השכרת קונסולת PS5 | BEGOODZ | משלוח ושחזור בבית, מיקרומניה שנויה במחלוקת עם הצעות ההשכרה שלה ל- PS5 ו- Nintendo Switch

מיקרומניה שנויה במחלוקת עם הצעות ההשכרה שלה ל- PS5 ו- Nintendo Switch

חשוב: מחיר ההשכרה ליום או סוף שבוע זהה. אם אתה רוצה להזמין סוף שבוע, המסירה מתבצעת ביום שישי והתאוששות ביום שני.

פלייסטיישן 5

PS5 דיגיטלי

חשוב: מחיר ההשכרה ליום או סוף שבוע זהה. אם אתה רוצה להזמין סוף שבוע, המסירה מתבצעת ביום שישי והתאוששות ביום שני.

גלה את הקונסולות החזקות ביותר בשוק: המהדורה הדיגיטלית PS5. התמודד עם חבריך או צלול ליקומים עם גרפיקה עוצרת נשימה ! זה תלוי בך.

ערכה זו כוללת:

  • בקר PS5 של Sony DualSense
  • שלושה משחקים זמינים: פיפ”א 23, Call of Duty: לוחמה מודרנית II, Mortal Kombat 11: Ultimate

חשוב: לכל השכרה של קונסולת PS5, פיקדון CB של 500€ יתבקש באמצעות דואר אלקטרוני לאחר ההזמנה שלך.

UGS: 16835 קטגוריה: משחקי וידאו

תיאור

משלוח והתאוששות לבית

שירות לקוחות 7 ימים בשבוע

1. איפה אנחנו מספקים ?

Begoodz מבצע משלוחים וחידוש בבית בחינם בפריס ובעיריות שכנות. לכל הזמנה מחוץ לפריס, תוסף המסירה יחושב אוטומטית על פי קוד הדואר שלך. אנחנו לא מבצעים משלוח מחוץ לאיל-דה-פראנס. המוצרים מועברים לכתובת המצוינת, בתאריך ההתחלה של ההזמנה ונכללים בתאריך הסיום.

2. מתי אנו מספקים ?

Bedodsz מבצע משלוחים וכיסויים מיום שני עד שישי בין השעות 9 בערב עד 18:00. יום לפני המסירה או ההתאוששות, יישלח אליך דוא”ל שמודיע לך על משבצת המעבר (נישה 3 שעות). כמה עשרות דקות לפני שאיש המסירה יעבור, תקבל טקסט בנקודת קרב המסירה וכן קישור לעקוב אחר איש המסירה לביתך.

3. זה תלוי בך !

Begoodz אינו מספק התקנה. היה סמוך ובטוח, כל הערכות שלנו וכל האובייקטים שלנו נבחרו לקלות ההתקנה שלהם. בנוסף, יום לפני המסירה, הדרכה המסבירה אותך צעד אחר צעד הנוהל ליישום הציוד יישלח אליך.

מיקרומניה שנויה במחלוקת עם הצעות ההשכרה שלה ל- PS5 ו- Nintendo Switch

ברשתות החברתיות ביום שלישי אחר הצהריים נמתחו ביקורת על הצעות השכרת מיקרומניה חדשות. המותג המתמחה במשחקי וידאו מציע לשכור פלייסטיישן 5 או מתג עם כמה ביטוחים … מה שמפוצץ את מחיר הקונסולות הללו, מבלי להיות מסוגל לשמור עליהם.

על הנייר, הצעות השכרת מיקרומניה חדשות עשויות להיראות מעניינות. על מנת שלא יצטרך לשחרר סכום גדול בעת רכישת הקונסולה שלה, מדוע לא להפיץ תשלומים במשך מספר חודשים, קצת כמו ה- Xbox All Access של Microsoft ? כדי להפוך את ההצעות שלה לאטרקטיביות, מיקרומניה מציעה גם ליהנות מכמה בקרים ומבטיחה הכל נגד שבירה ופירוק. מודל כלכלי חדש המסקרן לעולם משחקי הווידיאו, שיכולים להיות עסקה טובה.

עם זאת, כפי ששחקנים רבים הבחינו ביום שלישי, תעריפי ההצעות של מיקרומניה מסיימים בכל המקרים על ידי פנייה נגד חברת ההשכרה. בנוסף לשלם את הקונסולות שלהם במחיר גבוה בהרבה מזה של השוק, עליהם להחזיר אותו בסוף, ללא אפשרות לעבור לקונסולה אחרת. לעיתים קרובות לועגים למחיריה, מיקרומניה שוב נמצאת בסערה על הצעתו שיש בה כל המקרה של החודש.

769 יורו עבור PS5 … שאינו שייך לך

קח את הדוגמא של ה- PS5. מיקרומניה מציעה שלוש הצעות:

  • חבילת Starter (שנתיים): 69.99 יורו + 23 דמי שכירות של 17.49 יורו = 472.26 יורו, עם התחייבות ליצור את הקונסולה.
  • חבילת Pro Gamer (שנתיים, שני בקרים, פאס ומבטיחים ערבות פאס וגלגלים): 69.99 יורו + 23 דמי שכירות של 24.99 יורו = 644.76 יורו, עם התחייבות ליצור את הקונסולה.
  • Pro Gamer+ חבילה (3 שנים, שני בקרים, אחריות על מעבר ושבירה, אפשרות לעבור ל- PS5 Slim אפשרי) : תשלום ראשון של 69.99 יורו + 35 שכר דירה של 19.99 יורו = 769.64 יורו, עם התחייבות ליצור את הקונסולה.

עם הרכישה, פלייסטיישן 5 עולה 499 יורו. בסוף ההשכרה, המנויים לשתי ההצעות האחרונות ישלמו את הקונסולה שלהם במחיר גבוה בהרבה מזו שהציעה סוני, מה גם שהם לא ישמרו עליה. במקרה של ההצעה הראשונה, המשתמש יחסוך כעשרים יורו … אבל יזרוק כסף דרך החלונות, ואז יצטרך לקנות קונסולה חדשה או לחדש את המנוי. אגב, מיקרומניה אינה מבטיחה את חברות ההשכרה שלה להכפיל את התור. לפיכך, ה- PS5 יגיע בעוד מספר חודשים.

מתג ושמחה-קונס של יותר מ -500 יורו

בצד של מתג נינטנדו, אנו מופתעים לראות את מיקרומניה מציעה הצעה להשכרה לקונסולה העומדת להחליף. הקונסולה משווקת בדרך כלל בסביבות 300 יורו והיא גם תעלה הרבה יותר אם תעבור על מיקרומניה:

  • חבילת Starter (18 חודשים): 44.99 יורו + 17 שכר דירה של 17.49 יורו = 342.32 יורו, עם התחייבות ליצור את הקונסולה.
  • חבילה פלוס (24 חודשים, זוג שמחה-קון, מעבר ערבות, ערבות שבירה): 64.99 יורו + 23 דמי שכירות של 19.99 יורו = 524.76 יורו, עם התחייבות ליצור את הקונסולה.

שוב, ההצעה של מיקרומניה היא עסקה גרועה מאוד. במחיר כזה, אתה יכול גם לקנות אותו ולהפיץ תשלומים מספר פעמים.

לגלות גם בווידיאו:

כרגע מיקרומניה לא הגיבה למחלוקת. המותג מעדיף להגיב למלעיזיו בכך שהוא מציין כי עדיין ניתן לקנות את הקונסולה אם תרצו. במבט של באזז רע מעורר על ידי פעולה זו, לא נופתע (ואנחנו מקווים) שהמודל הכלכלי של מיקרומניה מתפתח, אולי על ידי הצעת לשחקנים לשמור על הקונסולה בסוף המחויבות ?