MWC 2023: מוטורולה חושפת את הטלפון החכם העתידני שלה שמשנה את גודלו – CNET צרפת, שיאומי חושף מושג מדהים של סמארטפון עתידני

Xiaomi חושף מושג מדהים של סמארטפון עתידני

הטלפון הניתן לשינוי מוזר זה מתרחש בלחיצה הפשוטה של ​​כפתור או בהתאם לאופן בו הוא משמש.

MWC 2023: מוטורולה חושפת את הטלפון החכם העתידני שלה שמשנה את הגודל

הטלפון הניתן לשינוי מוזר זה מתרחש בלחיצה הפשוטה של ​​כפתור או בהתאם לאופן בו הוא משמש.

מארק זפגני עם CNET.com

פורסם בתאריך 02/27/2023 בשעה 18:15

MWC 2023: מוטורולה חושפת את הטלפון החכם העתידני שלה שמשנה את הגודל

מוטורולה גרמה לסנסציה בפתיחת הקונגרס העולמי הנייד עם אב הטיפוס של הטלפון החכם שלו המסך שלו יכול לצמוח על ידי התרחשות כמו קלף. זה הרעיון שהוצג באוקטובר האחרון בעולם הטכנולוגיה של לנובו.

הקולגות שלנו מ- CNET.ל- COM הייתה הזדמנות לקחת פיקוד ולנסות את הנייד הזה. לחץ כפול על כפתור הממוקם בצד גורם למסך לצאת בקצה העליון כדי ליצור תצוגה של 16: 9. לחץ כפול נוסף והמסך עוטף בצורה חלקה.

יישומים מסוימים יפעילו את הטרנספורמציה באופן אוטומטי. לדוגמה, אם אתה צופה בסרטון YouTube ומכוון את הטלפון במצב אופקי, היישום עובר למצב נוף והמסך צומח בו זמנית.

לא מתוכנן שיווק כרגע

מקרה נוסף של שימוש רלוונטי, הסמארטפון יכול להישאר במצב הקטן ביותר שלו כשאתה מתייעץ עם הדוא”ל שלך ואז לשכב ברגע שאתה רוצה לכתוב הודעה, ובכך מציע יותר מקום למקלדת הווירטואלית.

כאשר הוא במצב מופחת, המסך עוטף את החלק האחורי של הטלפון ויכול לעבוד כמסך משני. זה יכול לשמש כדי להתייעץ עם מזג האוויר, ההודעות, מידע מהיר אחר או כען עינית לקחת selfies.

הרעיון רלוונטי אך שבריריות המסך מעלה שאלות. אכן, עמיתינו אומרים שהם שמו לב שזה בסדר ביותר כאשר הוא חורג מהטלפון ומעניק רושם שהוא יכול להיפגע בקלות רבה. עם זאת, זה בדיוק סוג הבעיה שנפתרת בשלב הפיתוח. לרוע המזל, מוטורולה לא אישרה אם לסמארטפון זה יש עתיד מסחרי או לא.

קרא גם

  • MWC 2023: שלושה סמארטפונים חדשים של נוקיה מגיעים לצרפת
  • MWC 2023 – Honor חושף את ה- Magic 5 Pro, סמארטפון שמנגן את הנשק הגדול
  • התמונות שלנו של קונספט OnePlus 11 ומערכת קירור הנוזל המרשימה שלה

תמונה: אנדרו לנקסון/CNET

Xiaomi חושף מושג מדהים של סמארטפון עתידני

שום דבר לא עוצר את שיאומי ! לאחר שחשף מושגים מבטיחים מאוד בעבר, המשרד חוזר לעומס באמצעות סמארטפון ללא כפתור או יציאה, ועם מסך כפוף ל 88 מעלות על הפרוסות.

לאחר שהציגה את טכנולוגיית הטעינה המרשימה שלה באוויר, עם מטען האוויר של MI, הענק הסיני חשף זה עתה מושג מבטיח נוסף. הפעם זהו סמארטפון מסך מלא. חסרי הגבול הכללים ברוב הסמארטפונים הנוכחיים, שיאומי דחף את הרעיון עוד יותר עם “תצוגת מפל ארבעה מעורבבים”, מסך מכופף ל 88 מעלות בצדדים לטבילה מחוזקת. ומכיוון שמסך זה משתרע על הפרוסות, Xiaomi פשוט נטולת את הרעיון שלו של סמארטפון כפתורים, ואפילו יציאה.

המותג לא מסר פרטים נוספים על מושג זה, אלא שהוא הגיש לא פחות מ- 46 פטנטים טכניים להגיע לשם. אנו יכולים בכל זאת לדמיין שסמארטפון כזה צריך להיות נטול מצלמה קדמית. בגלל העקמומיות בקצה העליון, לא יהיה מספיק מקום לשלב מצלמה מוקפצת. Xiaomi יכול בכל זאת להעניק למסך זה אגרוף, או אפילו במצלמה מתחת למסך אם הרעיון הזה היה מתממש כמוצר.

ברור שזה רק מושג ולא מוצר ללא שוק כמו שהוא. למעשה, הטלפון החכם הזה מזכיר לנו מכשיר אחר של המותג, Mi Mix Alpha. למסך זה היה מסך מעוקל של 360 מעלות שכיסה בחלק האחורי של הטלפון החכם, עם פשוט רצועה דקה המכילה את חיישני הצילום. הסמארטפון הזה – שלעולם לא יכול היה להגיע לייצור המוני – בכל זאת היה נמל לטעינה. כדי לחזור להווה, שיאומי מתכוננת להשיק, ב- 8 בפברואר, ספינת הדגל החדשה שלה באזורים שלנו, ה- Xiaomi Mi 11. למסך זה לא יהיה מסך מרשים כמו במושג הזה, אבל בכל זאת הוא מבטיח לנו כמה הפתעות נחמדות.