Geotraceur, מספר 1 של Tracer GPS, תג GPS, Trakmy | Tracer GPS | מגוון עוקבי GPS

גשש GPS

Contents

Geotraceur הצליחה לשכנע את החברות הגדולות ביותר ואת הממשלות היוקרתיות ביותר לבחור את פתרונות המיקום הגיאוגרפי שלה ויותר מתמיד Geotracur נותר מספר 1 של Tracer GPS ועצמאי.

Geotracur: מספר 1 של Tracer GPS.

MyGeo.Live ממשק גיאוגרפיה

מאז 2008, Geonative הצליחה לשכנע את החברות הגדולות ביותר ואת הממשלות היוקרתיות ביותר לבחור את פתרונות המעקב GPS שלה ויותר מתמיד מותג הדגל שלה: Geotracur נותר מספר 1 של עקבות ה- GPS ומיקום גיאוגרפי.

אנו מקשיבים לכל בקשותיך ואוספים את הצרכים שלך תוך התחשבות באילוצים ובבעיות שלך. אנו לא רק מוכרים עוקבים אלא גם מפתחים ממשקים ויישומים ניידים. אנו יכולים אפילו לחבר את תגי ה- GPS שלנו למערכות משלך (CRM, ERP, ממשקים קנייניים) כדי לשלב מיקום גיאוגרפי במערכות ההפעלה שלך.

משויך לעקבות ה- GPS הגבוהות שלנו, ממשקים מקוונים ויישומים ניידים שפותחו על ידי Geotraceur משלבים יעילות וארגונומיה, כך שתוכלו לאתר את הסחורה שלכם, להגדיר את ההתראות שלכם ובכך לייעל את התפוקה שלכם או להבטיח את הבטיחות של הסחורה שלכם.

הצוות שלנו שממוקם בליל, ב- Hauts-de-France ובאזור פריז יוכל להציע לך את המוצר המתאים, או את הפיתרון המותאם אישית המותאם לצרכים שלך ולתקציב שלך. בנוסף, הטכנאים שלנו עומדים לרשותכם לכל שאלה הקשורה לשימוש והתקנת המוצרים שלנו.

המכירות הטובות ביותר בשנת 2023

גשש GPS סיגריות Cl100

GPS אטום למים Tracer LTEM GEO402 OFFROOD

GPS OBDII GEO501 Tracer

GNSS-LTEM GEO401 Tracer GPS

GNSS-GPRS GPS GPS101

Gps gp

תגיות GPS אוטונומיות Locbox מומחה LT

תג GPS אוטונומי של Locbox Nano

עוקבי ה- GPS והתגים שלנו ופתרונות מיקום גיאוגרפי זמינים ברכישה מקוונת ישירות באתר שלנו ואתר זה יציג בפניכם את החנות שלנו. אתה יכול גם להגיש לנו את בקשות הצעת המחיר שלך באמצעות טופס יצירת קשר, באמצעות דואר אלקטרוני ל צור קשר עם@Geonative.Fr ובטלפון ב 09 72 46 33 10.

רכישה מקוונת ישירה

… באתר שלנו www.Geotraceur.Fr

בקשה לציטוט

באמצעות השירות שלנו המוקדש לאנשי מקצוע

השכרה קצרה לטווח

… אידיאלי למשימות אד -הוק גיאוגרפיות

אתה רוצה להבטיח את בטיחות הסחורה שלך, לשלוט בביצועים של הצוותים שלך, להגן על העובדים המבודדים שלך, לנהל את צי הרכבים שלך או אפילו לייעל את התפוקה של הלוגיסטיקה שלך ?

טוב לך לחשוב על מיקום גיאוגרפי, שהוא הפיתרון הטכנולוגי, האמין והרווחי שיענה בצורה הטובה ביותר על הצרכים שלך.

על ידי שילוב של עוקבי GPS וטכנולוגיות תקשורת חדשות, פתרונות מיקום גיאוגרפי מאפשרים תשואה מהירה על השקעה, אבטחה וארגון.

לפיכך הם זוכים לשבחים יותר ויותר על ידי קבוצות גדולות כמו על ידי VSEs / SME.

מאז 2008, Geotraceur פיתחה, עיצבה והפצה פתרונות מיקום גיאוגרפי מקצועי לחברות ודורשות אנשים.

עם צעד לפני המתחרים הבינלאומיים שלנו, עיצבנו את טווח ה- Locbox: משואות אוטונומיות מקצועיות המשלבות ביצועים, דיוק ואוטונומיה משמעותית. בטוחים באיכות תגי ה- GPS שלנו המיוצרים במלואם בצרפת, החלטנו להבטיח להם לכל החיים כך שאתה, משתמשים, תהיה מרוצה לחלוטין במשך זמן רב.

תג ה- GPS Locbox איפשר לנו לשכלל את המוניטין שלנו כ- מומחה מיקום גיאוגרפי אוטונומי.

אנחנו לא רק מוכרים עוקבים אלא גם מפתחים את ממשקים ויישומים ניידים. אנו יכולים אפילו לחבר את תגי ה- GPS שלנו למערכות משלך (CRM, ERP, ממשקים קנייניים) כדי לשלב מיקום גיאוגרפי במערכות ההפעלה שלך. משויך לעקבות ה- GPS הגבוהות שלנו, ממשקים מקוונים ויישומים ניידים שפותחו על ידי Geotraceur משלבים יעילות וארגונומיה, כך שתוכלו לאתר את הסחורה שלכם, להגדיר את ההתראות שלכם ובכך לייעל את התפוקה שלכם או להבטיח את הבטיחות של הסחורה שלכם.

Geotraceur הצליחה לשכנע את החברות הגדולות ביותר ואת הממשלות היוקרתיות ביותר לבחור את פתרונות המיקום הגיאוגרפי שלה ויותר מתמיד Geotracur נותר מספר 1 של Tracer GPS ועצמאי.

אנו מקשיבים לכל בקשותיך ואוספים את הצרכים שלך תוך התחשבות באילוצים ובבעיות שלך.

הצוות שלנו שממוקם בליל, ב- Hauts-de-France ובאזור פריז יוכל להציע לך את המוצר המתאים, או את הפיתרון המותאם אישית המותאם לצרכים שלך ולתקציב שלך. באופן דומה, הטכנאים שלנו עומדים לרשותך לכל שאלה הקשורה לשימוש והתקנת המוצרים שלנו.

עוקבי ה- GPS שלנו ופתרונות מיקום גיאוגרפי זמינים ברכישה מקוונת ישירות באתר שלנו. אתה יכול גם להגיש לנו את בקשות הצעת המחיר שלך באמצעות טופס יצירת קשר, באמצעות דואר אלקטרוני בטלפון בטלפון 09 72 46 33 10.

החברות והממשלות הגדולות ביותר סומכות עלינו

לוגו של לקוחות גיאונטיביים

… וגם יותר מ -2000 חברות קטנות ובינוניות צרפתיות ואירופיות.

מוצר איכותי וממשק קל לשימוש.

אני באמת ממליץ על העסק הזה תמיד מועיל ומגיב העוקבים שלהם אמינים ומדויקים מאוד ����

ניסיון טוב עם גיאונטיבי, מקבל לקוחות קטנים, זמן מכובד היטב .אוטונומיה יעילה וארוכה מאוד וציוד מיקום טוב .נבדק באזור ההררי ובאזור הלבן, מעט מאוד “לבנים” במיקום .אני ממליץ על המוצרים האלה .

מוצר מצוין לעקוב אחר הכלבים שלך

מוצר סופר, יש לנו 3 רכבי חברה, ש -2 מהם מצוידים בתגים והשלישי בסוף אוגוסט.הייתי צריך לעשות את מנהל המכירות, היא אדם מאוד אנושי, הסברים מאוד ברורים.אני ממליץ עליו בחום.

ניסיון טוב מאוד עם התגים הגיאונטיביים, תחילה לרכב שלי (חיבור OBD) ואז למכולה (Locbox). מוצרים טובים, ניטור טכני ומסחרי טוב מאוד.

מוצר טוב מאוד.כל הרכבים שלי מצוידים בזה ובזכות זה הצלחתי למצוא אחד מהם שנגנב.אני ממליץ!

שלום אני משתמש בתגיות גאונטיביות על הטנדרים שלי במשך שנתיים ואני ממש מאוד מרוצה ממערכת הגיאוגרפיה וההתראות הניתנות לתכנות כדי להיות מסוגל לפקח על השימוש הפוגע ברכבים שלי על ידי העובדים שלי.אני ממליץ בחום על מערכת הגיאוגרפיה הזו ביום

לקוח מקצוען מאז 2018 על 3 רכבי חברה – אנו שמחים – אין שום בעיה / ממשק ברור ופשוט / מקום וזמן מדויק מאוד, ציידו רכב חדש וללא היסוס בחרנו ב- Geoflotte !

Super Service, ספק שירות אמין שולח מהיר וקבלה של החבילה תוך 48 שעות (בצרפת) סופר תומך בטכני אם בעיה או שאלה בלבד עם סיוע ככל האפשר בסוף השבוע, אבל אני ממליץ על 100% להשתמש במסגרת המקצועית באירוע !

מאד אפקטיבי !רכב שנגנב בלילה שהושלמה על ידי המשטרה למחרת

החברה בענף הבנייה, ציידנו את רכבי הרכב והגיאו -גרסאור שלנו.קל לשימוש, פשוט ויעיל, אחרי -מכירות שירות ומסחר ומגיב.היה לנו דאגה להתקנת תג שעבד רק 5 דקות לאחר ההתקנה שלו, אך השירות הטכני והמסחרי עשה את הדרוש.מומלץ, אנו ממליצים גם.

כיצד לבחור את עקבות ה- GPS שלך ?

ישנן שתי משפחות: תג ה- GPS “העצמאי” הדורש פעולה מצידך לתקשר עמדה, וכי ניתן להגדרה לייצור עמדות רציפות.

Tracer העצמאי (או האוטונומי) של GPS מתקשר איתך אך ורק על ידי SMS. כדי לקבל את מיקומו, פשוט שלח הזמנה למספר כרטיס ה- SIM שהכנסת לתוכו. שימוש זה מתאים באופן מושלם לאיתור נכס טוב ברגע מדויק.

עוקב ה- GPS המקושר לממשק מתקשר עליו בזכות רשת GPRS. בממשק זה תוכלו להתייעץ עם העקבות של עמדות התג שלכם. ניתן להגדיר את תדירות המיקומים, כמו גם את הגדרת אזורים והתראות המקושרות לתשומות ויציאות באזורים אלה. קיימות גם התראות העברה והתראות נגד גניבה. בנוסף לממשק וליישום הנייד, התג יכול להעביר את ההתראות שלו בפני SMS.

עקבות רכב היא מערכת בקרת רכב המשלבת את השימוש במיקום רכב אוטומטי בין כמה אחרים באמצעות תוכנה האוספת מידע מצי זה כמקליט נתונים כדי להשיג תמונה מלאה של הרכב המקומי.

משואות בקרת רכב נוכחיות עובדות בדרך כלל על תהליכי מעקב לווייני GPS לאיתור כלי רכב ועליהם להעביר רדיו/GSM/WIFI או משדר לוויין, אך ניתן להשתמש בסוגים אחרים של טכנולוגיית בקרת רכב אוטומטית. אספקת החשמל שלהם ניתנת על ידי הרכב, אך חלקם יכולים להיות מופעלים על ידי סוללה.

ניתן לצפות במידע על הרכב בכרטיס האלקטרוני דרך האינטרנט או תוכנה מיוחדת. מערכות אלה יכולות לשמש כמקליטי נתוני תאונות. מערכות ניטור רכב משמשות יותר ויותר על ידי חברות התחבורה העירוניות, במיוחד בערים גדולות, או שמערכות טלמטיות היו בעבר אך עדיין בשימוש.

בנוסף למניעת גניבה, בקרת רכב היא השימוש הנפוץ ביותר בתחבורה לוגיסטית. מערכות אלה משתמשות בטכנולוגיית GPS ו- GSM כדי לספק למנהלי צי פרטיים טלמטיקה מדויקת וקוהרנטית.

מערכות אלה מציעות לרוב אפשרות לעקוב אחר סטטיסטיקות כגון: צריכת דלק, מהירות ממוצעת, זמן נהיגה נוכחי ומיקום. הביקוש לטכנולוגיה זו מתפתח יותר ויותר, מכיוון שהתקנות האירופיות מגבילות יותר ויותר את מספר שעות הנהיגה המורשות מדי יום. מוגבלת כרגע ל 9 שעות ביום. חברות מוחזקות על פי החוק להתקנת מצלמות לוח מחוונים על כל רכב שיכול להעביר סחורות. ההתחייבות הובילה הרבה לנסות לשרוף את ההתחייבות העלולה להיות יקרה זו במקום להעלות יתרון. מערכת ניהול הצי משתמשת בטכנולוגיית GPS ו- GSM. דומה מאוד לסוגים אחרים של עוקבים, אם כי בגלל טבעם, יש להם יותר יכולות אבחון מעמידות. ניתן לשלב שימושים אחרים כמו ניטור קרוואנים, ניטור דלק, חישוב מרחק, נכסים ומכירת שדה בפתרונות ניהול צי.

OBD

מערכות ניטור OBD של רכב משתמשות בגשש GPS OBD המחובר ליציאת האבחון המשלוח (רכב) (OBD) של רכב קל או ממוצע. גשש ה- GPS GPS של GPS משתף את הנתונים ישירות עם סיבובי התא כדי להעביר את המיקום ושרת ביצועי רכב אחרים ושרת ברשת אלחוטית של תא. ככלל, מכשיר הבקרה מופעל על ידי ה- POS OBD עצמו המכיל אנטנה משולבת כמו גם מודול GPS לקבלת אותות GPS.

בנוסף, Tracker OBD מתקשר עם מערכות משנה שונות של הרכב כדי לקבל מידע הנוגע לאבחון רכב וצריכת דלק. משתמשים יכולים להציג מידע באמצעות תוכנה אוטונומית או דפדפן אינטרנט במחשב שולחני/מחשב נייד או עם יישום סמארטפון.

להשתמש

מערכות ניטור רכב לא שימשו בדרך כלל על ידי תעשיות (חברות לוגיסטיקה ותובלה משמשות להצטרפות למערכות מעקב אחר רכב בפעילותן) החלו לקחת בחשבון חדשניות לשיפור התהליכים או הפעילות שלהם.

העברת נתונים יכולה להיעשות בשתי דרכים:

באמצעות הודעת טקסט

אתה יכול לקבל את מיקום ה- GPS של המכונית שלך ישירות על ידי SMS. לפעמים מוגדרים עוקבים לשלוח אוטומטית (כל 5 דקות, איתור תנועה וכו ‘.)). אבל, אתה יכול גם לשלוח את הבקשה על ידי SMS בעצמך במידת הצורך. אז אם המכונית שלך נגנבת, אתה רק צריך לעשות זאת כדי לאתר את הרכב. תנאי אחד בלבד: הטלפון שלך חייב להיות מחובר, מכיוון שהמידע נשלח אליך בצורה של קישור מפות Google.

לכן, תנותב לאינטרנט כדי לגשת למיקום הרכב שלך.

על ידי האינטרנט

בנוסף, יש לו כרטיס SIM יעיל יותר, Tracer GPS לחיבור למספר רשתות זמינות. הנתונים מועברים בזמן אמת דרך השרת דרך מיקום גיאוגרפי. עדכון הוא ללא הרף ובטאקט הקל ביותר על מנת להבטיח את אמיתות המידע. כדי לאתר את המכונית שלך, הדבר הקל ביותר מסתכם בחיבורך לאתר שלנו.

הניטור נעשה ברציפות כדי לקבל רעיון על המכונית שלך לעקוב גם אחר הנסיעות בעקבות נסיעה.

כיצד לבחור את העקבות שלך ?

בעידן הדיגיטלי, העוקבים מצוידים יותר ונוזלים יותר. חידושים מכוונים אפוא לשפר את החוויות הניתנות למשתמשים לצמיתות. בימינו עוקבי GPS מציפים שוקי מיקום גיאוגרפי עם שיעורים מובחנים ומפורטים זה מזה. הקמנו רשימת קריטריונים לקחת בחשבון כדי לעזור לך לבחור את תג ה- GPS שלך בפרט:

האוטונומיה שלה

יש לבצע את הבחירה בין עקבות אוטונומיות או עקבות עם חיבור. סוללה משולבת מפעילה את המכשיר שלך באופן עצמאי. טעינה קבועה אפוא אינה רלוונטית עוד אך מצד שני, חכם לחבר מדי פעם לתדלק. ישנם גם דגמים עם אוטונומיה ארוכה יותר מאשר אחרים. זה חיוני כשאתה מאבד את הרכב שלך, כי אם אתה צריך לאתר אותו והסוללה שטוחה, לא תדע איך לעשות זאת. לגבי העוקב עם חיבור, מקור כוח קבוע נחוץ לתג ה- GPS שלך. פשוט התחבר למערכת החשמל של הרכב או האופנוע שלך.

מצב העברת הנתונים שלו

כפי שנראה בעבר, איתור ה- GPS שלך מבטיח העברת נתונים על המיקום באמצעות SMS או דרך האינטרנט. לגבי שליחת SMS, זה ללא מנוי ובכל זאת דורש מנוי לחבילת הודעה. ההעברה דרך האינטרנט לעומת זאת דורשת מנוי. כדי לקבל נתונים מדויקים ומפורטים יותר, הגישה לאתר המיקום הגיאוגרפי תחויב לך. לכן עליכם לבחור את הבחירה בהתאם לצרכים שלכם.

גשש GPS

המומחה הצרפתי
אבטחה ועקיבות של סחורות.

logo-trakmy

מה מקרה השימוש שלך ?

טרקמי לאנשי מקצוע

ב- Trakmy, אנו משוכנעים בדבר אחד, מערכות מיקום גיאוגרפי ומעקב הם פתרונות להגיב לנושאים השונים שאנשי מקצוע עשויים להיתקל בהם.

לשם כך אנו מציעים פיתרון פשוט וארגונומי הכולל עוקבי GPS אוטונומיים וממשק אינטרנט משויך שמאפשר לך גישה לאינדיקציות עיקריות על הפעילות שלך.

מחסומים מחוברים

מחסומי טרקמי הם מכשירים נגד התקפה המגנים מפני רכבים עוינים.

עוקבי GPS

אתה רוצה להתחקות, לפקח ? בזמן אמת או מתעכב ? עם אוטונומיה ארוכה או קווית ?

חיישנים מחוברים

אתה רוצה לפקח על טמפרטורה, לחות או פתחי דלתות ?

מעבדת חדשנות

Trakmy הוא גם מפרסם אינטגרטור ו- IoT Solutions, ועוזר לעסקים להפוך.

פלטפורמת אינטרנט ואפליקציה

אתה רוצה לגשת לתכונות הרבות דרך ממשק אינטרנט ונייד ?

אביזרים

מגוון מלא של ווים, כדי להבטיח פריסה יעילה ופשוטה.

6 סיבות טובות לבחור טרקמי

טווח שלם

בחר את העקיבה המותאמת לשימושך.

יישום ייחודי

יישום ייחודי לכל העוקבים שלך.

תמיכת לקוחות בצרפת

תמיכת לקוחות ממוקמת ב- Nîmes.

התקנה פשוטה

בשום אופן לא מקצוען.

מחיר ייחודי של 129 אירו

בחר את העקיבה שמתאימה לך.

המנוי כלל שנה אחת.

השנה הראשונה של המנוי המוצעת.

בחר את Tracer GPS שמתאים לך !

  • עוקבים אמיתיים בזמן
  • עוקבי זמן עיכבים
  • אביזרים קשורים
  • מדבקות מונעות

Trakmy Tracker GPS

קידום !

GPS React Tracer (SIM וכרטיס מנוי לשנה כלול)

Trakmy Tracker GPS

קידום !

Tracer GPS של MiniOBD (SIM וכרטיס מנוי לשנה כלול)

Trakmy Tracker GPS

Tracker GPS של OBD (SIM וכרטיס מנוי לשנה כלול)

Trakmy Tracker GPS

קידום !

גשש GPS קל יותר (SIM & מנוי כרטיס שנה כלול)

השאלות שאנו אוהבים לשאול את עצמנו

Trakmy Tracker GPS

מגוון עוקבי ה- GPS שלנו משתמשים ברשתות תקשורת שונות (SIGFOX ו- 2G), כדי לא לקבל הפתעה לא נעימה כשאתה מקבל את העקיבה שלך אנו מזמינים אותך לבדוק את זמינות הרשת, על ידי לחיצה על הקישור למטה:

כאשר המנוי שלך חשוב, תקבל ישירות בתיבת הדואר שלך או בבקשה שלך, הודעה המבקשת ממך לחדש את המנוי שלך מ- 3.90 אירו כולל מס/חודש.

עוקבי GPS רבים בשוק דורשים שימוש בכרטיס SIM, המסופקים ישירות או לא בעת הרכישה.

בטרקמי, אין צורך לשאול את השאלה. הכל כלול.

לשימוש בעקבות ה- 2G שלנו, אנו מספקים כרטיס SIM ישירות בתיק.

עבור עוקבי GPS אוטונומיים הם משתמשים בטכנולוגיית קישוריות המוקדשת לאובייקטים מחוברים הנקראים SIGFOX.

ב- Trakmy אנו נותנים לך גישה למיקום העקיבה שלך באמצעות יישום להורדה בסמארטפון שלך.

על מנת לבחור את העקיבה הנכונה, אנו מזמינים אתכם לגלות את הטווח שלנו על ידי לחיצה למטה:

קל להתקין את העוקבים שלנו. בין אם אתה ידני או לא אתה יכול להתקין בקלות את כל העוקבים שלנו, מבלי לעבור מקצוען.