השוואה בין רישיונות עסקים של Office 365, מדריך לרישיונות Microsoft 365 השונים ו- Office 365 | Leanix

רישיונות Microsoft 365 ו- Office 365

ש: האם מעניין לערבב סוגים שונים של רישיונות ?

השוואה בין רישיונות עסקיים של Office 365

רישיונות Office 365 ממגוון ההנחיות מאפשרים לך ליצור, לשתף ולשתף פעולה בכל מקום, בכל מכשיר, עם סדרה של יישומי ושירותים מבוססי פרודוקטיביות מבוססי ענן.

אך כיצד לבחור בין רישיונות Office 365 E1, E3 ו- E5 ? תלוי בתצורת החברה שלך ולצרכי המשתמשים שלך, זה יכול להיות מסובך לקבוע את הרישיונות המתאימים ביותר לבעיות העסק שלך.

OpenHost עוזר לך לראות בצורה ברורה יותר בהצעה של מיקרוסופט לחברות, בזכות השוואה של רישיונות Office 365 E1, E3 ו- E5 תוך התחשבות במאפייניה, הפונקציונליות שלהם אך גם המחירים שלהם.

למי פונה לחברה של Office 365 ?

מנויים של חברת Office 365 שלנו מכוונים כמובן לארגונים מקצועיים מעל הכל.

אם יש לך כוח אדם פחות מ -300 עובדים, אנו ממליצים לכוון את עצמך לקראת השוואה בין מנויים של מיקרוסופט 365, סטנדרטיים או פרימיום, שתוכננו במיוחד עבור חברות קטנות ובינוניות. אכן קיימת מגבלה טכנית שמטילה מיקרוסופט: מקסימום 300 רישיונות מיקרוסופט 365 עסקים הדומים לאותה חברה.

כשאתה ניגש לסף של 300 משתמשים, לפיכך מומלץ מאוד להתחיל להכיר את ההשוואה בין רישיונות Enterprise של Office 365 המוצגים במאמר זה.

שים לב שעדיין ניתן לקחת 300 רישיונות Busic Microsoft 365 וכן 300 רישיונות פרמיום עסקיים של Microsoft 365 עבור אותה חברה מכיוון שמדובר בשני סוגים של רישיונות. עם זאת, משרד 365 רישיונות חברה מוכיחים כחסכוניים יותר בסופו של דבר מכיוון שתוכלו לערבב 3 הצעות שונות שנעו בין 7.40 אירו בלבד לחודש ולמשתמש עבור רישיון E1 במחיר של 39.50 אירו לחודש ומשתמש עבור רישיון ה- E3. לפיכך יש לך אפשרות לקחת רישיונות E1 במחירים נמוכים למשתמשים המנצלים מעט מאוד את שירותי Office 365 ורישיונות E3 או E5 למשתמשים עם צרכים מתקדמים יותר (ניתוח נתונים, אבטחת מידע וכו ‘.)).

ההשוואה שלנו לרישיונות החברה של Office 365

Office 365 חברה E1: כניסה -רמת

משרד הרישיון 365 Entreprise E1 הוא ה-‘רמת כניסה של הצעת Office 365 ממגוון הארגון. זה זמין במחיר של 7.40 אירו למשתמש/חודש* + 5 אירו למשתמש/חודש עם אפשרות הצוותים, או 12.40 אירו למשתמש/חודש*.

 • Office 365 Suite Office והשירותים המקצועיים האחרונים: Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Access
 • תיבת דואר מקצועית, לוח שנה ואנשי קשר: Outlook, Exchange, Delve, הזמנות
 • אחסון קבצים, שיתוף ושיתוף פעולה: OneDrive (1 TB של אחסון ענן), SharePoint, Stream, Sway

טלפוניה בענן עם צוותים וחבילות שיחות זמינות לרכישה אופציונלית.

תכונות הציות והאבטחה הקיימות ברישיון E1 תואמות את המינימום של מה שניתן לצפות משירות SaaS עסקי כיום: MFA בסיסי, עיתוני ביקורת, חיפוש תוכן ..

שימו לב, רישיון ה- E1 אינו מאפשר להורדת תוכנת Office Office 365 למכשירים שלכם (סמארטפון, מחשב, טאבלט). לכן חיבור אינטרנט קבוע ומאובטח נחוץ לגישה אליו.

Office 365 Entreprise E3: שיתוף פעולה והגנה על נתונים

רישיון E3 של Office 365 Business מכיל את כל המוצרים והשירותים הכלולים ברישיון E1 כמו גם כמה תוספות. זה זמין במחיר של 23.10 אירו למשתמש וחודש* + 5 אירו למשתמש/חודש עם אפשרות הצוותים, או 28.10 אירו למשתמש/חודש*.

כל משתמש מקבל רישיון מלא ומוסמך הורד יישומי Office 365 (Word, Excel, Outlook וכו ‘) על מקסימום 5 מחשבים (PC/Mac), 5 טאבלטים ו -5 סמארטפונים. לפיכך, העובדים שלך שנמצאים בתנועה או בעבודת עבודה לא יהיו תלויים בחיבור אינטרנט מאובטח טוב (כמו שקרה ברישיון E1). הם יכולים להישאר פרודוקטיביים באשר הם וכל המכשיר בו הם משתמשים.

עם רישיון זה, אתה נהנה משחפת 1 של אחסון ברירת מחדל בכונן אחד (כמו ברישיון E1) אך אתה יכול להגדיל אותו עד 25 TB במידת הצורך.

תכונות רבות של ניהול והגנה על נתונים כלולים גם ברישיון E3:

 • הגן על מידע באמצעות הצפנת הודעות, ניהול זכויות והגנה על אובדן נתונים עבור דואר וקבצים
 • הגן על נתונים עסקיים על ידי חיזוק נוסף של הגישה למשאבים פנימיים והבטחת שיתוף מידע רגיש בתוך הארגון שלך ומחוצה לו
 • לעמוד בקלות עם ההתחייבויות החוקיות ופשט את הארכיון של מיילים ונימוח של תיבות דואר.

חברת Office 365 E5: גרסת Office 365 מנופחת לחסום

משרד הרישיון 365 Entreprise E5 הוא השלם ביותר בגרסאות החברה. זה זמין במחיר של 39.50 אירו למשתמש וחודש* + 5 אירו למשתמש/חודש עם אפשרות הצוותים, או 44.50 אירו למשתמש/חודש*.

תקבלו את כל מה שכלול בגרסת E3 עם כמה יתרונות נוספים:

 • אבטחה מתקדמת והגנת מידע: רישיון E5 נוקט אמצעים כדי להגן על הנתונים שלך מפני איומים כמו דיוג ותוכנה זדונית סוג 0 יום. לפיכך, משתמשי E5 נשארים מוגנים מהאיומים הכלולים בקבצים מצורפים ובקישורים. ה- DLP מבטיח את בטיחות התוכן שלך.
 • כלי ניתוח: E5 הוא המנוי העסקי היחיד המציע כלי ניתוח כמו Myalynys ו- Powerbi Pro לניתוח נתונים והדמיה של נתונים.

תוספות אחרות, הבה נצטט את המקדמה המוקדמת, בקרות גישה ומפתח ההצפנה, הגנת איום מתקדם, מודיעין איומים על אבטחת סייבר פרואקטיבית ומידע שמיש, O365 אבטחת אפליקציות ענן, יכולות ועידת PTSN, ממשל נתונים מתקדם ותיבת מנעול לקוחות.

סיכום ההשוואה שלנו להשוואה בין Office 365 E1, E3 ו- E5

מצא בסעיף זה טבלת סיכום של התכונות השונות הכלולות במשרד הרישיונות 365 Enterprise E1, E3 ו- E5.

איזו חברת רישיון משרד 365 לבחור בחברה שלי ?

עכשיו כשאתה לא מנוצח ברישיונות החברה של Office 365, הגיע הזמן לעשות בחירה …וזה לא תמיד קל, אנחנו מעניקים לך. להלן כמה כללים פשוטים לביטול בחירות מסוימות בהתאם לצרכים שלך:

 • אם המשתמשים שלך זקוקים לחבילת Office 365 Office שהורדה מהמכשירים שלהם, תזדקק לרישיונות E3 או E5
 • למשתמשים שלך עם הצורך להשתמש במוצרי ניתוח נתונים כמו Power BI, אז חבילת E5 היא האפשרות היחידה שלך
 • אם העסק שלך מבקש להקים מערכת ארכיון פשוטה כמו גם מערכת מניעה נגד מסיבות נתונים, אז תוכניות E3 ו- E5 מושלמות עבורך

סכום התקציב שהוקצה לסביבת Office 365 שלך ישפיע כמובן על בחירתך. במהלך החישוב שלך, אל תשכח לקחת בחשבון את העלויות הנוספות המקושרות לתוספת של תכונות לא כלולות ברישיונות בסיסיים. אכן, רישיונות החברות של Office 365 הם חבילות המפגישות שירותים שונים בעלות נמוכה יותר. אם אתה יוצא לרישיון E3 ורוצה להוסיף את הצוותים לתקן טלפון, תצטרך להוסיף רישיון צוותים רגיל ב -7.50 אירו. לאחר מכן תהיה רק ​​כמה יורו ממחיר רישיון ה- E5.

שחקן שלא ניתן להבחין בענן הצרפתי, OpenHost יש ניסיון נהדר מבחינת ייעוץ, יישום וניהול של סביבות Office 365. תמיכה מלאה היא הבטחת פרויקט הגירה של Office 365 מצליח לעסק שלך.

מומחי Office 365 שלנו עומדים לרשותכם כדי לתמוך בך בפרויקטים שלך !

*עם התחייבות שנתית

רישיונות Microsoft 365 ו- Office 365

גלה והשווה את סוגי הרישיונות השונים של מיקרוסופט 365 ו- Office 365, את העלויות שלהם ותכונותיהם ונהנה מהעצות של מומחה ברישיונות מיקרוסופט.

► גלה כיצד להשתמש במידע הנכון כדי לייעל את רישיונות מיקרוסופט שלך !

רישיונות Microsoft 365 ו- Office 365

סיכום

 1. מבוא
 2. הצגת רישיונות Office 365 ו- Microsoft 365 קלאסיים
 3. העצה של מומחה לרישיון מיקרוסופט

מבוא

הבנת הרישיונות השונים Microsoft 365 ו- Office 365 חשובה לחסוך כסף ולתמוך בפריון העובדים שלך. לרוע המזל, לחברות רבות אין רישיונות נאותים ועוברים, מבלי שיבינו זאת אפילו לצד האופטימיזציות שמציעה חידוש ה- AE של מיקרוסופט .

חוסר הבהירות של מדריכי הרישיון הוא לרוב הגורם לבחירות רעות אלה. הארגונומיה הרעה של דפי המחירים באתר מיקרוסופט אינה עוזרת לדברים (למשל קשה למצוא טבלה השוואתית של הפונקציונליות והמחירים של הרישיונות השונים עבור חברות גדולות וחברות קטנות ובינוניות).

ערכנו את הטבלה שלהלן כדי לפשט את המשימה.

הצגת רישיונות Office 365 ו- Microsoft 365 קלאסיים

עבור חברות גדולות (מעל 300 משתמשים)

סוג רישיון ציון תצוגה מקדימה של תכונות
אפליקציות של Microsoft 365 לסוג הרישיון של Enterprise (לשעבר Office 365 Proplus)) מחיר 12.80 אירו למשתמש/חודש (מנוי שנתי) סקירה כללית של גרסאות לחברות גדולות מיישומי משרדים עם Outlook וכן אחסון ושיתוף של קבצים בענן. החלפה, הזמנות, יישומי מדיה חברתית, זרם וצוותים אינם כלולים.
Office 365 E1* סוג רישיון מחיר 6.70 אירו למשתמש/חודש (מנוי שנתי) תצוגה מקדימה של התכונות כוללת גישה למדיה חברתית ואינטראנט, שיתוף קבצים ויישומי תוכן וניהול עבודה, אך גישה מוגבלת ליישומי משרד, שירותי דואר אלקטרוני ולוח שנה, פגישות, תקשורת ווקאלית וניתוח.
Office 365 E3* סוג רישיון מחיר 19.70 € למשתמש/חודש (מנוי שנתי) סקירה כללית של התכונות כל התכונות של רישיון Office 365 E1, בתוספת גישה מלאה ליישומי משרד, שירותי דואר אלקטרוני ולוח שנה, ניהול מכשירים ויישומים וניהול זהויות וגישה, אך מוגבלת גישה ליישומי הגנת מידע ותאימות מתקדמת.
סוג משרד הרישיון 365 E5* מחיר 34.40 אירו למשתמש/חודש (מנוי שנתי) סקירה כללית של התכונות כל התכונות של רישיון Office 365 E3 בתוספת גישה מלאה לשירות ולתקשורת ווקאלית, ניתוח, אבטחה ומידע ושירותי התאמה מתקדמים.
סוג רישיון Microsoft 365 E3 מחיר 31.50 אירו למשתמש/חודש (מנוי שנתי) סקירה כללית של התכונות כל התכונות של רישיון Office 365 E3 בתוספת גישה מלאה לשירותי ניהול אבטחה וגישה מוגבלת לשירותי איום והגנה, שירותי ניהול ציות, כמו גם לניהול זהות וגישה לשירותי גישה.
סוג רישיון Microsoft 365 E5 מחיר 53.70 אירו למשתמש/חודש (מנוי שנתי) סקירה כללית של התכונות כל התכונות של רישיון Office 365 E3 בתוספת גישה מלאה לשירותי השירות והתקשורת הקולית, ניתוח, אבטחה, הגנת מידע ותאימות מתקדמת.
סוג רישיון Microsoft 365 F3 (לשעבר Microsoft 365 F1) מחיר 6.70 אירו למשתמש/חודש (מנוי שנתי) סקירה כללית של התכונות כל הפונקציונליות של רישיון Microsoft 365 E3 למעט שירות הניתוח המתקדם.

עבור VSES/SMES (עד 300 משתמשים)

סוג רישיון תמחור תצוגה מקדימה של תכונות
סוג רישיון בסיסי של מיקרוסופט 365 (לשעבר Office 365 Essentials) מחיר € 4.20 למשתמש/חודש (מנוי שנתי + חידוש אוטומטי) סקירה כללית של התכונות כוללת גרסאות אינטרנט ונייד של תוכנת Word, Excel ו- PowerPoint, כמו גם צוותי Microsoft, Exchange, OneDrive ו- SharePoint. גרסאות המשרד של המשרד אינן כלולות.
מיקרוסופט 365 סוג רישיון עסק רגיל (לשעבר Office 365 Premium) מחיר 10.20 אירו למשתמש/חודש (מנוי שנתי + חידוש אוטומטי) סקירה כללית של תכונות עבור VSEs/SMEs המשתמשים ביישומי משרדים בכמה סוגים של מכשירים וכן בהודעות מקצועיות, שטח אחסון בענן, פגישה מקוונת ושירות העברת מסרים מיידיים.
סוג רישיון פרימיום עסקי של מיקרוסופט 365 (לשעבר Microsoft 365 Business) מחיר € 16.90 למשתמש/חודש (מנוי שנתי + חידוש אוטומטי) סקירה כללית של התכונות כוללת את כל התכונות של רישיון העסק הסטנדרטי בתוספת הגנה מתקדמת מפני סייברנצ’רים וניהול מכשירים עם Intune ו- Azure Protection מידע.
אפליקציות של Microsoft 365 לסוג רישיון עסקים (לשעבר Office 365 Business) מחיר 8.80 אירו למשתמש/חודש (מנוי שנתי + חידוש אוטומטי) סקירה כללית של התכונות כוללת יישומי משרדים לכל המכשירים וכן שטח אחסון בענן OneDrive. העברת הודעות מקצועיות, לוח שנה וצוותים אינם כלולים.

הערה: הטבלה שלנו מציגה את Office 365 E1, E3 ו- E5, מכיוון שללקוחות ולסיכויים רבים יש רישיונות אלה, שמיקרוסופט ממשיכה להציע. עם זאת, מיקרוסופט הרחיבה את ההצעה שלה עם רישיונות Microsoft 365 E5, E3 ו- F3 . רישיונות אלה מציעים חוויות חכמות, ניהול ברמה המקצועית וביטחון מתקדם, אך יקרים בהרבה.

הנה תקציר השוואה בין Office 365 E3 למיקרוסופט 365 E3 , הכולל רישיון Windows 10 Enterprise ו- Microsoft Intune (Enterprise Mobility + Security), שהוא ההבדל העיקרי בין שתי ההצעות.

6 דרכים להפחתת עלויות IT

להפחית את עלויות ה- IT והסיכונים בזכות הרציונליזציה של יישומים

פרקטיקות טובות להגדרת מפות קיבולת עסקיות

ארגן מחדש את ה- IT עם 24 תצוגות מפתח של ארכיטקטורה ארגונית

ייעוץ מהרישיונות של Leanix Microsoft ברישיונות

דז’אן סראקה, מנהל הנדסה בכיר ב- Leanix, עונה מתחת לשאלות העיקריות שיש לשאול כדי לבחור היטב בין רישיונות המשרדים 365 למיקרוסופט 365. הוא תמך ביותר מחמישים חברות שמשחקות בשמונה מגזרים שונים לקראת שימוש רווחי בשירותי SaaS ובמשרד/Microsoft 365 מצליח.

ש: איזה סוג רישיון אתה ממליץ ?

ת: Office ו- Microsoft 365 זמינים במספר רישיונות, שלכל אחד מהם שילובי שירותים שונים. כדי לגלות איזה רישיון לבחור, עליכם לשאול את עצמכם את השאלות הבאות:

 • האם אתה כבר משתמש בשירותים דומים ?
 • השירותים שנאספו בהצעות אלה ישלימו או יחליפו שירותים שכבר משולבים ומשמשים באופן פעיל ? חלק מהשירותים הכלולים האם אתה חסר תועלת ?
 • מהן עלויות יישום/החלפת השירותים הכלולים בהצעה ?
 • באיזו מידה אתה רוצה לשלב את העסק שלך בסוויטה שלמה של מיקרוסופט ?

בדוק גם את נתוני השימוש בנתונים שלך. נתונים קונקרטיים אלה יאכילו את השתקפותך על סוג הרישיון לאמץ.

ש: האם מעניין לערבב סוגים שונים של רישיונות ?

ת: מקובל שחברות מערבבות סוגים שונים של רישיונות, מכיוון שהגישה, התכונות והמאפיינים הדרושים משתנים מסוג אחד של עובד ופוסט לאחר. זו הסיבה שחיוני לערוך מלאי שלם של הסביבה הנוכחית שלך לפני פריסת פיתרון של Microsoft 365.
בשלב זה, חפש גם כל שירותים דומים שכבר נעשה שימוש, ובמידת הצורך, החלט את מעמדם לאחר פריסת מיקרוסופט 365. להחזיק או לסיים שירותים דומים יש השפעה על סוג הרישיון הנדרש לכל סוג של עובד.

ש: לדעתך, באילו מצבים הלקוחות מבזבזים כסף בתכונות שאינן בשימוש ?

ת: לעתים קרובות, חברות קונות רישיונות קבוצתיים מהם הן משתמשות רק בתכונות מסוימות. במקרים אחרים, חברות מעריכות את צרכיהן ובכך מגבילות את התפוקה של עובדיהן. רכישה בהתאמה אישית מבטיחה השקעה רווחית שאינה מובילה את עבודת הצוותים שלך. לשם כך עליכם להבין את צרכי המשתמשים שלכם, על עצמכם על ההצעות השונות ולהגדיר כראוי את מקרה השימוש שלכם.
לאחר סיום זה, יש צורך לפקח על אימוץ ושימוש בפועל. זה לא מספיק, למשל, להמר על פונקציונליות בטיחותית ולבחור את הרישיון של Microsoft 365 E5. רק 20 % מהצוות שלך עשויים להשתמש בתכונות אבטחה ופחות ממחצית העובדים באים אפילו להפעיל את חבילת ה- Microsoft Apps שלהם. תכנן בחינות רבעוניות כדי להעריך את התועלת של הרישיונות שלך.

ש: מהן חברות קטנות ובינוניות אחרות וחברות גדולות כדי לשפר את הפרודוקטיביות שלהן, לניהול הרישיונות שלהן ולהשיג חיסכון ?

ת: חברות מסוימות מפתחות תוכניות אימוץ והגירה לניהול סביבת SaaS שלהן. פלטפורמות כמו Leanix SaaS Managemen.

לדוגמה, אחד השותפים שלנו קנה רישיונות משרדי E5 לרוב עובדיו. אבל פחות מאחוז אחד מהם השתמש בתכונות הבטיחות המתקדמות הכלולות ברישיון זה. יותר משמונה אחוז מהעובדים מעולם לא זכו ברישיון אפליקציה של Microsoft 365 ורק 76 % מהמשתמשים הפעילו את המוצר בפועל. משתמשים רבים יכלו להסתפק ברישיון F1 כדי לענות על צרכיהם.

עזרנו ללקוח להיות מודע למצב, לחיסכון פוטנציאלי ולנעשה זאת. בזכות נראות SaaS, הם הצליחו להתאים את הרישיונות שלהם ולהקים תהליכים המקדמים אימוץ מהורהר יותר.