LG OLED83C2 – TV OLED SUR, TV LG OLED C2 – טלוויזיה חכמה | 2022 | 83 (211 ס”מ) | LG צרפת

TV LG OLED EVO C2 | 2022 | 83 (211 ס”מ) | Uhd | מעבד α9 Gen5 AI

Contents

נוחות
נעילת הורים
מדריך לתוכניות אלקטרוניות (EPG)
Teletext (2000 / עמודים)
כתוביות

OLED83C2

משלוח תוך 24 שעות

הסרה חינם בחנות

3x או 4x ללא עלות על ידי CB

מרוצה או הוחזרו

עלויות משלוח המוצעות מרכישה של 50 אירו ! ראה תנאים.

אינו זמין

לגלות את מחליפו: LG OLED83C3
שאלה ? לחיצה אנו מזכירים לך !

 • 4 רשומות HDMI 2.1 (4K/120fps)
 • HDR10, HLG, Dolby Vision IQ
 • עוזר גוגל, אלקסה ו- ThinQ
 • טלוויזיה חכמה WebOS (Ethernet/wifi)
 • שמע 40 וואט (2.2 ערוצים)
 • חיבור Bluetooth סימולטני כפול

ללחוץ

LG OLED83C2

הטלוויזיה הגדולה מאוד של LG OLED83C2 חונכת לוח חדש של OLED EVO 4K UHD (210 ס”מ) אלכסון באלכסון. בין התכונות החדשות שאומצו על ידי LG OLED83C2 זה, יש בהירות מוגברת של 20% בהשוואה ללוחות OLED המקובלים של הדור הקודם. מה עוד יותר אופטימיזציה של תצוגת תוכן HDR, המשופר גם על ידי בלעדי טכנולוגיית Dolby Vision IQ טכנולוגית שפותחה בשיתוף עם דולבי. מעבד הווידיאו LG α9 gen5ai 4K מעבד וידיאו (דור חמישי) עדיין נמצא שם בטלוויזיה הזו של 2022 Vintage OLED TV, כדי לייעל לא רק את איכות התמונה אלא גם נשמעת. גם חדש, ממשק ה- WebOS 22 החכם של הטלוויזיה החכמה הוא עוד יותר ידידותי למשתמש ונותן גישה לשירותי סטרימינג רבים כמו נטפליקס, דיסני+, אמזון פריים וידאו, Apple TV+או אפילו תעלה+, כדי לספק את צופי הקולנוע. שחקנים לא נשכחים מכיוון שהטלוויזיה הזו תואמת HDMI 2.1 (4K 120 הרץ), VRR (G-SYNC ו- FREESYNC) ו- ALLM. זה יכול גם לגשת ל- Geforce משחקי ענן עכשיו וסטדיה ותומך ב- Dolby Vision Gaming 4K במהירות 120 הרץ. לבסוף, בנוסף להיותה של Apple Airplay 2 תואם ומצטרפות לעוזר הווירטואלי של LG ThinQ AI, TVED TV LG 2022 זה מאמצת את Alexa ו- Google Assistant, ולכן ניתן לשלוט בו באופן ווקאלי באמצעות המיקרופון המשולב ישיר שלה.

LG OLED83C2: החברה

הקווים של הטלוויזיה LG OLED83C2 מאפשרים לשלב אותו בקלות בכל הפנים, ללא קשר לקישוט.

LG OLED83C2: התמונה

OLED EVO SLAB

הטלוויזיה הגדולה מאוד של LG OLED83C2 היא מודל 4K גבוה במיוחד בהגדרה גבוהה של 210 ס”מ אלכסון המפעיל לוח טכנולוגי OLED. זה לא משתמש במערכת תאורה אחורית כמו LED ו- QLED Televies מכיוון שהפיקסלים שלה הם מבצעים את עצמם: לפיכך הם מייצרים את האור שלהם. מכיוון שניתן להפעיל או לכבות כל פיקסל באופן פרטני, הטלוויזיה LG OLED83C2 מסוגלת להפיק תמונות עם שחורים אמיתיים וניגודים בולטים. לטלוויזיה זו של LG OLED C2 יש את הדור החדש לגמרי של פאנל OLED EVO ומפעילה טכנולוגיית בוסטר בהירות. הודות לניהול האולטרה המדויק של בהירות הפיקסלים, שהובטחו על ידי מעבד α9 Gen 5 AI 4K, הטלוויזיה LG OLED83C2 מציעה עד 20 % יותר אור מהטלוויזיות של הדור הקודם. בהירות מוגברת זו מאפשרת לו להציג תמונות HDR תוססות עוד יותר.

LG OLED83C2: בוסטר בהירות

הטלוויזיה LG OLED83C2 מאמצת לוח OLED EVO ומפעילה טכנולוגיית בוסטרים בהירות כדי להציע שחורים מושלמים ושיא בהירות גבוהה. התמונות בהירות, עשירות ומנוגדות מאוד.

מעבד α9 Gen5a 4K

זהו מעבד LG α9 GEN5AI 4K המספק עיבוד וידאו של הטלוויזיה LG OLED83C2. מסומם עם בינה מלאכותית, הוא מייצר עלייה של UHD 4K (עלייה של AI), משפר את התמונה על פי התוכן (תמונת AI) ואת האור הסביבה (בהירות AI), מבטיח מיפוי של הצבעים בזמן אמת (מיפוי טון דינמי של HDR) , מנהל את הבהירות של הפיקסלים (בוסטר בהירות) במדויק מאוד ומתאים את מצב התמונה בהתאם לתוכן (בחירת ז’אנר אוטומטי וגילוי סצינות). בזכות עבודתו של מעבד הווידיאו α9 מעבד Gen5a 4K, התמונה עשירה יותר, מדויקת יותר ומציאותית יותר.

פרט דיוק של Dolby Vision IQ

לוח הטלוויזיה הגדולה ביותר של LG OLED83C2 נהנה ממרחב צבע מורחב (מיליארד צבע עשיר) המאפשר לו להציג יותר ממיליארד ניואנסים. עומק השחורים והזוהר הגבוה מבטיחים גם את ניהול תוכן הווידיאו של HDR, עם תמונות בטווח הדינמי הרחב מאוד. הטלוויזיה OLED LG OLED83C2 תואמת את HDR10, HLG, HGIG ו- Dolby Vision IQ תקנים מקדימים. פרי העבודה המשותפת של מהנדסי LG ו- Dolby, הוא מייעל את העיבוד הוויזואלי על תוכן Dolby Vision על ידי שימוש בצורה הטובה ביותר בלוח ה- OLED החדש. כאן שוב, זהו מעבד מעבד α9 Gen5AI 4K הוא שתמרן. בזמן אמת הוא מתאים את הבהירות, הצבע, הניגודיות ורמת הפרטים על הקלעים עם חוף דינמי רחב. איכות התמונה מותאמת בהתאם לסוג התוכן שנצפה ותנאי תאורת החדר כדי להפיק את המרב מהאיכויות של לוח LG OLED EVO החדש.

פרט דיוק של Dolby Vision IQ

Dolby Vision IQ טכנולוגיית פירוט מדויק מאפשרת לך לנצל באופן מלא יכולות אור חדשות בלוח LG OLED EVO. תמונות HDR הן יפות יותר, לא משנה מה תנאי בהירות הסביבה.

הטלוויזיה הגדולה מאוד של LG OLED83C2 מספקת גם עלייה סטנדרטית של תמונות סטנדרטיות להרחבת הטווח הדינמי. לא משנה מה תוכנית הטלוויזיה או הסרט שצפו, הקלעים האפלים נשארים קריאים, סצינות האור מבריקות וניואנסות, התמונות הן ריאליזם מפתיע.

מצב קולנוען

כמו קודמים אלה, הטלוויזיה הגדולה מאוד של LG OLED83C2 תואמת את מצב הקולנוען. זה מבטיח לצופים צפייה בסרטים בהתאם לחזון הבמאי והצוות הטכני שלו. מצב זה בוחר אוטומטית את הגדרות התמונה הטובות ביותר עבור כל סרט שכותרתו קולנוען. אין צורך לחפש בהגדרות טלוויזיה כדי לקבל התאמת תמונה מושלמת. התמונות שנראו על ידי הצופים במצב זה נאמנים אפוא לתמונות המכוילות על ידי יוצרי הסרט באולפני Mastering.

LG OLED83C2: תואם מצב קולנוע

הטלוויזיה LG OLED83C2 היא מצב תואם לקולנוע.

אידיאלי למשחקי וידאו

הטלוויזיה LG OLED83C2 מתאימה במיוחד למשחקי וידאו, בקונסולות סדרת פלייסטיישן 5 או Xbox X כמו במחשב האישי. זה אכן מסוגל להציג תמונות של 4K עד 120 הרץ עם קצב רענון משתנה (VRR). טלוויזיה זו של OLED LG 2022 תואמת במיוחד ל- VRR G-Sync (NVIDIA) ו- FreeSync (AMD) טכנולוגיות. אם כן, הושלמו דמעות תמונה כאשר הטלוויזיה מסונכרנת בצורה מושלמת עם המעבד הגרפי של המסוף או כרטיס הגרפיקה למחשב האישי. בנוסף, כל יציאות ה- HDMI של LG OLED83C2 נמצאות ב- HDMI 2 רגיל.1. לכן נזילות התמונה מושלמת עד 4K 120 fps, ללא אידיוט או קרע.

עוקבי משחקי ענן ישמחו ללמוד שהם יכולים לגשת ל- GeForce שלהם עכשיו ולמנוי סטדיה ישירות מהממשק של טלוויזיה LG OLED83C2 זו. הם יוכלו לשחק את הכותרות המועדפות עליהם ללא אביזר נוסף מאשר בקר משחק ו/או עכבר ומקלדת. לבסוף, LG מציעה גם בטלוויזיה זו את ניהול Dolby Vision Gaming 4K במהירות 120 הרץ.

LG OLED83C2: NVIDIA G-SYNC תואם

הטלוויזיה LG OLED83C2 תואמת את VRR NVIDIA G-SYNC ו- AMD FREESYNC Technologies. זה מושלם לקונסולות מהדור החדש, כולל Xbox Series X.

כמובן ש- LG OLED83C2 טלוויזיה מציעה ALLM (מצב עתירה נמוך אוטומטי – מצב חביון אוטומטי נמוך) שהופכת את הטלוויזיה במצב משחק ישירות ברגע שהיא מגלה זרימה תואמת. לבסוף, תפריט האופטימיזציה של המשחק נותן לך גישה מהר מאוד לכל הפרמטרים של הטלוויזיה החיונית למשחקים: תמונה לפי סוג המשחק, הצליל, פלט האודיו.

LG OLED83C2: משחקי ענן

הטלוויזיה LG OLED83C2 יכולה לגשת ישירות ל- Geforce Giming Gaming Geforce ו- Stadia Services Now ו- Stadia. אתה כבר לא צריך קונסולה או מחשב כדי לשחק במשחקים המועדפים עליך !

LG OLED83C2: צליל

דולבי אטמוס, סאונד וירטואלי 7.1.2

לקטע השמע של הטלוויזיה הגדולה ביותר של LG OLED83C2 יש הגברה של 40 וואט של חשמל ויש לה מערכת כיול אוטומטית. צליל הרמקולים מותאם אפוא על פי המאפיינים האקוסטיים של החדר ומיקום הטלוויזיה, בין אם קבוע לקיר עם תמיכה בטלוויזיה או מונח על ארון טלוויזיה. היא גם מסוגלת לדמות צליל היקפי וירטואלי של עד 7.1.2 ערוצים לעטוף את הצופים בבועת צליל עצומה. מה שצולל באופן אינטנסיבי יותר באווירה של סרטים ומשחקי וידאו עם רצועת שמע המקודדת ב- Dolby Atmos.

LG OLED83C2: SOUND היקף

הטלוויזיה LG OLED83C2 מסוגלת לדמות צליל היקפי וירטואלי של 7.1.2 ערוצים ליצירת בועת קול טבילה סביב צופים.

Audio and Surround Bluetooth

בדומה לרוב המכריע של טלוויזיות שוק 4K בשוק, ה- LG OLED83C2 יכול להיות קשור לקסדת Bluetooth או זוג רמקולים של Bluetooth שישדרו את צליל התוכנית שנצפה. עם זאת, טלוויזיה זו של OLED LG 2022 מציעה שימוש חדש בקישוריות Bluetooth זו. אנו אכן יכולים לשייך את אלחוטית שני רמקולי Bluetooth, כך שתשדר את האפקטים של סראונד של משחקי וידאו, סרטים וסדרות טלוויזיה. מה ליהנות בקלות מצליל מרחבי אמיתי, אלחוטי.

LG OLED83C2: טלוויזיה מחוברת

WebOS 22

הטלוויזיה הגדולה מאוד של LG OLED83C2 משלבת את הגרסה החדשה לגמרי של ממשק ה- LGOS הטלוויזיה החכמה. בנוסף לשידור ערוצי TNT וסרטוני וידאו של המכשירים המחוברים אליו, הוא מציע אפוא פונקציות מולטימדיה רבות. לאחר שהתחבר לאינטרנט, טלוויזיה OLED LG זו ניגשת לרוב שירותי הסטרימינג הזמינים כמו נטפליקס, דיסני+, אמזון פריים וידאו, Apple TV+, Canal+..

LG OLED83C2: סטרימינג

גישה LG OLED83C2 טלוויזיה לשירותי הסטרימינג העיקריים: נטפליקס, דיסני+, וידאו אמזון פריים, AppletV+.

ניתן להתאים אישית את התפריט הביתי שלה להצגת ערוצים ויישומים מועדפים, אותם ניתן להוריד מחנות התוכן של LG (קטלוג יישומים מקוון). לטלוויזיה זו יש גם דפדפן אינטרנט, נגן שמע (נגן מוסיקה) ותצוגת תמונות (מצב גלריה) כדי להפוך אותו לשולחן אמיתי או למסגרת צילום. לבסוף, הטלוויזיה הגדולה מאוד של LG OLED83C2 תואמת את Miracast ו- AirPlay 2 כדי לשכפל באופן אלחוטי על המסך שלה את התמונה של סמארטפון או טאבלט תואם.

LG OLED83C2: טלוויזיה חכמה עם ממשק WebOS

הטלוויזיה LG OLED83C2 מאמצת את ממשק WebOS המעניק גישה לשירותים רבים ברגע שהטלוויזיה הייתה מחוברת לרשת המקומית ולאינטרנט.

שליטה קולית

לטלוויזיה הגדולה מאוד של LG OLED83C2 יש מיקרופון המיועד לזיהוי קול ושליטה קולית. זה יכול לעבור על אחד משלושת העוזרים המשולבים: LG ThinQ, Google Assistant או Alexa. השליטה בטלוויזיה זו של OLED LG יכולה כמובן להתקיים משלט הרחוק של השלט הרחוק LG קסם המשמש גם כשלט רחוק אוניברסלי. זה תואם למכשירי אודיו-וידיאו רבים של מותגים רבים.

ספורט התראה, שחקן מולטימדיה

בזכות פונקציית הספורט ההתראה של הטלוויזיה LG OLED83C2, אתה יכול לעקוב אחר הקבוצות האהובות עליך תוך כדי צפייה בתוכנית אחרת. לשם כך, הטלוויזיה מציגה באופן דיסקרטי, בהדפסת יתר של הדימוי המשודרת, ניקוד המשחק. הטלוויזיה הגדולה מאוד של LG OLED83C2 מאמצת גם פונקציות מולטימדיה ובכך יכולה לגלוש ולקרוא קבצי שמע ווידאו המשותפים ברשת המקומית. הניווט מקל על ידי האפשרות לחבר בין מקלדת ועכבר ליציאות ה- USB שלו. אלה יכולים גם להכיל מקש USB או דיסק קשיח חיצוני לקריאה (אודיו-וידיאו), אך גם להקלטת תוכניות טלוויזיה ואפילו שליטה ישירה (פונקציה של זמן זמנים של הפסקה ישירה כדי לחדש את ההפצה עם כמה דקות של פיגור).

LG OLED83C2: חיבור

HDMI 2.1, USB, תעלה מוכנה/פרנסאט

חיבור הטלוויזיה LG OLED83C2 התמקד רק בקישורים דיגיטליים. לפיכך יש לו ארבע יציאות HDMI 2.1 (HDCP2.2) כולל תואם קשת/EARC, שלוש יציאות USB ופלט שמע דיגיטלי אופטי. קבלת הפנים בטלוויזיה המסופקת על ידי מנגינות TNT, כבלים ולוויין נהנות משתי אנטנות (כבל TNT/SAT) ויציאה CI+ 1.4 פרנסאט מוסמך ותעלה מוכנים. חיבור לתיבה הביתית ניתן לבצע באמצעות כבל Ethernet או WiFi ו- Bluetooth גרסה 5 קישוריות.0 תואם.

LG OLED83C2: לסיכום

הטלוויזיה הגדולה מאוד של LG OLED83C2 כוללת לוח EVO חדש מאוד בהיר מאוד ובעל מעבד מעבד LG α9 GEN5AI 4K 4K מעבד תמונה 4K. פרט דיוק של Dolby Vision IQ תואם, לפיכך הוא מציע את איכות התמונה הטובה ביותר האפשרית עבור כל תוכן ה- 4K HDR הנהנים מניגודיות מחוזקת ובהירות. תוכן איכות סטנדרטי משמש ברזולוציית 4K ו- HDR שיש להגדל. קטע השמע האפקטיבי שלו תואם את Dolby Atmos ומאפשר לך להשתמש ברמקולי Bluetooth כרמקולים אלחוטיים. לבסוף, פונקציות הטלוויזיה החכמות שלה נגישות לקול וממשק ה- WebOS הניתן להתאמה אישית קל מאוד להבנה.

הטלוויזיה LG OLED83C2 מרוויחה גם משילוב נרחב של בינה מלאכותית, המיושמת גם לעיבוד תמונה וגם לסיוע קולני (Google Assistant ו- Alexa). לבסוף, פונקציותיה המוקדשות למשחקי וידאו (Allm, VR, Gaming Cloud, Dolby Vision Gaming) ותאימות ה- 4K 120 הרץ שלה ישמחו שחקנים, על קונסולה כמו במחשב האישי.

שוב, LG מציעה עם ה- LG LG OLED83C2 הטלוויזיה הגדולה ביותר של דגם ביצועים גבוהים, אידיאלי עבור צופי הקולנוע כמו לגיימרים שייהנו מאיכות תמונה טובה מאוד.

תְמוּנָה
קטגוריה: OLED EVO 4K UHD
גודל מסך בסנטימטרים (ס”מ): 83 ” (210 ס”מ)
הגדרה: 3840*2160 (4K UHD)
ניהול אותות וידאו: עד 120 תמונות / יבש
זמן תגובת לוח: פחות מ- 1 ms
טכנולוגיית מסך: OLED EVO
ניהול אור: פיקסלים עצמאיים
מעבד וידיאו: α9 Gen5 AI מעבד 4K
עלייה של AI
עיבוד תמונה: AI Picture Pro
חיישן אור בהירות
בחירת ז’אנר אוטומטית/איתור סצינות (SDR/HDR/Dolby HDR)
עומק שחור: שחור מוחלט
מיליארד צבע עשיר
מצב קולנוען
HDR: קולנוע HDR
תאימות HDR – HDR10
תאימות HDR – HDR10 Pro
HDR – HDR HLG תאימות
HDR – HDR Dolby Vision IQ תאימות
HDR – HDR Dynamic Tone Micping Pro
HDR – Pro Motion: Oled Motion

מאפייני משחקי וידאו
HGIG
G-Sync / Freesync
VRR (קצב רענון משתנה)
ALLM (מצב חביון נמוך אוטומטי)
4K HFR (120 IPS): HDMI & USB & RF
אופטימיזציה של משחק

לְעַצֵב
עיצוב: אפור בהיר
מסגרת: מסך קולנוע 4 צדדים
סוג כף הרגל: כף רגל מרכזית
עמדת גלריה תואמת: לא

טלויזיה חכמה
פלטפורמת טלוויזיה חכמה: WebOS 22
מעבד טלוויזיה חכם: Quad
בינה מלאכותית
– Lg thinq
– עוזר גוגל משולב
– משולבת אמזון אלכסה
– תאימות HomeKit
– לוח מחוונים ביתי
– תאימות Apple AirPlay2
– תאימות Miracast
מאפיינים
– דפדפן אינטרנט
– 360 VR
– גישה מהירה (קיצור דרך שלט רחוק)
– נגן מוזיקה
– מצב גלריה
– מרחוק קסם באמצעות סמארטפון
– ערוצי LG
– ספורט ערני
– קטלוג “יישומים” LG
– הפרופיל שלי (הפרופיל שלי)
– תמיד מוכן (תמיד מוכן)
– רב-תצוגה (PIP)
– הכרת שפה טבעית
– בקרת קול עיקרית
– פונקציית שלט רחוק אוניברסלי

פונקציות מולטימדיה
דפדפן קבצי רשת
תאימות Simplink (HDMI CEC)
תאימות מקלדת/עכבר/בקר USB
הקלטה באמצעות HDD חיצוני
TimeShift (בקרה ישירה)
מצב מלון מפושט

קבלה
מקלט: DVB-T2/T, C, S2/S
HBBTV
Canal Ready & Fransat (CI+)

פורמטים מוכרים
שמע: AC4, AC3 (Dolby Digital), EAC3, HE-AAC, AAC, MP2, MP3, PCM, WMA, APT-X (ראו מנואל)
סרטונים: פרופיל מתקדם VC-1 (למעט WMVA); VC-1 פרופילים פשוטים וידיים; XVID (חריג 3 GMC נקודת עיוות), ח.264/AVC, Motion JPEG, HEVC, VP8, VP9, ​​AV1, MPEG-1-4-4
תאימות HEVC: 4K@120p, 10bit
תאימות VP9 (4K@60p, 10bit)
תאימות AV1 (4K@60p, 10bit)

נוחות
נעילת הורים
מדריך לתוכניות אלקטרוניות (EPG)
Teletext (2000 / עמודים)
כתוביות

קישוריות
מספר יציאות HDMI: 4 (1 אחורי + 3 צד)
תאימות HDMI: 2.1 (48GB/S)
ARC (ערוץ החזרת שמע) ביציאת HDMI N ° 2
תקן ARC: EARC
יציאת USB (אחורי/צד): 3 (2 צד אחורי + 1)
Port CI+: CI+ 1.4
שקע אנטנה: 2 (צד, RF/SAT)
פלט שמע דיגיטלי אופטי
Bluetooth (V5.0)
יציאת Ethernet RJ45 (LAN)
Wifi (802.11AC)

מאפייני שמע
סראונד סביבתו של אולד
כוח שמע (WF: Basses Box): 40W (2 x 10W / WF: 20W)
מערכת רמקולים: 2.2 Ch
המרת שמע וירטואלית 7.1.2
רמקול Bluetooth וקסדה תואמים: חיבור Bluetooth כפול בו זמנית
LG צליל סנכרון אלחוטי
הפעלת שמע Bluetooth
סביבת Bluetooth
הגדרת שמע אוטומטית (כיול עצמי)
קסדת הטלוויזיה/Bluetooth בו זמנית
מפענח דולבי אטמוס
AI Sound (AI Sound Pro)
התאמה אוטומטית של הצליל
הגברה של קולות (קול ברור): Pro Colemen Pro Clear

אביזרים
MR22 שלט רחוק
NFC (ברז קסם)
VESA תואם: 400/400

אקו
צריכה במצב המתנה: 0.5 וואט
צריכה /1000H SDR EN MARCEE: 150 קוט”ש /1000 שעות
צריכה /1000 שעות HDR en Marche: 314 קוט”ש /1000 שעות
AC 100 ~ 240V 50-60Hz אספקת חשמל
מחלקת אנרגיה של מצב SDR (מ- A ל- G): F
מחלקת אנרגיה של מצב HDR (מ- A ל- G): G
כמות כספית: 0 מ”ג
נוכחות של עופרת

מידע נוסף
משקל טלוויזיה ללא כף רגל: 32.3 ק”ג
משקל טלוויזיה עם כף רגל: 41.6 ק”ג
משקל טלוויזיה בקרטון: 56 ק”ג
מידות טלוויזיה ללא כף רגל (LXLXH): 1852 / 55.3 / 1062 מ”מ
מידות טלוויזיה עם רגל (LXLXH): 1851/279/1092 מ”מ
מידות קרטון (LXLXH): 2050/285/1210 מ”מ

זמינות של חלקי חילוף
8 שנים מהתאריך הראשון לשיווק.

TV LG OLED EVO C2 | 2022 | 83 ” (211 ס”מ) | Uhd | מעבד α9 Gen5 AI

IR 6.7

יכולת תיקון

 • מעבד α9 Gen5 AI
 • Dolby Vision IQ ו- Dolby Atmos תואמים
 • LG ThinQ Control Contal, Amazon Alexa, Google Assistant
 • HDMI 2.1, VRR, ALLM ו- EARC
 • Nvidia G-Sync

עיין בסוחר לקביעת המחיר

מכירה בכמות מוגבלת

כמות זמינה 0
החל רק למוצרים הזכאים להנחות השמורה לחברים. סגור

החל רק למוצרים הזכאים להנחות השמורה לחברים. בדוק את הסגירה הסופית שלך

מחיר של מוצרים נוספים
MSRP 4,999.00 אירו
PRIX-PRIX-PRIX-PRISECTION

 • מעבד α9 Gen5 AI
 • Dolby Vision IQ ו- Dolby Atmos תואמים
 • LG ThinQ Control Contal, Amazon Alexa, Google Assistant
 • HDMI 2.1, VRR, ALLM ו- EARC
 • Nvidia G-Sync

עיין בסוחר לקביעת המחיר

מכירה בכמות מוגבלת

כמות זמינה 0
החל רק למוצרים הזכאים להנחות השמורה לחברים. סגור

החל רק למוצרים הזכאים להנחות השמורה לחברים. בדוק את הסגירה הסופית שלך

מחיר של מוצרים נוספים
MSRP 4,999.00 אירו
עיין בסוחר לקביעת המחיר

מכירה בכמות מוגבלת

כמות זמינה 0
החל רק למוצרים הזכאים להנחות השמורה לחברים. סגור

החל רק למוצרים הזכאים להנחות השמורה לחברים. בדוק את הסגירה הסופית שלך

מחיר של מוצרים נוספים
MSRP 4,999.00 אירו

 • סיכום תמונת-תמונת
 • סיכום-וידיאו
 • סיכום 360-גרסה 2

*המוצר האמיתי עשוי להיות שונה מזה המוצג בתמונה.
הירשם ליצירת רשימת המשאלות שלך

הוסף פריטים לרצונותיך למצוא אותם בקלות כשאתה חוזר ל- LG.com. זוהי שיטה פשוטה לעקוב אחר הפריטים שראית או לשנן רעיונות מתנה לחברים ובני משפחה.

לא תודה, עכשיו לא להמשיך להירשם

הקישור הועתק בלוח הלוח.

הוסף פריטים לרשימת המשאלות שלך

מחק את המאמר המשך לרשימת המשאלות של MyLg
רכיב-אובייטרמטרלרט

מוצרים מומלצים

*TitTeText*

שמו של הדגם הועתק
AddonPincodeError-text
AddonMainModelError-text

מכירה בכמות מוגבלת

כמות זמינה * obsproductcount * ea

מכירה בכמות מוגבלת

כמות זמינה * obsproductcount * ea
עיין בסוחר לקביעת המחיר

מכירה בכמות מוגבלת

כמות זמינה * כמות * ea
החל רק למוצרים הזכאים להנחות השמורה לחברים. סגור
החל רק למוצרים הזכאים להנחות השמורה לחברים. סגור

החל רק למוצרים הזכאים להנחות השמורה לחברים. בדוק את הסגירה הסופית שלך

OBS_CHEAPERPRICE_MSG * גיליון * €
מחיר של מוצרים נוספים
MSRP * Otprometototalprice* €
חסוך * DiscoundPrice * €
PRIX-PRIX-PRIX-PRISECTION
עיין בסוחר לקביעת המחיר
*obsmershiplinkstart*

MyLg חברים בלבד * חברים עם * €

עיין בסוחר לקביעת המחיר

MyLg חברים בלבד * מומלץ על ידי MemberShippetter * €

חסוך * DiscoundPrice * €

 • רכיב-בונדלופר
 • רכיב-אקטורציה
 • רכיב-ורידה

גלול משמאל לגלול ימינה
רכיב-פרוטקטור
0 רכיב- selectedditems
*Rpromoprice*,*rpromopcercent*€
*Rpromoprice*,*rpromopcercent*€
TV LG OLED EVO C2 | 2022 | 83 ” (211 ס”מ) | Uhd | מעבד α9 Gen5 AI
גלול שמאלה גלול ימינה
עיין בסוחר לקביעת המחיר

התמונות המשמשות בהצגת המוצר למטה מיועדות רק למטרות איור. עיין בגלריית התמונות בראש הדף לייצוג מוצר מדויק.

העבר דיגיטלי

דיגיטלי 5 -Star

5/5
פורסם בתאריך 04/04/22 מהלך

“הטלוויזיה OLED המגוונת שנותנת לנו תצוגה מלאה.””

מהלך נומרמה

לוגו נומרמה

10/10
פורסם בתאריך 04/25/22 מהלך

“תמונה קרוב לשלמות”

המחירים החדשים של 2022 מעבירים את המחירים

פרס החדשנות של 2022

LG OLED C2 Move

זוכה קטגוריית משחקי וידאו

תמונה מופשטת של פרחים צבעוניים המוצגים על מסך LG OLED תמונה מופשטת של פרחים צבעוניים המוצגים על מסך LG OLED

לשבור את הסרטון קרא את הסרטון

לקראת עולם חדש ומבריק.

LG OLED TV עם בהירות בהירה

הגדל את כוחם של פיקסלים של LG OLED.
טכנולוגיית בוסטר בהירות מציעה עד 20 % 2 של בהירות נוספת* בזכות הניהול המדויק של מעבד α9 Gen 5 AI 4K. מעכשיו התמונות מסנוורות להפליא בזכות כוח קל פי עשרה.

הדימוי של טווס לבן על רקע שחור על מסך LG OLED EVO המציג בבירור את הפרטים המורכבים של כל עט הדימוי של טווס לבן על רקע שחור על מסך LG OLED EVO המציג בבירור את הפרטים המורכבים של כל עט

לשבור את הסרטון קרא את הסרטון

*תמונות מסך מדומות.
*פירושו בוסטר של בהירות.
*בהשוואה ללוח LG OLED קונבנציונאלי (סדרת B2).
(3) עלייה של 20% בהירים = עד 20% בהירים יותר.

מעבד IA A9 Gen 5

יופי פוגש בינה מלאכותית.

יופי סובלימוס על ידי בינה מלאכותית.
בהתבסס על ההתקדמות האחרונה מבחינת אינטליגנציה מלאכותית מעמיקה, מעבד ה- AI של gen 5 של LG משפר את דימוי האובייקטים בקדמת הבמה וברקע להוסיף עומק טבעי והופך את הצבעים למלאי חיים ומדויקים להפליא.

גבר על מגרש כדורסל בלילה הופך כדור כדורסל על אצבעו גבר על מגרש כדורסל בלילה הופך כדור כדורסל על אצבעו

לשבור את הסרטון קרא את הסרטון
*תמונות מסך מדומות.
*בהשוואה לטלוויזיה LG קונבנציונאלית.

שחור מוחלט, בהירות מבריקה

מבלי שתאחור אחורי כדי להקל על השפעתם, פיקסלים הפליחים את עצמם מגיעים לשחור עמוק לניגודיות בולטת על כל אור. האלמנטים החזותיים מוגדרים בדיוק אולטימטיבי, המאפשר להוציא את הפרטים העדינים שאינך רואה בדרך כלל*.

סצנה של אדם על טיול המוצג ב- OLED בניגוד אינסופי סצנה של אדם על טיול המוצג ב- OLED בניגוד אינסופי

לשבור את הסרטון קרא את הסרטון
*תמונות מסך מדומות.
*בהשוואה לטלוויזיה LG LG קונבנציונאלית.
מיפוי טון דינאמי Pro

הפרטים קובעים את הטון

מיפוי הטון הדינאמי החדש של אלגורימ. בעבר העיבוד נעשה על התמונה כולה. כעת, הטכניקה מעודנת ומנהלת 5,000 אזורים לתמונה עבור HDR בהיר יותר עד לפרט האחרון.

קרובה של אישה שלובשת משקפי שמש עם אורות ניאון רפלקטיביים קרובה של אישה שלובשת משקפי שמש עם אורות ניאון רפלקטיביים

לשבור את הסרטון קרא את הסרטון
*תמונות מסך מדומות.
*בהשוואה למיפוי הטון הדינמי Pro 2021.
צליל היקפי ענק

נראה שאתה בסצנה

מעבד המעבד AI gen 5 gen 5 מקור שמע 2 ערוצים ב- Sound Table.1.2. חיה את האקשן והתוהו ובוהו סביבך, כאילו היית הדמות הראשית של הסרט.

אישה שיושבת על ספה ומביטה בקונצרט עם בועות המתארות את צליל הסביבה סביבה אישה שיושבת על ספה ומביטה בקונצרט עם בועות המתארות את צליל הסביבה סביבה

מחשבת טלוויזיה עבורך

זקוק להשראה לערב הקולנוע ?
ThinQ מציע המלצות בהתאם לטעמכם. קבע את התצורה של פרופילים לכל אחד מבני המשפחה כך שיוכלו לטבול את עצמם במהירות בסדרת הטלוויזיה האהובה עליהם, לקבל המלצות חדשות וחדשות ספורט בהתאמה אישית.

מסך טלוויזיה מציג את התוכן המומלץ על ידי LG ThinQ מסך טלוויזיה מציג את התוכן המומלץ על ידי LG ThinQ

לשבור את הסרטון קרא את הסרטון

*התפריטים והיישומים הנתמכים עשויים להשתנות בהתאם למדינה.
** התפריטים המוצגים עשויים להשתנות על ידי מוצר המוצר.
*** זמינות ההזמנה הקולית עשויה להשתנות בהתאם למוצרים או במדינות.

מתאר מסך מעודן

עיצוב מינימליסטי.

בזכות קווי המתאר המשובחים של המסך, תיהנו מטבילה אמיתית בלב התמונה מבלי ששום אלמנט יפריע למבטכם 3 . העיצוב הדק להפליא 4 של הטלוויזיה משולב בצורה מושלמת בפנים שלך בין אם בקיר או על רגליים/חצובה*.

טלוויזיה LG OLED C2 תלויה על הקיר בסלון עם צמחים, ערימת ספרים וריהוט בסגנון וינטג '. טלוויזיה LG OLED C2 תלויה על הקיר בחדר מינימליסטי ליד מדף עם קישוטים מונוכרום. מבט לרוחב של בסיס LG OLED C2. טלוויזיה LG OLED C2 בטלוויזיה תמיכה בסלון צבעוני ליד ערימת ספרים. טלוויזיה LG OLED C2 בטלוויזיה תמיכה בחדר עם גווני טרקוטה ליד שני כסאות עור, ד טלוויזיה LG OLED C2 תלויה על הקיר בסלון עם צמחים, ערימת ספרים וריהוט בסגנון וינטג '. טלוויזיה LG OLED C2 תלויה על הקיר בחדר מינימליסטי ליד מדף עם קישוטים מונוכרום. מבט לרוחב של בסיס LG OLED C2. טלוויזיה LG OLED C2 בטלוויזיה תמיכה בסלון צבעוני ליד ערימת ספרים. טלוויזיה LG OLED C2 בטלוויזיה תמיכה בחדר עם גווני טרקוטה ליד שני כסאות עור, ד

*חצובה הגלריה תואמת דגמי 65C2 ו- 55C2.
*תמיכת דוכן הרצפה תואמת דגמי 48C2 ו- 42C2.

בחירה רחבה בגודל

מצא את הטלוויזיה שמתאימה לך

בין אם אתה זקוק למסך לחדר המשחקים שלך, או לקולנוע הביתי. הטלוויזיה LG OLED C2 מציעה בחירה רחבה של גדלים הנעים בין 42 ל 83 אינץ ‘.

מגוון טלוויזיות G2 של LG OLED בגדלים שונים, בין 55 ל 83 אינץ ' מגוון טלוויזיות G2 של LG OLED בגדלים שונים, בין 55 ל 83 אינץ '

*97G2 ישוחרר במחצית השנייה של 2022.
חווית קולנוע אמיתית

עכשיו אתה הדמות הראשית

Dolby Vision IQ ו- Dolby Atmos משתלבים לטבילה סנסציונית. בעזרת מעבד AI gen 5 AI של LG, Dolby Vision IQ טכנולוגיית פירוט מדויק מוסיף עומק יוצא דופן ומדגיש טקסטורות עדינות.

אדם שיושב על ספה וצופה בסרט פעולה עם בועה ענקית סביבו וטלוויזיה שוללת את טבילה של הקולנוע אדם שיושב על ספה וצופה בסרט פעולה עם בועה ענקית סביבו וטלוויזיה שוללת את טבילה של הקולנוע

*פרטי החזון של דולבי יהיה זמין כחלק מעדכון ה- IQ של Dolby Vision אשר חייב להתפרסם ביוני 2022. התאריך המדויק עשוי להשתנות בהתאם למדינה.

כל התוכן המועדף עליך באותו מקום

מוכן לערב הקולנוע שלך. הכל מוכן לספק אותך. מצא כמעט את כל מה שאתה רוצה להסתכל על יישומי הסטרימינג הזמינים. עם נטפליקס 5, דיסני+ 6, אמזון פריים 7, Apple TV+ 8, כמו גם ערוצי LG 9, משהו מדהים מחכה לך.

פוסטר הייסט של כסף מנטפליקס, ספרו של בובה פט דה דיסני פלוס, גלגל הווידיאו של Time de Prime, שנראה מ- Apple TV Plus פוסטר הייסט של כסף מנטפליקס, ספרו של בובה פט דה דיסני פלוס, גלגל הווידיאו של Time de Prime, שנראה מ- Apple TV Plus

*התוכן והזמינות של היישום עשויים להשתנות בהתאם למדינה או לאזור.
** מנויים נפרדים הנדרשים לשירותי OTT.

חווית המשחק האולטימטיבית

הופך למכונה מנצחת

חושף את פוטנציאל השחקן שלך עם הטלוויזיות הראשונות התומכות ב- Dolby Vision Gaming 4K במהירות 120 הרץ למשחק נזיל ומציאותי יותר. עם זמן תגובה של 0.1 ms, תאימות עם Nvidia G-Sync, AMD FreeSync Premium ו- VRR ניהול, אפילו פעולות מהירות במיוחד נראות נקייה ונוזליות.

שני אנשים יושבים על ספה משחקים משחק מירוצים עם בקר וטלוויזיה LG OLED G2 בסלון שני אנשים יושבים על ספה משחקים משחק מירוצים עם בקר וטלוויזיה LG OLED G2 בסלון

*זמן התגובה שנבדק ואושר על ידי intertek.
** VRR היא פונקציונליות מוסמכת HDMI 2.1

ליגת המשחק החדשה

בזכות הוספת יישומי Geforce Now, יקום משחק שלם מחכה לך בזכות משחקי ענן. לגלות מחדש את המשחקים שאתה אוהב ומצא מועדפים חדשים ישירות מהטלוויזיה שלך.

בסצנה של CyberPunk 2077 שהוצגה בטלוויזיה של LG OLED, השחקן מתגלגל ברחוב ניאון -מכתב על אופנוע בסצנה של CyberPunk 2077 שהוצגה בטלוויזיה של LG OLED, השחקן מתגלגל ברחוב ניאון -מכתב על אופנוע

*דגם 65G2 מוצג בתמונה רק כדוגמה. לכל דגמי LG OLED 2022 יש אריזה אקולוגית.
** דגם 65C2 בבסיס הוא לפחות 39 % קל יותר מסדרת C1.
*** התיוג “הפחתת פליטות CO2” חל רק על מודל 65C2. לכל שאר דגמי C2 יש תווית “CO2 מדודה”.
**** הסמכת ECV ul על בסיס מסגרת הטלוויזיה והחזית האחורית. אחוז התוכן הממוחזר משתנה בהתאם לדגם ובגודל.

Sublime את החוויה שלך עם סרגל סאונד LG

התוכן שלך עם צליל עצום

Appaire TV שלך ל- LG עם סרגל ה- LG המתאים. בזכות שיתוף מצב הצליל של הטלוויזיה, תוכלו ליהנות מצליל היקפי ענק המותאם לכל הז’אנרים.

אתה יכול לראות תמונה של אתה יכול לראות תמונה של

לשבור את הסרטון קרא את הסרטון

ההרמוניה בין הטלוויזיה לסאונד

הסורגים של ה- LG שלה מיועדים במיוחד כדי להתכתב עם הטלוויזיה LG שלך עם צורתם האלגנטית והמודרנית, ובכך מציעים פיתרון טלוויזיה/שמע נעים לצפייה כדי להאזין אליו.

קצה סרגל הקול נראה בעדינות מתחת למסך הטלוויזיה עם נוף לילי של הכביש קצה סרגל הקול נראה בעדינות מתחת למסך הטלוויזיה עם נוף לילי של הכביש

שלט רחוק למוצרי LG שלך

נפרד מהפרעות ואיבדו שלט רחוק – פקודות שלט רחוק זה לא רק הטלוויזיה שלך ב- LG, אלא גם את סרגל הצליל המחובר שלך ב- LG.

הטלוויזיה המותקנת בחדר עם אורות עדינים מפזרת תמונות של פילים שעובדים. אפקט קול נראה על סרגל הקול מתחת לטלוויזיה. בתחתית התמונה תוכלו לראות שלט רחוק של הטלוויזיה, וסרגל הקול וסמל הטלוויזיה מחוברים לשמאל וימין של השלט הרחוק הטלוויזיה המותקנת בחדר עם אורות עדינים מפזרת תמונות של פילים שעובדים. אפקט קול נראה על סרגל הקול מתחת לטלוויזיה. בתחתית התמונה תוכלו לראות שלט רחוק של הטלוויזיה, וסרגל הקול וסמל הטלוויזיה מחוברים לשמאל וימין של השלט הרחוק

*שיתוף מצב הצליל של הטלוויזיה יכול להשתנות בהתאם לדגמי הטלוויזיה.
*גרסת המעבד AI של הטלוויזיה משתנה בהתאם לדגמי הטלוויזיה.
*השליטה במצב סרגל הקול יכולה להשתנות בהתאם לדגמי סרגל הקול.
*השימוש בשלט הרחוק בטלוויזיה LG מוגבל לתכונות מסוימות בלבד.

השילוב המושלם לטלוויזיה