תוכנית טובה – כתום סיבי LiveBox בפרומו במחיר של 24.99 אירו לחודש למשך שנה – סיבים דיגיטליים, כתומים מוצעים למכירה בפחות מ- 20 €! נצל זאת במהירות לפני שהצעה זו נעלמת

סיבים כתומים מוצעים למכירה בפחות מ- 20 €! נצל זאת במהירות לפני שהצעה זו נעלמת

כפי שראית, תיבת SOSH אינה כוללת הצעת טלוויזיה. עם זאת, אתה יכול לקבל גישה לאפליקציית הטלוויזיה הכתומה. זה זמין בחינם לפי בקשה ומאפשר לך ליהנות מ- 72 ערוצי טלוויזיה בסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים. אבל לא בטלוויזיה שלך. עם זאת, סוש חשב על הכל. ונותן לך את ההזדמנות לשכור מפענח טלוויזיה. אפשרות זו מחויבת ב -5 יורו בחודש ומאפשרת לך להשיג את מפענח ה- Ultra HD 4K, עם כל ערוצי הטלוויזיה הכתומים והגישה לשירותים בתשלום (נטפליקס, אמזון פריים וידאו, דיסני+. )).

תוכנית טובה – הפרומו הכתום של סיבי LiveBox ב -24.99 אירו לחודש לשנה

אורנג ‘מציעה את הצעת האינטרנט שלה ב- LiveBox בנושא קידום. בנוסף לשיעור מופחת במחיר של 24.99 אירו לחודש במהלך השנה הראשונה, אתה נהנה גם ממנוי+ חינם בחינם למשך שישה חודשים.

פרסום, התוכן שלך ממשיך להלן

אתה רוצה לגשת לרשת הסיבים הכתומים ? זה הזמן ליהנות ! עם ה- Fiber Livebox שנמצא בקידום, אתה יכול להוציא מנוי סיבים כתום במחיר של 24.99 אירו בלבד לחודש.

שים לב ששיעור קידום מכירות זה תקף רק לשנה הראשונה. לאחר מכן, הצעת החוק תטפס על 42.99 אירו לחודש. המנוי יהפוך מייד פחות מעניין. אך ככל שהמחויבות נמשכת רק 12 חודשים, אתה יכול להסתיים ללא עלות ולמצוא הצעה יתרון יותר.
על סמך ה- LiveBox 5, ה- Orange Fiber LiveBox מאפשר גישה לחיבור מהירות גבוהה מאוד של עד 500 Mbit/s להורדה כמו בשליחה. הוא משתמש ב- WiFi 5, שהוא כבר יעיל למדי, כדי להפיץ את החיבור בחדרים השונים של הבית. תיבה זו מלווה גם בהצעה טלוויזיונית הכוללת עד 140 ערוצי טלוויזיה נגישים מהמפענח 4K UHD שיכול להיות לך על פי בקשה. כבונוס, אתה נהנה מ- 6 חודשים של מנוי בחינם בפלטפורמת SVOD Paramount+. לבסוף, לכל זה מתווספים שיחות בחינם לתיקון.

יתרונות:

  • פרח עד 500 Mbit/s להורדה
  • פרח עד 500 Mbit/s על ידי שליחה
  • עד 140 ערוצי טלוויזיה עם מפענח 4K UHD
  • Paramount+ מוצע למשך 6 חודשים
  • שיחות ללא הגבלה לתיקון
  • מחויבות של 12 חודש
  • ה- Bbox המתאים עם סיבי טלקום של Bouygues מוצע גם היום במחיר של 17.99 אירו לחודש, עם מהירות של 400 mbit/s להורדה כמשלוח.

פרסום, התוכן שלך ממשיך להלן

עקוב אחר כל החדשות הדיגיטליות בחדשות Google

סיבים כתומים מוצעים למכירה בפחות מ- 20 € ! נצל זאת במהירות לפני שהצעה זו נעלמת

תיבת אינטרנט עם סיבים ב -20.99 יורו לחודש למשך שנה ? זו ההזדמנות לנצל כדי לנצל את הסיבים הכתומים מבלי לעשות חור בתקציב שלו.

תיבת אינטרנט ברשת הכתומה בפרומו? זה עכשיו בגלל שההצעה תפוג בעוד מספר ימים

אוליביה שבול – פורסם בתאריך 08/15/2023 בשעה 8:00 בבוקר

זה עכשיו או לעולם לא ! עד 16 באוגוסט תוכלו ליהנות מאחת מתיבות האינטרנט הטובות ביותר בשוק במחיר מגוחך לחלוטין. ובעוד מנצל את איכות רשת הסיבים הכתומים ! אתה רוצה לדעת הכל על תוכנית מוגבלת טובה ? ניתקנו אותך.

סיבים כתומים במחיר מיני הוא עד 16 באוגוסט

הגיע הזמן לשנות את תיבות האינטרנט ! אם שלך עולה יותר מ 20 יורו בחודש, ההצעה הבאה צריכה לעניין אותך. עם התוכנית הטובה הזו, תוכל נצל את הסיבים הכתומים תמורת 20.99 יורו בלבד בחודש ! יתרון לתפוס בלי לחכות מכיוון שהקידום הזה מסתיים ב -16 באוגוסט.

כרגע אורנג ‘משווקת כניסה -תיבת אינטרנט ברמה ב -24.99 יורו בחודש. אבל ההצעה שמצאנו היא 4 יורו זול יותר ומאפשרת לך ליהנות מאיכות הרשת הכתומה ! מחוף סוש מתוכנן התוכנית הטובה שלנו. תיבת הסיבים של Sosh נהנית כיום מקידום גדול: 20.99 יורו לחודש למשך 12 חודשים, ואז 30.99 יורו בחודש. מחיר זה כולל השכרה של ה- Orange Livebox 5 המשמש את המפעיל, אך גם חיבור הסיבים. וכאשר סוש מסתמך על הרשת הכתומה, זה מאפשר לה לספק מהירות גבוהה וחיבור אינטרנט יציב ברחבי צרפת.

אידיאלי למשתמשים המבקשים ליהנות מחיבור מהיר באינטרנט בבית, תיבת SOSH מציעה א זרימה של עד 300 מגהבייט/שניות בהורדה ומשלוח, וזה מספיק למשימות יומיות שונות כמו גלישה באינטרנט, ייעוץ ושליחת מיילים, שיחות וידאו, הזרמת וידאו וכו ‘ . ה- Livebox 5 מיתרונות בנוסף לטכנולוגיית ה- Wi-Fi החכמה של אורנג ‘המאפשרת כיסוי Wi-Fi מצוין בבית.

טוב לדעת : תיבת SOSH זמינה גם בגרסת ADSL למקרה שללינה שלך אין גישה לסיבים אופטיים.

תקשורת צדדית, תיבת SOSH כוללת שירות טלפוניה קבוע המאפשרללא הגבלה לקראת הקביעות של צרפת המטרופוליטית, אך גם אלה של יותר ממאה מדינות אחרות.

למה לבחור בתיבת SOSH ?

בנוסף לאפשר לכם ליהנות מרשת מצוינת, ולהיות קופסה זולה, עליכם לדעת כי תיבת ה- SOSH היא א מנוי לאינטרנט ללא התחייבות. אז אתה החופש להישאר עם סוש או לא ! לכן, אם אתה רוצה לסיים את ההצעה שלך, זה אפשרי ללא אילוץ או עלויות נוספות. דרך טובה לחסוך עוד יותר ולא לשלם את המחיר הגבוה אחרי השנה הראשונה מכיוון שתוכלו לעזוב בקלות את FAI.

כפי שראית, תיבת SOSH אינה כוללת הצעת טלוויזיה. עם זאת, אתה יכול לקבל גישה לאפליקציית הטלוויזיה הכתומה. זה זמין בחינם לפי בקשה ומאפשר לך ליהנות מ- 72 ערוצי טלוויזיה בסמארטפונים, טאבלטים ומחשבים. אבל לא בטלוויזיה שלך. עם זאת, סוש חשב על הכל. ונותן לך את ההזדמנות לשכור מפענח טלוויזיה. אפשרות זו מחויבת ב -5 יורו בחודש ומאפשרת לך להשיג את מפענח ה- Ultra HD 4K, עם כל ערוצי הטלוויזיה הכתומים והגישה לשירותים בתשלום (נטפליקס, אמזון פריים וידאו, דיסני+. )).

שתף מידע זה על ידי לחיצה כאן

עקוב אחר כל החדשות של Ariase בחדשות Google.