בדיקת מצלמת רשת מקוונת של פלאש מצלמת הרשת האפלה שלי, בדוק את מצלמת הרשת והמיקרופון שלך עם מבחן מצלמת האינטרנט החינמי שלנו – מבחן ה- MIC

מבחן מצלמת רשת מקוון

ובכן, אתה לא צריך לדאוג. עקוב אחר הצעדים המתוארים להלן למבחן מצלמת רשת מקוון מוצלח –

מצלמת רשת מקוונת של פלאש מבחן מצלמת הרשת הכהה שלי

בין אם מצלמת הרשת שלך משולבת במחשב שלך ובין אם מדובר במכשיר חיצוני, ייתכן שתצטרך לבצע התאמות מסוימות כדי לקבל את התוכנית בה אתה משתמש כדי לזהות את המכשיר ולשמור נכון את התמונות שלך . בזמן השימוש במבחן פלאש מקוון יכול לעזור לך לראות שמצלמת הרשת שלך פועלת כראוי, הבדיקה עצמה יכולה ליצור את הצורך בהתאמה עוד יותר . כל תצורה והמצלמה שונה במקצת, אך ישנם כמה דברים שתוכלו לבדוק אם תוכלו לגרום למצלמת הרשת שלכם להפסיק להיות כה כהים . אִתחוּל

כשאתה נתקל בבעיות כמעט בכל מכשיר אלקטרוני, אתה יכול לעתים קרובות להחזיר את הדברים לשגרה על ידי איפוס המכשיר. במקרה זה, פירוש הדבר כי כיבוי המחשב שלך, המתן למספר דקות ואז הפעל את המחשב. במקרים מסוימים זה עשוי לאפס את הפרמטרים של מצלמת הרשת לאופן בו היו לפני שאתה מבצע את מבחן מצלמת האינטרנט המקוון .
לזהות חומרה

אם מצלמת הרשת שלך חשוכה, יתכן שקשה לקבוע אם המכשיר שלך פועל בפועל, או אם החושך פירושו שמצלמת הרשת אינה תופס את כל התמונות . כדי לבדוק זאת, בדוק שהמחשב שלך עדיין מזהה את מצלמת הרשת. לחץ על כפתור תפריט התחל בפינה השמאלית התחתונה של המסך, לחץ על “תחנת עבודה” ואז בחר “מאפייני מערכת”. משם, בחר “מנהל מכשירים”. התבונן תחילה כחלק מ”בקרי הצליל, הווידיאו והמשחקים “, וחפש את שמו של מצלמת הרשת. במקום זאת ניתן לרשום את מצלמת הרשת תחת “מכשירים אחרים” . אם אתה רואה את שם מצלמת הרשת באחד המקומות האלה, אתה יודע שהמערכת היא לפחות זיהתה את המכשיר.
עדכון מנהל התקן

אם קעת שהמחשב שלך מזהה את מצלמת הרשת, אך אתה רואה סימן קריאה לצד שם המצלמה במנהל ההיקפי, תצטרך לבצע עדכון כדי לגרום למחשב להפעיל מצלמה. נסה לחיצה ימנית על שם מצלמת הרשת, במקרים רבים זה יפתח תפריט הכולל את “עדכון תוכנת מנהל התקן”. לחץ על בחירה זו ועקוב אחר ההוראות שעל המסך כדי לעדכן את הנהגים. טייס הוא תוכנית המאפשרת למחשב ולמצלמת הרשת לתקשר זה עם זה . טייסים שהותקנו בתחילה כאשר הוספת את מצלמת האינטרנט שלך למחשב ניתן לעדכן מעת לעת .
לכידת מאפיינים

מכל סיבה שהיא, הבדיקה המקוונת שלך עשויה גם לאפס הגדרות לכידת וידאו מסוימות של מצלמת הרשת שלך, וגורמת למצלמת הרשת שלך נראית כהה. כדי לפתור זאת, עבור לתוכנית מצלמת האינטרנט שבה . משם, וודאו כי מצלמת הרשת הרצויה שלכם נבחרה, מכיוון שתוכלו לקבל מספר מצלמות רשת הנגישות . בקטע “הגדרות” של תוכנת מצלמת האינטרנט שלך “מאפיינים” או בדוק גם את הגדרות “תערוכה” “זוהר” או, אם אלה מונחות בתחתית, אתה יכול לקבל תמונה אפלה
עדכון פלאש

מכיוון שהבדיקה בה השתמשת היא Adobe Flash, במקרים מסוימים, יתכן שתתקשה בגלל הצורך בעדכון פלאש. אתה יכול להשתמש בגרסת האינטרנט של קורא Adobe “אימות גרסת נגן הפלאש” כדי לראות באיזו גרסת פלאש אתה משתמש, ואם יש עדכונים זמינים למערכת ההפעלה שלך. במקרים מסוימים זה יכול לפתור את הבעיות שאתה נתקל בו עם מצלמת האינטרנט שלך.

מבחן מצלמת רשת מקוון

השתמש בכלי מקוון זה כדי לבדוק את מצלמת הרשת ולבדוק אם הוא מוגדר כראוי.

הוראות מבחן מצלמת רשת:

  1. לחץ על כפתור הבדיקה.
  2. לחץ על “אישור” אם אתה רואה שאלה בחלק העליון בדפדפן.
  3. כעת התמונה אמורה להופיע כשאתה לוחץ על כפתור הבדיקה !

אם אתה יכול לראות את עצמך או לראות את הווידיאו רשומות מצלמות האינטרנט שלך במסגרת, זה אומר שמצלמת הרשת שלך עובדת !

כלי הבדיקה המקוון של מצלמות הרשת שלנו בטוח להשתמש – (הפרטיות שלך חשובה לנו) –

מבחני מצלמות האינטרנט שלנו פועלים מ”צד הלקוח ” – פירוש הדבר שאיננו רואים ואיננו יכולים לראות או להקליט את הווידיאו/התמונה המוצגים באמצעות מצלמת האינטרנט שלך.

מדריך לבדיקת מצלמות רשת –

לאחר לחיצה על כפתור הבדיקה הכחול שלמעלה – אם אתה יכול לראות את עצמך, מבחן מצלמת האינטרנט שלך מצליח. המשמעות היא שמצלמת הרשת שלך מוגדרת כראוי.

אם אינך רואה דבר לאחר לחיצה על כפתור הבדיקה, המצלמה שלך נכשלה במבחן מצלמת האינטרנט המקוון !

ובכן, אתה לא צריך לדאוג. עקוב אחר הצעדים המתוארים להלן למבחן מצלמת רשת מקוון מוצלח –

שלב 1. עליך לנסות לפתוח אתר בדיקת מצלמות רשת זה בדפדפן אחר כמו Google Chrome, Microsoft Edge אם אתה משתמש ב- Safari כדפדפן אינטרנט.

שלב שני. וודא שמצלמת הרשת מחוברת לשקע ה- USB. תוכל לראות משהו מופיע על גבי המסך של המכשיר שלך או לשמוע צליל כשאתה מחבר מחדש את מצלמת הרשת.

שלב 3. מעט דגמי מצלמות רשת יש בדוק כפתור “הפעלה/כיבוי” שלך ומפעיל אותו “ON”.

שלב 4. בדוק אם התקנת את מנהלי ההתקנים האחרונים עבור מצלמת האינטרנט שלך. אחרת, הורד את מנהל ההתקן האחרון של מצלמת הרשת. כדי למצוא ולהוריד את מנהל ההתקן האחרון עבור מצלמת האינטרנט שלך, אתה יכול פשוט לחפש את גוגל “שם המנהל של דגם מצלמת האינטרנט שלך”. לאחר הורדה והתקנת מנהל ההתקן האחרון במחשב שלך, אתה יכול להפעיל את מצלמת האינטרנט שלך.

אתה תמיד נתקל בבעיות במבחן מצלמת האינטרנט המקוון ? בדוק את הגדרות מצלמת הרשת במערכות ההפעלה שלך:

כיצד להתאים הגדרות מצלמת רשת ב- Windows 8

מצלמת רשת אינה פועלת ביישום ספציפי ? התייעץ עם מדריכי התיקון שלנו ספציפיים ליישומים:

מה לעשות אם אני עדיין לא יכול לבדוק את מצלמת הרשת גם לאחר שניסיתי את כל מדריכי התיקון לעיל ?

נסה לבדוק את מצלמת הרשת שלך במחשב נייד או מחשב אחר כדי לגלות אם הבעיה מגיעה מהמצלמה שלך. אחרת, אם יש לך גישה למצלמת רשת אחרת, נסה לבדוק את מצלמת האינטרנט הזו במחשב שלך באמצעות אתר בדיקת מצלמת האינטרנט שלנו.

בדרך זו תוכלו לקבוע מה עובד ומה לא עובד ולבדוק בקלות את מצלמת הרשת.

אם מצלמת הרשת שלך לא עובדת על אחד המכשירים שבדקת, עליך לפנות לצוות הסיוע/יצרן מצלמות המותג של המותג.

האם אתה משתמש לעתים קרובות בתוכנה/תוכנה מבוססת קול כמו סקייפ ? הקפד לבדוק את המיקרופון שלך באופן מקוון לפני שתצטרף לפגישות ושיחות.

מחפש את המיקרופון הטוב ביותר לאי -הסכמה – לחץ כאן.

המיקרופונים היקרים ביותר של הגאדג’טים שלך או לא ? בדוק כאן את 7 המיקרופונים היקרים ביותר בעולם