כיצד ליצור קשר עם בורסורמה בנאק?, שירות לקוחות של בנק בורסורמה: מספר טלפון, כתובת ודוא”ל

שירות לקוחות של בנק בורסורמה: מספר טלפון, כתובת ודוא”ל

עם זאת, כדי לפנות ישירות ליועצי הבנקים בורסורמה בטלפון, מספר שורות עומדות לרשותכם:

כיצד ליצור קשר עם בורסורמה בנאק ?

תמיד מקור לדאגה, שאלת הזמינות של שירות לקוחות בבנק מקוון חוזרת באופן קבוע. שאלה זו גם לגיטימית לחלוטין ביחס להתנהגותם של שחקנים מסוימים בבנק הדיגיטלי והנייד.

בנאק בורסורמה, זה הופך את זה לנקודת כבוד לענות על כל שאלות הלקוחות בהטיות שונות. המטרה של בנק מקוון זה: להישאר מספר 1 של קשרי לקוחות.

בנק Bungeorama: בנק מקוון אשר ” האם יש בשבילך »»

זו ההודעה שמציגה בנאק בורסורמה באתר שלה. רצונו הוא להדגיש שירות לקוחות על מנת להביא ערך מוסף להצעה שלו. בשביל מה ? מכיוון שקשרי לקוחות חיוניים לצרכנים שבדרך כלל רגילים להיות בעלי יועץ בנקאי רגיל.

קח את הצעד לפתיחת חשבון בבנק מקוון או בבנק סלולרי פירושו לקחת את הסיכון להיות מבודד יותר מאשר בבנק מסורתי. וזה כשלעצמו נורמלי. מרבית הלקוחות בוחרים בבנק מקוון או בבנק סלולרי כדי להפחית עלויות שבבנק מסורתי, בפרט לממן את עבודתו של יועץ ייעודי.

אפשר ליצור קשר עם בנאק בורסורמה בפשטות רבה ולקבל תשובות רלוונטיות. הבנק המקוון מוכיח זאת בכך שהוא מציב בגאווה באתר שלו את מינויו: בדצמבר 2019 ביצעו BearingPoint ו- Kantar מחקר על מדגם של 4,000 לקוחות ומשתמשים של 200 חברות במגזרים הבנקאיים, ביטוח, נדל”ן, תיירות וכו ‘ ו. תוצאה, בנאק בורסורמה מדורג מספר 1 של קשרי לקוחות במגזר הבנקאי.

ניצחון קטן שהיא לא מצליחה להתפאר כדי להרגיע את סיכוייה. עם היום 2.1 מיליון לקוחות, שמחציתם בחרו להפוך את בורסורמה לבנק הבנק הראשי שלו, נראה כי הבנק המקוון מצא את המתכון הנכון לפתות ולשמור.

צרו קשר עם בורסורמה בנאק

בטלפון :

החדשות הטובות, בבאנק בורסורמה, הן שאכן יש מספר טלפון … אמיתי ! אכן, בכמה בנקים ניידים, כמו Revolut, אתה יכול כמובן למצוא מספר טלפון … אבל החדשות הטובות האלה הופכות במהרה לאכזבה מכיוון שזה פשוט תקן אוטומטי המתייחס לאפליקציה הניידת.

עם זאת, כדי לפנות ישירות ליועצי הבנקים בורסורמה בטלפון, מספר שורות עומדות לרשותכם:

 • אם אתה עדיין לא לקוח ויש לך שאלה לגבי הצעת הבנק המקוון הזה, צור קשר עם 0 800 09 20 09 משעה 9 בערב עד 18:00 שני עד שישי ו 8:45 בערב עד 16:30 בערב יום שבת. השיחה בחינם.
 • אם אתה כבר לקוח בנק בורסורמה, להרכיב את 01 46 09 49 49 משעה 8 בערב עד 10:00 בערב שני עד שישי ו 8:45 בערב עד 16:30 בשבת. מספר זה לא יהיה שימושי עבורך אם אתה עדיין לא לקוח, עליך להזין מזהה כדי ליצור קשר עם יועץ בנק בורסורמה.
 • אם אתה רוצה להתנגד לכרטיס הבנק שלך במקרה של אובדן או טיסה, הפעם מהווה את 09 77 40 10 08 לכרטיס קלאסי ויזה או 04 42 60 53 44 לכרטיס ויזה ראשון.

טוב לדעת : משבר הבריאות שינה את הארגון של בורסורמה בנאק, שירות לקוחות בטלפון זמין רק עד השעה 19:00 במקום 10:00 יום שני עד שישי.

דרך חתול:

כמו כל בנק מקוון הראוי לשם, Boursorama Banque מספק ללקוחות חתול ליצור קשר עם יועץ ולדון בנקודות השונות ששאלה. חתול זה זמין באזור הלקוחות שלך.

פיתרון זה מתאים מאוד ל”טיימס “. אכן, דיגיטליזציה מאסיבית מחייבת נכסים רבים לעבוד על מחשב. לכן, אפילו בשעות העבודה, מבלי להיעדר מהפוסט שלך, אתה יכול לשוחח עם יועץ.

טוב לדעת : בשל המצב החריג המקושר ל- COVID-19, לא ניתן להחליף באופן זמני על ידי CAT עם יועץ.

בדוא”ל :

באזור הלקוחות שלך, אתה יכול גם ליצור קשר עם בנאק בורסורמה באמצעות דואר אלקטרוני. יש להעדיף את ההטיה הזו אם ברצונך לשמור על עקבות של חילופי הדברים שלך ולשלוח מסמכים לבנק המקוון שלך.

במכתב:

בעידן הדיגיטליזציה, זה בהחלט לא כתובת הדואר שתועיל לך ביותר. עם זאת, אם אתה צריך לבצע צ’ק, תצטרך לדעת זאת. אכן Boursorama Banque מציע צ’קים ומציע אפשרות להפקיד בדיקות. מספיק להזין תלוש משלוח בדיקה דיגיטלי באזור הלקוח שלך, לחתום על הצ’ק ולציין את מספר החשבון שלך לפני שתשלח אותה לכתובת הבאה:

בנק איזון
TSA 30 007
93497 Montreuil Cedex

השתמש בשאלות הנפוצות של בורסורמה

כמו בנקים מקוונים רבים ובנקים ניידים אחרים, Boursorama Banque הקדיש תשומת לב מיוחדת אליו לעתים קרובות. היא מנסה לטאטא את כל השאלות שלקוחות או ללקוחות עתידיים יכולים להיות. מפתיחת חשבון בנק בורסורמה ועד להנהלתו באמצעות השירותים המוצעים (חיסכון, אשראי, ביטוח וכו ‘.), שאלות נפוצות זו מנסה לענות על כל השאלות על מנת להגביל קשרים מיותרים עם יועצים.

אל תהססו ללכת לדף הראשי של יריד השאלות הזה, הוא מאורגן לחלוטין, ברור וקריא, ומאפשר לך למצוא במהירות את התשובות לשאלות שאתה שואל את עצמך בבנקורמה בנאק.

קשר עם בורסורמה בנאק: מה עם רשתות חברתיות ?

כבנק מקוון, בורסורמה פעיל ברשתות החברתיות. אתה יכול לשקול באופן מושלם להתחיל דיאלוג בפייסבוק, בטוויטר וכו ‘. עם זאת, ככל שבנק מקוון זה מציע שירות לקוחות מלא מאוד, רשתות אלה עשויות שלא לייצג את המדיום הטוב ביותר לתקשר.

למידע נוסף על בנאק בורסורמה, אל תהססו להתייעץ עם הפריטים הבאים:

 • מהם חיובי הבנקים המופעלים על ידי בורסורמה בנאק ?
 • אילו כרטיסי בנאק בורסורמה לבחור ?
 • מה מציעים פתרונות חיסכון בבנקורמה בורסורמה ?
 • כיצד להפקיד צ’קים או מזומנים באמצעות בנאק בורסורמה ?
 • איך להפוך את בורסורמה לבנק הראשי שלי ?
 • כיצד לפתוח חשבון בורסורמה (ולסגור אותו) ?

שירות לקוחות של בנק בורסורמה: מספר טלפון, כתובת ודוא”ל

יועצי שוק שירותי שירות לקוחות זמינים באמצעים מרובים: בטלפון, בדואר, בדואר אלקטרוני או באמצעות חתול בורסורמה ! ואם שלא כמו בנק מסורתי, אין לך יועץ ייעודי, שירות הלקוחות בורסורמה זמין במשרעת שעה גדולה. אז איך ליצור קשר עם בורסורמה בטלפון ? לאיזו כתובת דוא”ל בבורסורמה ? התקרב לאמצעי קשר בורסורמה.

 • טלפון ;
 • דוֹאַר;
 • דואר;
 • לְשׂוֹחֵחַ.

�� להגיע לאנק בורסורמה בטלפון

לבאנק בורסורמה יש כמה קווי טלפון ייעודיים לפי הנושאים השונים שלקוחותיה יכולים להיתקל. צרו קשר עם זה מספר בורסורמה המתאים לחסוך זמן.

מספר שירות הלקוחות של בורסורמה

ה שירות לקוחות בורסורמה ניתן להגיע בחינם בטלפון. לפני שמתקשר, ראה את המספרים קשר בורסורמה : הם שונים תלוי אם אתה כבר לקוח או לא.

אם אתה כבר לקוח, אתה יכול להגיע ל שירות לקוחות בחינם בורסורמה ב ☎️ 01 46 09 49 49. ה יועצי בורסורמה זמינים מ שני עד שישי בשעות 8:00 עד 19:00 ושבת בשעות 8:45 עד 16:30 בערב.

אם אתה עדיין לא לקוח ואתה רוצה צרו קשר עם בורסורמה בנאק, השתמש במספר הטלפון הבא: �� 0 800 09 20 09. זה מספר חינם להצטרף למחלקת המכירות של בורסורמה של בורסורמה שני עד שישי בשעות 8:00 עד 8 בערב ושבת בשעות 8:45 עד 16:30 בערב, למעט במהלך החגים.

מה לעשות כאשר שירות הלקוחות של בורסורמה אינו ניתן להשגה ?

אם שירות לקוחות בורסורמה אינו ניתן להשגה, הימנע משעות צפיפות בהן יתכן שיש לך זמן המתנה גבוה. ל התקשרו לבורסורמה, העדיפו את השעות הבאות: בין השעות 11:00 ל 12 בערב ובין 15:00 ל -4:30 בערב.

אם אתה כבר לקוח ואינך יכול להגיע ל שירות לקוחות בורסורמה בטלפון, אתה יכול לבקש להיזכר. פשוט עבור לאזור הלקוחות שלך או ליישום הנייד שלך בדף “עזרה ויצירת קשר” ולחץ על כפתור “להיזכר”.

אם אתה ממהר, יש לך אמצעים אחרים קשר בורסורמה ::

 • הדוא”ל: בכתובת [מוגן בדוא”ל] או מאזור הלקוחות שלך באתר או מהאפליקציה הסלולרית בסעיף “עזרה ויצירת קשר”.
 • העוזר הווירטואלי אליוט, זמין 24/7 מאזור הלקוחות שלך.
 • הטלפון כדי להגיע לסיוע בורסורמה בכתובת: �� 0 800 09 20 09.

מספרי חירום בורסורמה

כדי להקל על הנהלים שלך במקרה של גניבה או אובדן של כרטיס בנק, Boursorama Banque מציע כמה שיותר נהלים מקוונים. במקרה חירום, תהליך זה מהיר ויעיל.

לעשות התנגדות בכרטיס הבנק שלך, יהיה קל יותר לעקוב אחר ההליך המקוון מאזור הלקוחות שלך באתר, או מהיישום הנייד. הכרטיס שלך ייחסם מייד כדי למנוע שימוש בהונאה.

אם אינך יכול להתחבר לאזור הלקוחות שלך, אתה יכול לפנות לשירות האופוזיציה של כרטיס הבנק הבינאי 0 892 705 705 (0.34 אירו כולל מס/דקה + מחיר שיחה). זהו שירות לאומי זמין 7 ימים בשבוע ו 24 שעות ביממה.

צור קשר עם בורסורמה בנאק באמצעות דואר אלקטרוני

לכל השאלות שלך, אתה יכול צרו קשר עם בורסורמה במייל בכתובת הבאה: [מוגן בדוא”ל] . ואם אתה כבר לקוח, יש לך טופס באזור הלקוחות שלך כדי לכתוב את שלך דואר בנק בורסורמה.

כחלק מתלונה, שירות לקוחות בורסורמה מתחייב לאשר את קבלת בקשתך בפרק זמן של 10 ימי עבודה מַקסִימוּם. זמן התגובה הוא 2 חודשים מַקסִימוּם. אם זו בעיה של העברה, משיכה או בכרטיס הבנק שלך, אז תקופת העיבוד היא 15 ימי עבודה.

אם אתה זקוק לתגובה מהירה, אתה יכול להשתמש ב- בורסורמה חתול : אליוט. זהו העוזר הווירטואלי של האיזון הווירטואלי. ה- Chatbot Elliot זמין 24 שעות ביממה ו -7 ימים בשבוע כדי לענות מייד בשאלותיכם. ה חתול בורסורמה נגיש מחשבון הלקוחות שלך בסעיף “עזרה ויצירת קשר”.

�� כתובות דואר לכתיבה לבנק בורסורמה

בנק איזון יש כמה כתובות דואר. כדי לשלוח את המכתבים או המסמכים שלך, עליך להשתמש בכתובת הדואר של מטה הבנק של בורסורמה. תשומת לב, עבור במזומן צ’ק, הכתובת שונה !

אתה צריך לבחור כתובת הבנק של בורסורמה תלוי בצרכים שלך:

כתובות בנק בורסורמה

�� כתובת משרד הראשי בנק איזון
44 מעבר רחוב
92100 Boulone-Billancourt
�� כתובת דואר לשליחת מכתב לבנק בורסורמה בנק איזון
44 מעבר רחוב
92100 Boulone-Billancourt
�� כתובת לאיסוף צ’ק בורסורמה בנק איזון
TSA 30007
93497 Montreuil Cedex

�� כיצד לשלוח תלונה לבנק בורסורמה ?

אם שירות לקוחות בורסורמה סיפק לך תשובה שאינה מתאימה לך, או במקרה של בעיות בפעילות הבנקאות שלך, אתה יכול לשלוח תלונה. כדי להגיש את התלונה שלך אתה חייב צרו קשר עם בורסורמה בנאק ::

 • אם אתה כבר לקוח, עליך למלא טופס בחלק “תלונה” באזור הלקוחות שלך.
 • אם אתה עדיין לא לקוח, אתה יכול ליצור קשר עם שירות לקוחות מספר חינם במספר : �� 0 800 09 20 09 או מלא טופס מקוון, זמין בקטע “עזרה” באתר בורסורמה.

תקבל תגובה תוך תקופה מקסימאלית של 15 ימי עבודה. אם למרות שובו של שירות תלונות בורסורמה המחלוקת נמשכת, אתה יכול ליצור קשר עם מתווך בחינם.

שלח את הדואר שלך לכתובת הבאה:

מתווך התאחדות בנקאות צרפתית (FBF)
גברת מתווך
CS 151
75422 פריז CEDEX 9

או התייעץ באתר https: // lemdyator.FBF.FR כדי להתחיל את ההפניה שלך באופן מקוון.

תקבל תשובה תוך חודשיים ממועד התלונה הראשונה שלך בכתב.

��‍♀️ מעובד:

�� איך לדבר עם יועץ בורסורמה ?

 • התקשר לשירות הלקוחות של בורסורמה ל- ☎️ 01 46 09 49 49 ;
 • בקש להיזכר מאזור הלקוחות שלך, “עזרה ויצירת קשר” סעיף.

❌ כיצד לפתוח חשבון בורסורמה ?

אם חסמת את חשבונך, הדרך היעילה ביותר בטל את הנעילה של חשבון בורסורמה זה ללחוץ על הקישור “אני מבטל את נעילת הגישה ללקוח שלי”. זה זמין בדף החיבור. אז אתה רק צריך לעקוב אחר ההוראות.

�� היכן ניתן למצוא את מספר הלקוח שלי בורסורמה ?

ה מספר הלקוח בורסורמה רשום בהודעות הדוא”ל שקיבלת בעת פתיחת. אם לצערי אינך יכול למצוא את שם המשתמש שלך, אתה יכול להתייעץ עם זה מאזור הלקוחות שלך על ידי מעבר לקטע “הפרופיל שלי” אז בסעיף “המזהה שלי ותפריט הסיסמה שלי.». לבסוף, אם אתה כבר לא מחובר, אתה יכול להשתמש בהליך כדי למצוא את מזהה Boursorama שלך.

�� ההצעות של הרגע ��

מונבנק

עד 120 € מוצע

בנק איזון

100 אירו המוצע עם קוד BRS100

לוגו Fortuneo

230 אירו המוצע עם קוד FTN0923

יועץ לשירות שלך

מיום שני עד שישי בין השעות 7:00 עד 21:00, שבת 8:30 עד 18:30 וראשון בין השעות 9:00 עד 17:00.