הורדה של TeamViewer (32BIT) – מאפשרת לך גישה למכשיר או מכשיר נייד הממוקם בכל מקום בעולם., TeamWeaver

הורד את גרסת ה- TeamViewer האחרונה עבור Windows

אין תוכנות ריגול

TeamViewer (32bit) 15.25.8

הורד את TeamViewer (32bit)

0 (0 %) 1 (100 %) הערות

אין וירוס

אין תוכנות ריגול

אין צרור

אין תוכנת מודעה

TeamViewer היא הגישה מרחוק, שלט רחוק ופתרון תמיכה מרחוק, החלים כמעט על כל הפלטפורמות השולחניות והנייד.

TeamViewer היא תוכנה בטוחה וחינמית שניתן להשתמש בהן לשיתוף שולחני, שלט רחוק, פגישות מקוונות והעברת קבצים. זוהי יישום גישה מקיף ומאובטח למחשב. התוכנה נועדה לאפשר לשימוש לשתף פעולה בצורה חלקה דרך המחשבים שלהם.

TeamViewer היא תוכנה לכל סיטואציה המשלבת יישומים שונים בפתרון חסכוני אחד. זה קל לשימוש. TeamViewer מציג פיתרון גישה מרחוק הניתן להרחבה כך שאנשים מרובים יוכלו לעבוד יחד במחשבים שלהם. התוכנה מציגה אלטרנטיבה וירטואלית, כך שחברי הצוות יכולים לקיים סיעור מוחות ומפגשים מבלי שיצטרכו לאסוף באופן אישי יותר.

תכונות עיקריות:

תמיכה מרחוק לספק תמיכה מרחוק מיידית ללקוחות ולעובדים

 • לספק תמיכה זמנית ללקוחות ולעובדים
 • מיתוג מותאם אישית של היישום
 • ניהול תיקים משולבים ושילוב של מערכות דלפק שירות מרכזיות
 • השאירו פתק במחשב המרוחק
 • שילוב ניהול מכשירים ניידים ויישומים אחרים

גישה מרחוק גישה למחשבים מרוחקים, מוביילים ושרתים – או עובדים מהבית

 • גישה קבועה למכשירים שלא פגעו
 • וידיאו -הוצאת וידיאו ושיתוף פעולה עם מפגש TeamViewer
 • מסך שחור לגישה פרטית מרחוק
 • שיתוף קבצים מאובטח וגמיש
 • הדפסה מרחוק עבור Windows ו- MacOS

תמיכה במכשירים ניידים תמיכה במכשירים כיתה ניידים ומסחריים-בכל אופן, anywherere

 • שתף את המסך שלך באייפון ובאייפד
 • העבר קבצים בצורה מאובטחת וניהול העברות באפליקציית “קבצים” ב- iOS
 • עברו לחיבור נייד
 • צפה באבחון מערכת ביישום שולחן העבודה של TeamViewer
 • חתול באמצעות טקסט, צלם צילומי מסך או תהליכי בקרה במכשירים נתמכים

הורד את גרסת ה- TeamViewer האחרונה עבור Windows

על ידי התקנה ושימוש ב- TeamViewer, אתה מקבל את חוזה רישיון למשתמש הקצה שלנו (CLUF) ומדיניות הפרטיות שלנו.

גרסה נוכחית: 15.45.4

 • גרסה 14
 • גרסה 13
 • גרסה 12
 • גרסה 11

TeamViewer QuickSupport

אם ברצונך לקבל סיוע:

לקוח מלא של TeamViewer

אם ברצונך לספק סיוע:

TeamViewer מארח

אם ברצונך להגדיר גישה ללא משתמש מרוחק במכשיר:

חבילת MSI של TeamViewer

אם אתה רוצה לפרוס את TeamViewer בסביבתך:

מפגש צוות Viewer

אם אתה רוצה להצטרף או להתחיל פגישה:

איור לצוות האינטרנט שוב ​​לקוח מרוחק

התחל עם לקוח האינטרנט החדש לגמרי

בעזרת שלט TeamViewer, אתה יכול כעת להתחבר ללא כל הורדה. התחל תוך מספר שניות עם הדור החדש של פיתרון הגישה והסיוע המרחוק האמין ביותר בעולם.

TeamViewer עבור Windows

TeamViewer

TeamView הוא חינם ועמוס תכונות גישה מרחוק תוכנית תוכנה המאפשרת לאנשים לשתף את המסכים שלהם עם מכשירים אחרים. חבילת הניהול המרוחקת הנגישה במהלך המפגשים כוללת העברת חתולים, שיחות שמע, וידאו תקשורת וכו ‘. TeamViewer תואם ל- Android, Apple IOS, Mac, Google Chrome, Linux, Microsoft Windows (11, 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP) ומערכות הפעלה של פטל PI במכשירים טאבלט, מחשב, מחשב נייד ומכשירים ניידים.

הוא בטוח של TeamViewer?

TeamView הוא א בטוח תוכנה להורדה ולהתקנה. תרצה להבטיח כי תוכנה מוגדרת כראוי כדי להימנע מהקשרות לפרטיות מהפוך את המערכת לרגישה לסיכוני אבטחה. כדי להתחיל את מושב השלט הרחוק, האדם ששיתף את המסך שלו צריך לספק תְעוּדַת זֶהוּת וכן סיסמה לאדם האחר להתחבר.

TeamViewer ממליץ לקהילה לעולם לא להעניק גישה לאנשים שהם מוזרים או שלא ניתן לסמוך עליהם. אם המארח והציפייה של TeamViewer מכירים זה את זה והכוונות לחיבור מובנות, אז הרשום המחבר יחד הוא מעקב. מי שמשתמש בתוכנית זו יכול מייד סִיוּם כל מושב שישאיר את המצב בבטחה.

כיצד אוכל להקים סשן של TeamViewer?

תצטרך להוריד את ה- Freeware של TeamView ל- Remotaly Connect עם אנשים אחרים. במהלך תהליך ההורדה, נראה כי חלון ראשוני ישאל אם ברצונך להמשיך עם א מותאם אישית, ברירת מחדל או חד פעמי השתמש בהתקנה. האפשרות ‘הפעלה בלבד’ יכולה לסייע למשתמשים שהפרטנו להשתמש ב- TeamViewer לאירוע מיוחד וייתכן שלא יצטרכו לגשת לפלטפורמה לאחר האירוע.

ההתקנה מבקשת מהמשתמשים לקבוע אם הם ישתמשו ב- TeamView עבור מטרות מסחריות זהב לא מסחרי, זהב. לאחר שנבחרו אפשרויות אלה, מחכה ‘אגר רישיון’ בתחתית החלון ליד כפתור ‘רכישה – סיום’. כדי להבטיח כי הנחת היסוד של היישום מובנת לחלוטין, תרצה לקרוא את החיסול לפני שתאשר את התנאים מקובלים.

חלון טעינה יצוץ כדי להציג התקדמות. לאחר ההתקנה, תמונת TeamViewer תהיה ממוקמת על מסך שולחן העבודה. אתה רק צריך ללחוץ כפול על הסמל כדי לגשת לממשק המשתמש. המידע הדרוש לפתיחת סשן צוות Viewer נמצא בשני הפאנלים האמצעיים: ‘אפשר שלט רחוק’ וכן ‘שליטה במחשב מרוחק’.

תחת הכותרת ‘אפשר’, המשתמשים יכולים לאתר את המזהה האישית שלהם ואת הסיסמה הייחודית שלהם. להעניק לאנשים גִישָׁה למכשיר תצטרך לתת להם את שתי פיסות הנתונים האלה; כדי להיכנס לציוד של אדם אחר, תצטרך להזין את הנתונים שלהם לסרגל ‘מזהה השותף’ בסעיף ‘בקרה’. לפני שתלחץ על כפתור ‘התחבר’ אל סינכרון בעזרת המכשיר, באפשרותך לבחור באפשרות ‘שלט רחוק’ או ‘העברת קבצים’.

איך עובד ה- TeamViewer?

בתוך ממשק המשתמש ובמהלך הפגישה תוכלו לגשת לפתרונות המוצעים על ידי TeamViewer. כרטיסיות נוספות יושבות לאורך הפאנל השמאלי בתוך ממשק המשתמש, כולל: ‘שלט רחוק’, ‘ניהול מרחוק’, ‘מפגש’, ‘מחשבים ואנשי קשר’, ‘צ’אט’, ‘מציאות מוגברת’ ו’תחילת העבודה ‘. בזמן ההתחברות לאדם אחר, סרגל סטטוס יהיה גלוי.

אפליקציית שולחן העבודה המרוחקת תציב את כרטיסיות ‘הבית’, ‘פעולות’, ‘תצוגה’, ‘תקשורת’ ו’קבצים ותוספות ‘בחלק העליון של המסך לגישה במהלך הפגישות. אפשרויות התפריט הנפתח מתחילות בסעיף ‘פעולות’. הקהילה יכולה ללחוץ על הכפתור הראשון כדי לחקות את הפגישה.

אזור ‘אינטראקציה מרחוק’ מאכלס את כפתור ‘שלח CTRL+ALT+DEL’ איתחול המחשב. לוחות ‘המשתתפים’ ו’מידע ‘סיכמו את היכולות בכרטיסייה’ פעולות ‘. בתוך ‘משתתפים’, המשתמשים מסוגלים אוֹרֵחַ נוסף מצפה לפגישה. הכרטיסייה הבאה בסרגל הסטטוס היא החלק ‘תצוגה’ המסווג על ידי התוויות: ‘קנה מידה’, ‘איכות’, ‘צגים’, ‘ביצועים’, ‘אפשרויות תצוגה’ ו’מסך מלא ‘.

תצטרך לבחור איזה סוּלָם זה צריך להראות על המסך: ‘הכושר הכי טוב’, ‘מקורי’ ו’מדרג ‘. אם לאנשים יש שני צגים לשימוש, הם יכולים לבחור את צג כפול אפשרות בתוך החלק ‘צגים’. אפשרויות אסתטיות נוספות בתפריט הנפתח ‘תצוגה’ כוללות איכות רזולוציה, יכולת מסך מלא וכו ‘.

תמיכה בשיתוף פעולה בשולחן העבודה

במסגרת האפשרות ‘תקשר’ בסרגל הסטטוס, הקהילה יכולה לבצע שיחות דרך האינטרנט או באמצעות טלפונים בקטע ‘שיחת ועידה’. בדומה להצעה של TeamViewer בשם Blizz, אנשים יכולים לעשות חתול וכן וִידֵאוֹ מפגשים. תיבת הצ’אט משמשת בדרך כלל לשיתוף קישורים, קודים וכו ‘.

היכולת ל הערות על המסך יכול מהשימושי בחינוך, אישי ומקצועי באינטרנט סביב. בחר את המדיום המועדף לשימוש ממנו עם חלון הקופץ הכחול. את הסימנים שנעשו על המסך ניתן לצפות על ידי שני המשתמשים.

התפריט הנפתח הסופי הוא אזור ‘קבצים ותוספות’ עם הפילוח: ‘הדפס’, ‘VPN’, ‘הקלטת מסך’ ו’העברת קבצים ‘. אתה יכול לבחור ‘הפעל הדפסת צוות Viewer’ לביצוע הדפסה מרחוק. אתה יכול גם לצלם צילומי מסך ולהקליט את ההפעלה, או לבצע העברות במהלך הפגישה לספק מסמכים לצד השני.

האם AnyDesk טוב יותר מ- TeamViewer?

AnyDesk ו- TeamViewer שניהם חופשיים לשימוש. לשתי אפליקציות התמיכה המרוחקת יש ממשקי משתמש נקיים וקלים לניווט. שתי התוכניות הן פלטפורמה חוצה ותואם לאותה מערכת הפעלה. כרום שולחן עבודה מרחוק, Logmein, Gotomypc, Splashtop ו- Zoom הם אפשרויות תוכנה דומות. מלבד gotomypc, הפלטפורמות שהוזכרו לחום הן חינם.

כרום שולחן עבודה מרוחק, Logmein, Gotomypc ו- Splashtop מאפשרים לאנשים לקיים אינטראקציה זה עם זה על שני חתיכות ציוד שונות. הכותרות כרום שולחן עבודה מרחוק ו- logmein מתמקדות ב שירות עצמי פונקציונליות ואילו Anydesk, SplashTop, Gotomypc ו- TeamViewer מכוונים יותר תאגידי מסביב. Zoom היא תוכנית חופשית פופולרית לשיחות וידאו ושיתוף מסך, שמישות בהגדרות אישיות ומקצועיות כאחד.

תוכנה חופשית של תכונות

אתה יכול להוריד את TeamViewer לביצוע אינטראקטיבי משימות: הדפסה, תמיכה מהירה, שיתוף קבצים וכו ‘. היישום החוצה פלטפורמות יכול בצורה מאובטחת חבר יחד מכשירים כף יד ומחשבים או מחשבים ניידים. בעוד שהחברה מרוויחה מהצגת שירותה לעסקים מסחריים, הגרסה הלא מסחרית היא בחינם לשימוש אישי.

מה חדש?

תוכלו לבקר באתר הרשמי כדי לקרוא את עדכוני תוכנה, מדיניות פרטיות, תיאור מוצר, פתרונות, חדשות וכו ‘. מפתחי TeamViewer מורכבים מהפלטפורמות החינמיות והתשלום.

 • פלטפורמה חוצה
 • הדפסה מרחוק
 • יכולת שיתוף קבצים
 • מיטוב את הפרודוקטיביות
 • זמין במספר שפות