בדיקת זכאות לסיבי טלקום, ADSL: הצעות, זכאות. כל מה שאתה צריך לדעת | Bouygues Telecom

ADSL: הצעות, זכאות. כל מה שאתה צריך לדעת

⚙️ מבחן חזוי
במקרה של זכאות אי -סיבר, המבחן שלנו מאפשר לך לקבוע אם א פריסת סיבים ניתנת לכתובת שלך ותחת מועדים משוערים.

בדיקת זכאות לסיבי טלקום של Bouygues

גלה אם אתה זכאי לסיבי טלקום של Bouygues על ידי בדיקת הכתובת שלך.

על פי 2884 ביקורות לקוחות

Bouygues Telecom

מצא את הצעת הסיבים של Bouygues Telecom עם המחיר הטוב ביותר בכתובת שלך.

מְנַבֵּא

גלה באיזו שעה הבית שלך יהיה מחובר לסיבי הטלקום של Bouygues

��כיצד פועלת מבחן זכאות הסיבים שלנו ?

⚙️ מבחן רב-מפעיל
המבחן שלנו הוא מחובר בזמן אמת למפעיל בוUygues Telecom מי שולח לנו זכאות ואת החיוב המרבי לכתובת שנבדקה.

⚙️ מבחן חזוי
במקרה של זכאות אי -סיבר, המבחן שלנו מאפשר לך לקבוע אם א פריסת סיבים ניתנת לכתובת שלך ותחת מועדים משוערים.

LA Fiber Bouygues בצרפת

למד עוד

עם bbox ultym

67% מאליגיביל הדיור בסיב הבויגס

האם Bouygues מציעים כיסוי סיבים משביע רצון בקרבתך ? כדי לגלות אם סיבי המפעיל קיים בעיר שלך, עבור לדף הכיסוי של Bouygues Fiber שלנו. על ידי הקלדת שם העיר שלך, אתה ניגש אלינו כרטיס כיסוי מי יספק לך את התשובה. יותר מהנוכחות או לא של הסיבים, תדעו במיוחד אם בויגוסים מכסים את היישוב שלכם היטב בסיבים סיבים.

מפה של יישומון צרפת

מהו כיסוי הסיבים של Bouygues Telecom בעיר שלך ?

351 MBS: קצב הזרימה הממוצע של סיבי Bouygues בצרפת

אם מבחן הזכאות מאשר את האפשרות לגישה לסיבים בבית שלך, זה לא מציין את המהירות האמיתית של חיבור האינטרנט שלך. למעשה, זה נבון לבחון את הקו בעצמך. עכשיו זה קל על ידי ביצוע בדיקת זרימת סיבים של Bouygues. אנו גם מכינים לך כמה טיפים להאצת הזרימה שלך.

71.95 MB/S הורד נייד
351.27 סיב להורדה של MB/S
זרימת טלקום בויגוסים בצרפת בשנת 2022
ואתה, מה הזרימה שלך ? בצע את מבחן זרימת הטלקום של Bouygues. חוֹבָה

150K: מספר הדיווח

Bouygues הוא במקום השני מבחינת יציבות רשת הסיבים במהלך שנת 2022.

8GB/S

איזה זרימת סיבים אתה זכאי בבויגוסים ?

גם אם הצעות סיבים מסוימות מבויגוסים טלקום מציגים זרימה תיאורטית מקסימאלית שלך חייבים לוודא שאתה זכאי על ידי ביצוע בדיקת דמיון הסיבים של Bouygues

טבלה של כמויות וצאצאיהם של הסיבים Bboxes

סיבי Bbox זרימת סיבים יורדת התחל זרימת סיבים למד עוד
Bbox Fit Fiber 400 מגה -בייט/שניות 400 מגה -בייט/שניות למד עוד
Bouygues סדרה מיוחדת Bbox Fiber + TV 180 ערוצים + שיחות לניידים 1 מגה -בייט 700 מגה -בייט/שניות למד עוד
Bbox חייב + Prime ו- אוניברסלי + Fiber + TV 180 ערוצים + שיחות לניידים 1 GB/S 700 מגה -בייט/שניות למד עוד
Bbox Ultym + Prime, Disney + ו- Universal + Fiber + TV 180 ערוצים + שיחות לניידים 2 GB/S 900 מגה -בייט OUT/BOUYGUE

כיצד להיות בטוח שתבחר את סיבי Bbox הנכונים ?

שילוב היתרונות של סיבים אופטיים עם הצעת אינטרנט המותאמת לצרכים שלך הוא חיוני. לשם כך עליכם לקחת בחשבון מספר מסוים של קריטריונים שנעים בין מחירים, ועד זרי ערוצי טלוויזיה באמצעות סוג ההתחייבות. משווה סיבי Bbox עוזר לראות בצורה ברורה יותר ולעשות את הבחירה הטובה ביותר.

ADSL: הצעות, זכאות. כל מה שאתה צריך לדעת

ADSL מציעה את כל מה שאתה צריך לדעת

איך ה- ADSL עובד ? לאיזו מהירות ומה משתמש ? מהן ה- ADSL העיקרי מציע ? מה ההבדל עם סיבים אופטיים ? הנה כל מה שאתה צריך לדעת.

מה זה ADSL ?

לסיכום זה בפשטות, ה- ADSL הוא הדור הראשון של האינטרנט “פס רחב”. ADSL משווקת בצרפת מאז 1999, ADSL היא טכנולוגיה המבוססת על רשת הטלפון המסורתית שתציע למשתמשים גישה מהירה באינטרנט. בנוסף לתעלת הטלפון, ה- ADSL מפגיש שני ערוצים נוספים, המיועדים לקבלת הפנים ושליחת נתונים. בזכות קלות ההתקנה הגדולה שלה, ה- ADSL נפרס במהירות משנות האלפיים. באמצע 201010, צרפת היו יותר מ 22 מיליון מנויים של ADSL. מעתה, מספר זה יורד שנה אחר שנה לטובת סיבים אופטיים. ברבעון השלישי של 2021, ה- ARCEP, רגולטור הטלקום, זיהה קצת יותר מ -13 מיליון מנויים של ADSL.

איזו מהירות אינטרנט בזכות ADSL ?

בעוד כמה רגעים, חיבור פשוט למרכז טלפוני שנעשה על ידי טכנאי נותן גישה למהירות אינטרנט מהירה מאוד, בדרך כלל בין 1 ל -15 מגה -בייט לשנייה (MB/S). מהירות חיבור זו משתנה, במיוחד תלוי במרחק בין התיבה למרכז הטלפון, איכות קו הטלפון, סוג התיבה המשמשת וסוג החיבור שנבחר. בממוצע, משתמש באינטרנט עם גישה לאינטרנט בזכות קו הטלפון שלו יפיק תועלת מקצב זרימה העולה על 11 מגה -בייט/שניות. מהירות חיבור יוצאת דופן עם זו שמציעה מודם 56K בתחילת שנות האלפיים. עם זרימה עכשיו יותר מאלף חזק יותר, ה- ADSL מאפשרת לך על הכל ניווט יציב, והרבה יותר מהר. בנוסף לגישה לאינטרנט במהירות גבוהה, אתה יכול גם להיות, כלקוח ADSL, טלפוניה בלתי מוגבלת, טלוויזיה דיגיטלית, וידאו לפי דרישה. מהפכה נוספת אפשרה בזכות ה- ADSL: האינטרנט האלחוטי. אכן, אם יש להם חיבור קווי בזכות כבל אתרנט, הבטחת זרימה אופטימלית, התיבות מציעות גם אפשרות להתחבר ל- Wi-Fi, לחופש מקסימאלי.

אילו ADSL מציעה לבחור ?

  • תיבת המשחק הכפולה: אינטרנט + קו קווי

הנוסחה “משחק כפול” מציעה שירות כפול, כולל גישה לאינטרנט וטלפוניה קבועה. הצעה זו מייצגת פיתרון חסכוני, במיוחד למנויים שצפו בטלוויזיה, או שהם מרוצים מהערוצים שהתקבלו בזכות TNT. ב- Bouygues Telecom, זה תואם את הצעת ה- Bbox Fit כולל אינטרנט בפס רחב של ADSL, כמו גם קו הטלפון הקבוע עם שיחות בלתי מוגבלות לתיקונים בצרפת ויותר מ -110 מדינות.

  • תיבת ההצגה המשולשת: אינטרנט + קווי קו + טלוויזיה

כיום הנוסחה “משולש משחק” כבר לא מציעה שניים, אלא שלושה שירותים: חיבור אינטרנט בפס רחב; קו טלפון קבוע בדרך כלל כולל שיחות בלתי מוגבלות לתקן בצרפת, ולפעמים לניידים ומחוצה לה; ולבסוף מפענח טלוויזיה כדי לגשת לכל ערוצי ה- TNT בהגדרה גבוהה, כמו גם שרשראות נושאיות או זרות מרובות. זר זה תואם לשני הצעות ADSL ב- Bouygues Telecom: ה- Bbox חייב ו- Bbox ultym. שתי הנוסחאות כוללות שיחות לשיחות קבועות וניידות בצרפת ולתיקונים של יותר ממאה מדינות, כמו גם מפענח טלוויזיה המאפשר גישה ליותר מ -180 ערוצים.

כיצד לפתוח קו אינטרנט של ADSL ?

אם אתה עובר ללינה שעדיין לא זכאית לסיבים אופטיים, יש סיכוי טוב שתוכל להוציא הצעת ADSL. אם הלינה שלך חדשה, או שקו הטלפון שלו בוטל, החיבור דורש התערבות פשוטה, שבוצעה על ידי הטכנאים שלנו. כדי לגלות אם אתה יכול לבחור הצעת ADSL, אתה יכול לבצע בדיקת זכאות ADSL באתר שלנו ללא דיחוי נוסף.

ADSL, ADSL 2+, VDSL … אילו הבדלים ?

ADSL זמין כעת בגרסאות שונות, המציעות זרימות מהירות עוד יותר מה- ADSL הקלאסי: ADSL 2+ ו- VDSL.

ADSL 2+, טכנולוגיה כיום הנפוצה ביותר בצרפת על פי ARCEP, אם כן מספקת מהירות של עד 25 מגהבייט/שניות. כדי לנצל זאת, המרחק בין התיבה המרכזית הטלפונית הקרובה ביותר שלך חייב להיות פחות מ- 2.5 ק”מ משם. מעבר לכך, מהירות החיבור ב- ADSL 2+ הופכת קרוב לקו ADSL קלאסי.

אבל מה ההבדל בין ADSL ל- VDSL ? טכנולוגיית VDSL משתמשת בתדרים גבוהים יותר כדי לספק מהירות חיבור מהירה עוד יותר: עד 50 מגה -בייט/ש ‘בפילה או אפילו 100 מגהבייט/שניות עבור הקווים הקצרים ביותר. בדומה ל- ADSL 2+, היעילות אכן מקסימאלית כאשר הקו בין התיבה שלך למרכז הטלפון הוא פחות מקילומטר.

ADSL וסיבים אופטיים: אילו הבדלים ?

ההבדל בין ADSL לסיבים הוא עיקרי. הסיבים אינם משתמשים בחוטי נחושת של רשת הטלפון המסורתית, אלא חוט זכוכית או פלסטיק עם ביצועים גבוהים בהרבה. הזרימות יכולות כעת להגיע עד 2 ג’יגה -בייט/ש ‘בקבלת נתונים, ועד 600 מגהבייט/שיתוף נתוני שיתוף. הורד קובץ גדול, השקת סרט או שליחת סרטון לוקח רק כמה שניות.

כדי להיות מסוגל ליהנות מכך, יש לפרוס את הטכנולוגיה החדשה הזו – קומונה על ידי קומונה, מחוז לפי מחוז – ואז כל לינה חייבת להיות מחוברת. ברבעון השלישי של 2021, יותר מ 28 מיליון בחצרים יכולים לקבל גישה לסיבים, ולמעלה מ -13 מיליון משקי בית כבר נרשמו לה.