הכל על כתום

 • צפו בטלוויזיה עם חבילות כתומות
 • שירות לקוחות כתום
 • תיבות אינטרנט ללא התחייבות כתום
 • חבילות כתומות בחו”ל: כל מה שאתה צריך לדעת
 • ציין מחדש הצעה לנייד כתום

האם אתה זכאי לסיבים ?
מִבְחָן חינם הזכאות שלך בפחות מ 3 דקות ולגלות את ההצעות הטובות ביותר לגישה לאינטרנט שלך.

זכאות סיבים כתומים: האם אתה זכאי להצעות סיבים כתומים ?

אתה רוצה להוציא הצעה לאינטרנט ב- Orange, אך אינך יודע מה ההצעה המתאימה ביותר לאזור המגורים שלך ? בדיקת הזכאות של סיבים כתומים או ADSL יאפשרו לך לדעת מהי הרשת המתאימה ביותר ללינה שלך.

אתה רוצה לבדוק את הזכאות שלך לסיבים כתומים ?

כיצד לבדוק את הזכאות שלך לסיבים כתומים ?

ישנם מספר פתרונות לבדיקת זכאותו לסיבים כתומים. אתה יכול :

 • בדוק את הזכאות שלך לסיבים כתומים עם א סימולטור מקוון.
 • צור קשר איתו שירות לקוחות כתום.
 • תראה כרטיס כיסוי סיבים כתום, כדי לבדוק אם הלינה שלך נמצאת באזור המכוסה על ידי סיבים.

לוגו כתום

הירשם להצעת אינטרנט כתומה

שירות Jechange בחינם – שותף כתום

לוגו כתום

הירשם להצעת אינטרנט כתומה

לוגו כתום

הירשם להצעת אינטרנט כתומה

שירות Jechange בחינם – שותף כתום

לוגו כתום

הירשם להצעת אינטרנט כתומה

בדוק את זכאות הסיבים הכתומים המקוונים שלך

הכי פָּשׁוּט והכי הרבה מָהִיר כדי לגלות אילו טכנולוגיות וכתום מציעות זמינות באזור שלך קשורות מבחן זכאות ישירות באופן מקוון.

אכן, תוכלו לבצע מבחן זה ישירות על אתר המפעיל עם כתובת (על ידי ציון שם העיירה, שם הרחוב, המספר ברחוב וקוד הדואר) או עם מספר קו קבוע.

בדיקת הזכאות שלך עם JCHANGE אתה יכול לבדוק ישירות את זכאותך באמצעות JECHANGE על ידי הכנסת הכתובת שלך לסימולטור למטה.

בדוק את הזכאות שלך לסיבים כתומים בטלפון

אתה יכול לגלות מה הזכאות שלך להצעות אינטרנט כתומות על ידי יצירת קשר עם שירות לקוחות כתום. יועץ יגיד לך תוך מספר דקות אם אתה זכאי לסיבים או לתפוז ADSL. שוחח עם יועץ JeCchange אתה יכול לפנות ישירות ליועץ מומחה של Jechange ל- 01 82 88 25 22 שייקח מבחן תוך מספר דקות, ואשר תציע לך את הקופסא המתאימה ביותר ללינה שלך.

01 82 88 25 22 שירות ג’צ’אנג ‘שאינו פרטנר של המפעיל יודע שאתה יכול להיזכר גם בחינם על ידי יועץ Jachange. בנוסף לביצוע מבחן זכאות, זה יעזור לך למצוא ההצעה הטובה ביותר העומדת בציפיות שלך כמו גם התקציב שלך.

בדוק את הזכאות שלך על ידי התייעצות עם כרטיס הכיסוי של הסיבים הכתומים

תלוי בכרטיס למטה, מכסה כתום בעיקר הערים : יש סיכוי גבוה יותר שתזכאי לסיבים כתומים אם אתה גר בערים גדולות (פריז, מץ, קן, ברסט, טולוז, ליון, נחמד, מונפלייה או בייון). בסך הכל, סיבים כתומים קיים ביותר מ 1500 עיריות אחרות. טוב לדעת: אם אתה מעוניין בהתקדמות בכיסוי הסיבים הכתומים, שימו לב שתוכלו להתייעץ בפריסת סיבים כתומים ישירות על הסיב הכתום ישירות.

מדוע לבדוק את זכאותו לקו הסיבים הכתומים ?

 • ה טכנולוגיות נגיש באזור המגורים שלך בין ADSL, VDSL, סיבים או 4G,
 • הצעות מנוי תיבה כתומה זמין לפי שלך זכאות,
 • הזרימה התיאורטית של חבילות הקופסא השונות,
 • המחירים של הצעות LiveBox.

שימו לב, ה ספק גישה לאינטרנט כתום מציין את מְהִירוּת מקסימום תיאורטי הזמין ברשת ADSL או סיבים לכל חבילת קופסא. כדי לגלות את החיוב האמיתי של חיבור האינטרנט שלך בבית, אתה יכול לעשות מקוון א מבחן זרימה כתום.

מבחן חיוב (או מבחן מהירות) מאפשר למדוד תוך מספר שניות רק את המהירות בפועל של חיבור האינטרנט שלך עם הערכת מספר נתונים, כלומר:

 • חֶבִיוֹן (או “פינג”) כלומר, זמן התגובה של החיבור שלך,
 • הזרימה במורד, כלומר את המהירות בה ניתן להוריד קובץ למחשב שלך,
 • כמות המהירות למהירות הפליטה באינטרנט של קובץ על ידי המחשב שלך.

טוב לדעת: שימו לב שיש כמה קטגוריות משנה של סיבים אופטיים, תלוי אם הסיבים הולכים לתחתית הבניין שלכם (Fttla), לנחיתה שלך (Fttdp) או ללינה שלך (Ftth), עם מהירויות מקסימליות ספציפיות.

מהן ההצעות הזמינות, אם אתה זכאי לסיבים כתומים ?

אם מבחן זכאות הסיבים הכתומים אומר לך כי טכנולוגיה זו נגישה בקו שלך, אתה יכול אפוא להירשם להצעת תיבת סיבים כתומה.

נכון ליום 24 בספטמבר 2023, הצעות סיבים כתומים נמצאים ב קידום, על ידי הוצאת קופסת סיבים תיהנו עכשיו מחיר מופחת למשך שנה !

בדוק את זכאות ה- ADSL/VDSL הכתומה שלך

אם אינך זכאי לסיבים כתומים, אבל אתה נמצא אזור מקורה לְדַבֵּר רשת ADSL Rething Network, אנא שימו לב כי המפעיל מציע הצעות ADSL/VDSL מ € 24.99 לחודש.

טוב לדעת: אם החיוב שלך באינטרנט הוא לא מספיק בקו שלך עם תיבת ADSL קלאסית וכי אין לך חיבור לרשת FTTH עם סיבים אופטיים בעיר שלך, אתה יכול לכוון את עצמך כלפי הצעה כתומה 4 גרם 4G.

תפוז

הכל על כתום

 • צפו בטלוויזיה עם חבילות כתומות
 • שירות לקוחות כתום
 • תיבות אינטרנט ללא התחייבות כתום
 • חבילות כתומות בחו”ל: כל מה שאתה צריך לדעת
 • ציין מחדש הצעה לנייד כתום

האם אתה זכאי לסיבים ?
מִבְחָן חינם הזכאות שלך בפחות מ 3 דקות ולגלות את ההצעות הטובות ביותר לגישה לאינטרנט שלך.