אופניים חשמליים או קטנוע חשמלי על בסיס יומיומי? | למעלה, אופני קטנוע חשמלי – מנועי כוכב לכת

אופני קטנוע חשמלי ישנם 14 מוצרים

בין האופניים או הקלנועית החשמלית, הפרש המחירים חשוב. הרבה יותר ממה שאתה יכול לחשוב במקום אחר !

אופניים חשמליים או קלנועית חשמלית למסעות יומיים ?

זה הזמן למיקרומומיות ! לאופניים החשמליים ולקלנועית מהיר יותר, קל יותר ואקולוגי יותר, יש יתרונות משמעותיים. להיות תקוע בפקקי תנועה יהפוך לזיכרון רחוק !
כדי לבחור, יש לקחת בחשבון גורמים שונים. זה המקרה של ניידות, נוחות או אוטונומיה. אתה יכול להכניס אופניים חשמליים לסטודיו שלך ? יציאה אחת לטפס על מדרגות הבניין שלך ללא מעלית ? כל כך הרבה אלמנטים שאסור להתעלם מהם ! אז האם אתה די אופניים חשמליים או קטנוע חשמלי ? אנחנו לוקחים מלאי !

אופניים חשמליים או קטנוע חשמלי: כיצד לבחור בין השניים ?

מהירות/מהירות

מה המהיר ביותר ? לצייר ! לאופניים חשמליים וקלנועיות חשמליות בדרך כלל יש מהירות דומה. עם זאת, אם אתה רגיל לנהוג בתנועה צפופה או ברחובות העוסקים בעיר, מהירות עשויה להיות לא הדאגה העיקרית שלך.
שימו לב שיש ל- VAE מהירות מוגבלת לפי רגולציה במהירות של 25 קמ”ש. אם אתה נתקל באופניים חשמליים שמתרחש על ביטומן, זה כנראה אופני מהירות, אמצעי הובלה בקטגוריית טוסטוסים (45 קמ”ש, אוזניות, כפפות וצלחת מינרלוגית חובה, אסורה על אופניים מסלול).
מבחינת קטנועים חשמליים, בעיקר מגלגלים ב מבט של כ- 25 קמ”ש, אחרים הם מפלצות כוח שיכולות להגיע למהירות עליונה של 80 קמ”ש. למותר לציין שהם יקרים, מסוכנים, מסיביים ואסורים רשמית, או יותר נכון לא ידועים.

אוטונומיה

אופניים חשמליים וקטנועים חשמליים הם שניהם דרך נהדרת להסתובב בעיר. עם זאת, ישנם כמה הבדלים מהותיים בין השניים. הכי ברור הוא אוטונומיה : אופניים חשמליים יכולים לנסוע עד 100 ק”מ עם עומס יחיד, בעוד שלסקנועית חשמלית בדרך כלל יש רק אוטונומיה של בערך 20 ק”מ.
עם זאת, קלנועיות חשמליות קלות יחסית להובלה. לפיכך אוטונומיה מדאיגה פחות עבור הנוסעים שיכולים לחבר אותם למשרד כדי להטעין אותם.
אם אתה צריך לגלוש במרחקים ארוכים, האופניים החשמליים הם האפשרות הטובה ביותר. אם המסע שלך הוא פחות מ 20 ק”מ, קלנועית חשמלית תעשה את העבודה בצורה מושלמת.

הִטַלטְלוּת

בלי הפתעה, קלנועים חשמליים הרבה יותר קלים להובלה וכדי לאחסן את האופניים החשמליים האלה. הם לא תופסים הרבה מקום והם מתקפל, וזה מאוד מעשי כשאתה גר בדירה ללא מעלית. או אם אתה צריך לשאול באופן קבוע תחבורה ציבורית. זה שימושי גם אם אינך יכול להחנות את האופניים שלך מול המשרד.
קלנועית חשמלית שוקלת בדרך כלל בין 10 ל 15 ק”ג. מצד שני, מעט אופניים חשמליים שוקלים פחות מ 20 ק”ג ורק קומץ אופניים חשמליים קלים (יקרים מאוד) מצליחים לרדת מתחת ל 15 ק”ג.

נוחות

מבחינת הנוחות, האופניים החשמליים זוכים באופן סופי בכף היד. �� יש מושב וכידון נוחים, המאפשרים לך לכסות בקלות מרחקים ארוכים. אתה יכול להשתמש בו כמעט בכל מקום, אפילו על השבילים !
לרוב האופניים החשמליים יש מסגרת וצמיגים רחבים התומכים במשקל הסוללה והמנוע. VAEs של הרים והיברידיים מצוידים במערכות מתלים, שימושיות בכבישים עירוניים מהמורות ומנוקדים בקני תרנגולות כמו בשבילים.
זה לא אומר שהקטנועים החשמליים אינם נוחים. דגמים רבים אפילו מצוידים בצמיגים גדולים ומערכות מתלים, אך הדבר מקשה עליהם יותר להתקפל ולהובלה. עבור מרבית הנוסעים, תוספות אלה מנוגדות לאחד הנכסים העיקריים של הקטנוע: הסחורה.
ברור שעמידה על קלנועית לעולם לא תהיה נוחה ונינוחה כמו לשבת על אופניים חשמליים.

עוזב את האדם לעבוד על הקטנוע החשמלי שלו על ידי הימנעות מפקקים

בִּטָחוֹן

אתה יכול להיות אחד מאלה שמודאגים להשאיר את האופניים שלהם ללא השגחה מול המשרד, בתחנה או פשוט בתחתית הבניין !
אכן, לאופניים, ואופניים חשמליים עוד יותר, יש סיכון טיסה גבוה. אתה יכול לדמיין, המחיר למכירה חוזר הוא חשוב. זה דורש השקעה בטוב נגד גניבה ולהירשם ל ביטוח. יהיה חבל לגרום לזה לעוף ! VAES גם מבקשים תחזוקה הרבה יותר מאשר קטנועים חשמליים.
לגבי קטנועים, ניתן לשאת אותם בכל מקום, מה שנמנע מלהשאיר אותם בחוץ.

יַצִיבוּת

אופניים חשמליים הם כבד ויציב יותר קטנועים חשמליים. המבנה שלהם נועד לתמוך במשקל שלך, שנמנע מהסיכון לנפילה ולהחליק. מבלי לשכוח כי גלגלי האופניים סופגים את חריגות הכביש הרבים.
זהו עוד זוג שרוולים לקטנועים חשמליים. הם יכולים להיות לא מאוזנים בקלות והקן הקל ביותר בכביש יכול למשוך אותך מצרות. זהו אחד הגורמים העיקריים לתאונה.
טרוטינטיסטים נראים גם הם פחות לנהגים מאשר לרוכבי אופניים, מה שמגדיל את הסיכון לתאונה. מצד שני, במקרה של נפילה, עמדת העמידה מאפשרת לך ליפול ביתר קלות על הרגליים.
לבסוף, מציין את הכיוון שלך כשאתה מרים את זרועך כשאתה רוצה לפנות הוא קטנוע מסוכן הרבה יותר מאשר באופניים !
אם אתם מחפשים משהו בטוח ובטוח, האופניים החשמליים יהיו בעלי בריתכם הטובים ביותר !

בְּלִימָה

כידוע, בדרך, איכות הבלימה חשובה !
שוב כאן, בלימת ה- VAE יעילה מאוד בזכות הגלגלים הגדולים שלה. רפידות בלם אופניים רחוקות מציר הגלגל, המאפשר בלימה יעילה. לא תצטרך הרבה כוח כדי לעצור את מכונית המירוץ שלך.
לקלנועים חשמליים יש בדרך כלל 2 בלמים : אחד על הכידון, השני על ההגה. הם לוקחים יותר זמן מאופניים כדי להפסיק כשהם פוגעים במכשול, שיכול להיות מסוכן כשאתה נוהג באגרומציה.

זוג בנסיעת אופניים חשמלית

לכל החיים

שהאופניים יכולים להתנגד לבדיקות הזמן היא אחד היתרונות העיקריים שלו. אופניים רבים עוברים עשרות שנים בלי להאיץ.
איך להסביר את זה ? ישנם סטנדרטים על חלקי VAE. מספר שנים לאחר הרכישה, ניתן לתקן אותם ללא בעיה. הם אף פעם לא קשורים (כמעט) !
לגבי קטנועים, לכל יצרן יש סטנדרטים משלו. כיצד לשנות את החלקים במקרה של שבירה אם היצרן כבר לא קיים ? האם עלינו לשנות הכל ? קנה אחד חדש ? האם ניתן יהיה לבצע תיקונים בעוד כמה שנים ? שום דבר לא בטוח ..
אורך החיים של סוללות אופניים וקטנועים חשמליים כלול בין שנתיים עד 5 שנים, תלוי בשימוש שלך. רובם נמצאים בליתיום-יון עם תוחלת חיים המוערכת ב 500 מחזורי עומסים שלמים. אתה יכול לנסוע אלפי קילומטרים !

טווח המחירים

בסך הכל, אופניים חשמליים יקרים יותר. עבור קטנוע חשמלי אתה יכול לספור בממוצע בין 400 ל 1000 € (אם כי יש הרבה יותר יקרים). הפתק מלוח יותר לאופניים חשמליים מאז המחיר הממוצע של VAE עירוני הוא 1500 עד 3000 יורו.
האופציה החסכונית ביותר היא ללא ספק הקלנועית החשמלית ! אחד הפופולריים ביותר הוא ה- Xiaomi M365 המפיק תמורה טובה מאוד לכסף. בפחות מ- 500 €, הוא כולל: טווח של 30 ק”מ, מהירות של 25 קמ”ש, מנוע של 250 וואט, מערכת EABS, מגדלור LED או מערכת קיפול פשוטה במיוחד.

מסקנה: מה האפשרות הטובה ביותר ?

ראית את זה, לאופניים ולקטנועים חשמליים כל אחד מהם היתרונות והחסרונות שלהם. אבל מה הבחירה הטובה ביותר עבורך ? זה באמת תלוי באופי הטיולים שלך.
אופניים חשמליים הם רווחיים יותר לטווח ארוך. הם מופעלים על ידי המנוע אך גם על ידי דיווש, בעוד שהקטנועים החשמליים מסופקים רק על ידי חשמל ומחייבים כל הזמן סוללה (שיש להחליף אותם).
אם אתה מתכוון להשתמש בהם כדי לבצע את הקניות שלך או לקחת את ילדיך לבית הספר, האופניים החשמליים הם הבחירה הטובה ביותר. יש לו אפשרויות רבות: מתלי מזוודות גדולים, מושבים נוספים, יכולת טעינה גדולה … אם אתה רוצה להתאמן במהלך הטיול שלך, VAE קל יתאים לך יותר. לבסוף, אם אופן התחבורה האידיאלי שלך מורכב מתגנב בתנועה, נטייה באור והזדמנות לטפס בקלות על אוטובוס, על רכבת או במטרו, הקטנוע החשמלי חיוני לך.
בקצרה ! זקוק למשהו שנכנס לתא המטען של המכונית שלך ואינו הורס אותך ? בחר בקלנועית חשמלית ! רוצה לעשות קצת מאמץ פיזי ולהתגלגל למרחקים ארוכים ? קבל אופניים חשמליים ! יש לך את האמצעים ? לאמץ את שניהם !

אופני קטנוע חשמלי ישנם 14 מוצרים.

Evo 26 אופניים חשמליים

אופניים חשמליים אולטרה -אור זה עם סיוע חשמלי כל הנתיבים יאפשרו לך להעריך את הנסיעות העירוניות שלך כמו גם טיולים באזורים הכפריים – 250 וואט מנוע ללא מברשת – בלוט נשלף 36 וולט ליתיום – מצב קטנוע עם ידית מאיץ – 6 Shimano Spee – גלגל גדול 26 אינץ ‘ – אוטונומיה כ- 80 ק”מ מובטחת שנה אחת

אופניים חשמליים בקמפיין

אופני קטנוע חשמל “קמפניה”

באופניים סיוע חשמלי בלעדי מודל זה יש מפרק כף היד של מאיץ המאיץ ל -36- Vols 12ah Volts 12ah Watts Susped Mode Supply Stuck מזלג.

זמין בחנויות או משלחות תוך 48 שעות

אופניים חשמליים של סירה קטנה

אופניים חשמליים מתקפלים סירה קטנה

VELO עם דגם סיוע חשמלי: סירה קטנה מתקפלת אולטרה אור בלעדיות כוללת מקלוט מצב שורש כף היד SCOOTE מנוע ווטס -.

זמין בחנויות או משלחות תוך 48 שעות

אופניים חשמליים ליתיום

אופניים חשמליים מתקפלים

דגם אופני סיוע חשמלי: Skiff Ultra Leger מתקפל בלעדי יש את מצב הקטנוע על פרק כף היד הוא יאפשר לך להעריך את הטיולים שלך בעיר כמו גם את הכפר והכל בנוחות אופני סיוע חשמלי – סוללה 36 וולט ליתיום – 250 מנוע ווטס מובטח שנה אחת

זמין בחנויות או משלחות תוך 48 שעות

קלנועית חשמלית E-SMART

קלנועית חשמלית E-SMART

Bike E Smart הוא קטנוע חשמלי מחיר המכירה הרגיל הוא 1290 אירו הוא נמכר בקידום ב 990 אירו

אופנוען Elec 1000W 36V

קטנוע חשמלי מתקפל 1000 וואט.

2022 צעד חשמלי חדש חיתוך אושר לבני נוער ומבוגרים אידיאלי בכבישים, אך גם על השבילים מכיוון שלדגם חדש זה יש בולם זעזועים קדמי ואחורי עם מטוטלת נפרדת – מנוע 1000 וואט – 36 וולט 14 אה – סוללה קדמית ואחורית הלם אחורי בולם למבוגרים ובני נוער מגיל 12 מובטחים שנה אחת

אופני אופני הרים 26

Velo A All Trane Siftic.

כל ה- VVT החשמלי של כל הטרור עם טיולים עירוניים וטיולים באזורים הכפריים מסתגל לכל הרמות בזכות משקלו האולטרה -אור ומעל לכל עד 5 רמות גודל הסיוע החשמלי מייעץ: מ- 1.50 מ ‘ל -1, 75 מ’ סוללה 36 וולט 12 12 אה ליתיום 5 רמת סיוע חשמלי מסגרת אלומיניום שימאנו 21.

זמין בחנויות או משלחות תוך 48 שעות

אופני אופני הרים 26

Velo A All Trane Siftic.

VVT עם סיוע חשמלי כל השטח העקירה העירונית ונתיב המדינה מסתגל לכל הרמות בזכות משקל האור האולטרה שלה ובעיקר ל -5 רמות הסיוע החשמלי שלה Gabrit XL גלגל 29 אינץ אה ליתיום 5 סיוע חשמלי ברמת אלומיניום מסגרת שימאנו 21.

זמין בחנויות או משלחות תוך 48 שעות

אופנוען Elec 1000W 36V

קלנוע חשמלי מתקפל גלגל גדול.

גלגל גרנדה חדש 2023 אינץ ’10 אינץ’ קטנועים חשמליים שאושרו לבני נוער ומבוגרים אידיאליים בכבישים, אך גם על השבילים מכיוון שלדגם חדש זה יש בולם זעזועים קדמי ואחורי עם מטוטלת נפרדת – מנוע 1000 וואט – 36 וולט 14 AH – סוללה – סוללה – סוללה – סוללה – AH – סוללה – AH – סוללה – AH – AH – סוללה AH – AH – Suldation בולם זעזועים לפני ואחורי המיועדים למבוגרים ובני נוער מ.

זמין בחנויות או משלחות תוך 48 שעות

ליתיום 36V קטנוע חשמלי

ליתיום 36 קטנוע חשמלי מתקפל.

דגם חדש 2021 אולטרה אור מאושר על פי אידיאלי קטנוע חשמלי בכבישי עיר מכיוון שלדגם חדש זה יש בולם זעזועים קדמי ואחורי עם מטוטלת נפרדת – מנוע 1000 וואט – 36 וולט סוללת ליתיום – בולם זעזועים אחורי – אוכף נשלף – מתקפל – 3 מהירויות (15.25 .40 קמ”ש) המיועד למבוגרים ובני נוער מ.

זמין בחנויות או משלחות תוך 48 שעות

סיטי סיטי קטנוע אושר דרך

קלנועית חשמלית מאושרת של CityCoco XXL.

מותג קטנוע חשמלי חדש 2021: דגם הפניקס: CityCoco New Gabrit XL, Denting Grand (Covid-19) !! שמור במהירות !! כל ליתיום סוללה כפולה 60 וולט X2 אפשרויות סידניות, אוטונומיה כפולה 100 ק”מ מאושרת 2 -מסלול אידיאלי אידיאלי למבוגרים מובלים ללא היתר מגיל 14 התמורה הטובה ביותר לכסף.

מכונית חשמלית ללא רישיון

מכונית רישיון חשמלית אלקטרונית

מחיר מכונית חשמלי משוגע 2022 חדש ללא רישיון מותג: קלה דרך קלה דגם: e -smart מגיל 14 כאפשרויות מלאות סטנדרטיות: – רדיו MP3+ מערכת Bluetooth – מצלמה אחורית צבעונית – סגירה מרכזית – חלונות חשמליים ימניים ושמאלית – מהירות מקסימום 45 מנוע קמ”ש – 2000 W – 60 וולט סוללה – זמן טעינה 6 עד 8.

קטנוע אופניים חשמלי

תחזוקה-טרוטינט-חשמלי

קריטריון ראשון שחשוב מאוד: המחיר.

בין האופניים או הקלנועית החשמלית, הפרש המחירים חשוב. הרבה יותר ממה שאתה יכול לחשוב במקום אחר !

עבור קלנועית חשמלית, זה ייקח בממוצע 400 עד 800 €. זה קצת יותר מלוח לאופניים חשמליים, מכיוון שיהיה צורך לספור בין 800 ל -2000 € (תלוי במאפיינים הרצויים).

אתה מבין, האפשרות החסכונית ביותר היא ללא ספק: הקטנוע החשמלי !

(אני רוצה להבהיר שאני מדבר כאן על כניסה/אמצע -קטנועים. ישנם גם דגמים יקרים בהרבה, אך גם ליכולות מוגברות. למידע נוסף, היכנסו למדריך המלא שלנו המוקדש למחירי קטנועים חשמליים).

עם זאת, אני רוצה להזהיר אותך שאסור לך לעצור במחירים אלה. אופניים וקטנוע חשמלי זה כמו מכונית: יש התחזוקה שצפויה.

כמובן שהכמות שלהם אינה גבוהה כל כך. אך ביחס לעלות המכשיר, הוא עדיין יכול לעלות פוסט קטן.

לדוגמה, לקבלת שינוי סוללה, יהיה צורך לספק בערך 200-400 €. היה סמוך ובטוח, בחרתי באחת הדוגמאות הגרועות ביותר כדי לאפשר לך לצפות כל אפשרות.

בממוצע, עלויות תחזוקה אחרות סבירות. זה המקרה עבור הקטנוע כמו לאופניים החשמליים.

זכור שכדי להפחית את העלויות שלך, עדיף לבצע תחזוקה שוטפת של המכשיר שלך. למידע נוסף, אל תהססו להתייעץ עם מדריך התחזוקה שלנו עבור קטנועים חשמליים .

II. אוטונומיה: מה דו-גלגלים הוא הטוב ביותר ?

אוטונומיה-וולו-קונטר-טרוטינט-אלקטר-אלקטרונית

חיי הסוללה הם נקודה חיונית. על אחת כמה וכמה, אם אין לך הזדמנות לטעון את המכשיר שלך במהלך היום.

אז אילו משני מכשירים חשמליים אלה יאפשרו לכם לרכוב כמה שיותר זמן ?

הפעם, זה האופניים החשמליים שמנצחים ! הסוללה שלה תאפשר לך לנסוע עד 50 ק”מ ללא בעיה. הציון הרבה פחות טוב לקלנועית החשמלית שיאפשר לך להגיע ל -30 ק”מ בממוצע.

כמובן שזה לא יהיה אותו מיונז אם תחליט להשקיע במודל יקר יותר. לדוגמה, קטנוע חשמלי מחוץ לכביש או גבוה, יגיע עד 70 -80 ק”מ של אוטונומיה. אותו דבר לאופניים חשמליים חזקים.

עם זאת, נותר כי הנקודה מנצחת ללא ספק על ידי האופניים. זה מוסבר לפי גודל הסוללה, שלעתים קרובות גדול יותר על אופניים. אלא גם על ידי צריכת החשמל הנמוכה ביותר שלה.

כדי לתת לך רעיון: הקלנועית בממוצע צריכת חשמל של 1.4 קילוואט לקילומטר ואילו האופניים צורכים 0.72 קילוואט.

הבהרה קטנה: אם אוטונומיה נהדרת היא בעלת חשיבות רבה עבור חלקם, לא תהיה לה כזה לאחרים. כדי להעריך את הצרכים שלך, חשוב לחשוב על המרחק הממוצע שלך שנסע ביום (או לפחות לפני שתוכל להטעין).

III. ניידות: אופניים או קטנוע חשמלי ?

פורטר-טרוטינט-חשמלי

היכולת להעביר את המכשיר שלך, יכולה להיות חיונית עבור חלק. זה במיוחד המקרה, אם אתה צריך לנצח איתך בתחבורה ציבורית. או אם אתה צריך לטפס עם זה מדרגות, להכניס אותו לדירה או במשרד שלך למשל.

לשם כך יש ללמוד שני קריטריונים: משקל ויכולת הובלה.

אנחנו מתחילים במשקל. בממוצע, קלנועית חשמלית שוקלת בין 12 ל 20 ק”ג. זה יהיה יותר עבור דגמים עם קצה גבוה, או פחות אם תבחר דגם קליל. האופניים החשמליים מצדו שוקלים מעט יותר כבד עם משקל ממוצע של 20 עד 25 ק”ג.

הדמויות מדברות בעד עצמן: הנה הקטנוע ששרר ! ((אלא, אם אתה מתכנן לבנות ביסקוטו גיהינום. במקרה כזה, האופניים מיוצרים עבורך)