מיקרו -ניידות סיד | אופניים חשמליים ליים – השכרת אופניים ליד אותי, גישה סיד פתרון קלנועית חשמלית נמוכה -עלות … | מיקרו -ניידות סיד

טיימי הסיד

השלב הראשון הוא להוריד את יישום ה- LIME לטלפון שלך. לאחר שנוצר חשבונך, פשוט אתר רכב בקרבת מקום באמצעות כרטיס היישום, סרוק את קוד ה- QR של הרכב כדי לפתוח אותו. אתה רק צריך להתגלגל !

האופניים החשמליים

גם אם אנו אומרים ש”האופניים לא שוכחים “, יתכן שתזדקק לתזכורת קטנה. במקרה זה, אל תהססו להתייעץ עם הווידיאו שלנו “Roll With Lime” ולגלות הכל על פעולת האופניים החשמליים שלנו gen4.

ציוד שנועד להימשך

ההצלחה של כלי הרכב שלנו מוסברת, בין היתר, על ידי השימוש בייצורם של חומרים חדשניים המעניקים להם טיפול קל, אוטונומיה נהדרת ואמינות מוכחת.

שאלות נפוצות

כיצד להשתמש ברכב סיד ?

השלב הראשון הוא להוריד את יישום ה- LIME לטלפון שלך. לאחר שנוצר חשבונך, פשוט אתר רכב בקרבת מקום באמצעות כרטיס היישום, סרוק את קוד ה- QR של הרכב כדי לפתוח אותו. אתה רק צריך להתגלגל !

כיצד להוריד את האפליקציה?

כדי להוריד את יישום ה- LIME, פשוט לחץ כאן ותופנה אוטומטית לדף ההורדה המתאים לסמארטפון שלך. אתה יכול גם לחפש “סיד” ישירות בחנות האפליקציות או בגוגל פליי. חנות ו- Google Play.

איך למצוא רכב סביבי?

כדי למצוא רכב בקרבתך, פתח את אפליקציית הסיד בטלפון שלך. אתר רכב סיד זמין בזכות היישום המשולב ביישום או פשוט ברחוב. אם אינך מוצא רכב כלשהו, ​​אל תהסס לחפש אזור רחב יותר.

האם עלי לחבוש קסדה?

אנו ממליצים תמיד ללבוש קסדה כשאתה נוהג ברכבי קבצים. בערים מסוימות הקסדה אפילו חובה.

האם יש מגבלות מהירות?

לרכבים שלנו יש את המהירות המוגבלת שלהם ולא יאפשרו לך ללכת מהר. עם זאת חשוב לכבד את קוד הכביש ולשים לב להולכי רגל ולרכבים אחרים. נסה תמיד לנסוע בנתיבי המחזור כאשר הם זמינים או בדרך.

כמה זה עולה ?

מחיר המסעות על הקטנועים והאופניים החשמליים שלנו משתנה בהתאם לעיר. כדי לגלות את המחיר בעירך, הורד את יישום הסיד. הורדת האפליקציה היא בחינם, תחויב רק מהמירוץ ברגע שהטיול יסתיים.

גישה לליים משקה פתרון קטנוע חשמלי בעלות נמוכה בפריס

Access Lime השיקה בפריס, והעניקה למשתתפים הזכאים את האפשרות לחסוך 50% ומעלה בכל נסיעה של קטנוע חשמלי סיד ברחבי העיר.

תוכנית ההון של ספינת הדגל של החברה הוצגה במקור בשווקים נבחרים בשנה שעברה.”בפריס זה אומר שרוכבים המשתתפים ישלמו (0.00 אירו) כדי לפתוח קלנועית חשמלית ושיעור קבוע של 0.10 אירו לדקה לרכיבה.

ארתור-לואי ז’קייר, מנכ”ל ליים בפריס, אמר כי “אכילת גישה לניידות אישית יכולה להשפיע באופן דרמטי לא רק על הקריירה המקצועית של האדם, אלא גם על איכות החיים של האדם. “לאחר השקה מוצלחת בארה”ב, אנו מטופלים להיות מסוגלים להרחיב את תוכנית Access Lime לחברים ולשכנינו כאן גם בפריס.»

ההרשמה לגישה של סיד זמינה ל:

  1. הכנסות נמוכות אנשים הזכאים כיום למינימום חברתי
  2. כל מי שזכאי כיום לתמחור חברתי של איל-דה-פראנס (IDFM)

כדי לעזור להקל על תהליך היישום, Lime יצר דף השפעה על הקהילה המסביר תמחור ותיעוד ספציפי לפריס. אנשים שמוכנים להתמחות בחקירה יכולים להגיש את המידע שלהם ישירות באמצעות טופס בקשת הגישה לסיד.

השקת הגישה של פריז ליים מגיעה יום אחד לאחר ההכרזה כי תנועת הרכב בליון הסמוכה, צרפת צנחה באופן דרמטי בשנת 2019-רק מכיוון ש- E-Scooters עברו שיא של 4 מיליון טרמפים בעיר.

למידע נוסף על תוכניות הון עצמי של מיקרומוביליות גישה, הירשם לרחוב השני, או הורד את אפליקציית ה- Lime כדי לצאת לטיול קטנועים חשמלי בפריס עוד היום.

נגישת סיד-נמוך-עלות-חשמלית-חשמלית-פיתרון-השקה-פאריס -1

Lime השיקה את תוכנית “גישה סיד” בפריס, על מנת להציע למשתתפים הזכאים את האפשרות לחסוך 50% ומעלה בכל מסלול קטנוע חשמלי סיד.

התוכנית החברתית של החברה נבדקה לראשונה בארצות הברית במשך מספר חודשים, ונוצרה כדי לשמור על ההבטחה ל”ניידות לכולם “. בפריס, הנהנים לא ישלמו כלום (0.00 אירו) כדי לפתוח קלנועית חשמלית ותוכנית 0.10 אירו לדקה לרכיבה. תוכנית זו תהיה זמינה גם בליון בחודשים הקרובים.

“להקל על הגישה לניידות אינדיבידואלית יכולה להשפיע משמעותית בקורסי החיים של כולם, לא רק על הקריירה המקצועית, אלא גם על איכות החיים בכלל”, אמר ארתור-לואי ז’קייר, מנכ”ל ליים בפריס. “לאחר השקה מוצלחת בארצות הברית, אנו שמחים להיות מסוגלים להרחיב את תוכנית Access Lime בפריס.””

תוכנית Access Lime זמינה עבור:

  1. כל אדם בעל הכנסה נמוכה כעת זכאי למינימום חברתי
  2. כל מי שזכאי כיום לתמחור החברתי של ניידות איל-דה-פראנס (IDFM)

כדי להקל על תהליך היישום, Lime יצר דף טופס מיוחד המציין מחירים ומסמכים שיספקו כדי לסיים את הרישום שלו.

ההשקה של Access Lime בפריס יום אחד מגיעה לאחר ההכרזה על הירידה המרהיבה בתנועת הרכב בעיר השכנה ליון. בליון, בשנת 2019, קטנועים חשמליים חרגו מנתון השיא של 4 מיליון טיולים.

למידע נוסף על תוכניות הון כמו Access Lime, הירשם לרחוב השני, או הורד את יישום ה- Lime כדי לנסוע בקלנועית חשמלית בפריס עכשיו.