השתמש ב- iCloud כדי להעביר נתונים ממכשיר ה- iOS או ה- iPados הישן שלך לאייפון, iPad או iPod touch החדש שלך – Apple Cerfice (FR), כיצד לייבא אנשי קשר מ- iCloud ל- iPhone – Easeus

כיצד לייבא אנשי קשר מ- iCloud ל- iPhone

חבר את האייפון לאינטרנט אלחוטי יציב, ואז עקוב אחר השלבים שלהלן כדי להתחיל לייבא אנשי קשר iCloud למכשיר ה- iOS שלך.

השתמש ב- iCloud כדי להעביר נתונים ממכשיר ה- iOS או ה- iPados הישן שלך לאייפון, iPad או iPod Touch החדש שלך

העבר את הנתונים האישיים והרכישות שלך למכשיר החדש שלך באמצעות גיבוי iCloud של המכשיר הישן שלך.

אייפון המציג את האפליקציות ומסך הנתונים עם האפשרות שנבחרה

כיצד להעביר את הגיבוי של iCloud למכשיר החדש שלך

  1. הדליק את המכשיר החדש שלך. מסך שלום מוצג. אם כבר הגדרת את המכשיר החדש שלך, עליך למחוק את הכל לפני שתוכל לבצע את ההוראות הבאות*.
  2. עקוב אחר ההוראות המופיעות עד שאתה ניגש למסך ה- Wi-Fi.
  3. גע ברשת Wi-Fi כדי להיכנס לזה. עקוב אחר ההוראות המופיעות עד שאתה ניגש למסך היישומים ומסך הנתונים, ואז גע בשחזור מ- iCloud.
  4. התחבר ל- iCloud עם מזהה Apple וסיסמא שלך.
  5. כשאתה מוזמן, בחר גיבוי. וודא שאתה בוחר את הנכון על ידי בדיקת התאריך והגודל של כל אחד מהם. גלה את הנוהל לעקוב אם אתה מוזמן לעדכן לגירסה עדכנית יותר של iOS או iPados.
  6. אם קנית תוכן מחנות iTunes או מחנות האפליקציות באמצעות מספר מזהי אפל, התחבר לכל אחד מהחשבונות הקשורים אליהם. אם אתה כבר לא זוכר סיסמאות, אתה יכול להתעלם מהצעד הזה על ידי נגיעה “אין לך מזהה אפל או ששכחת אותו ? »».
  7. הישאר מחובר והמתן לסוף פעולת השיקום, ואז עקוב אחר שאר הוראות התצורה המופיעות על המסך. במידת האפשר, השאר את המכשיר מחובר לרשת ה- Wi-Fi וחובר למגזר לאחר סיום התצורה. זה יאפשר לתוכן שלך, כגון תמונות, מוזיקה ואפליקציות המאוחסנות ב- iCloud, באופן אוטומטי מהמכשיר שלך.

* כדי למחוק את המכשיר שלך באמצעות iOS או iPados 15 (או גרסה מאוחרת יותר), גע בהגדרות> כללי> העבר או איפוס [התקן]> מחק תוכן והגדרות. תחת iOS או iPados 14 (או גרסה קודמת), גע בהגדרות> כללי> איפוס> מחק תוכן והגדרות. אפשרות זו מוחקת את כל הנתונים במכשיר שלך. ואז המכשיר שלך מופעל מחדש ומסך שלום מופיע.

כיצד לייבא אנשי קשר מ- iCloud ל- iPhone

ייבוא ​​אנשי קשר ל- iCloud ל- iPhone יכול להיות קל אם מזהה Apple שאתה משתמש בו ב- iCloud ובאייפון שלך זהה. אבל ישנם גם מצבים בהם תוכלו להשתמש במזהי אפל שונים ב- iCloud ובמכשיר iOS. במקרים כאלה, קשה יותר להוריד את אנשי הקשר של iCloud לאייפון שלך. למרבה המזל, בעזרת כלי שלישי -מפלגה אמין, באפשרותך גם לייבא אנשי קשר של iCloud לאייפון. קרא את השאר כדי לקבל פרטים נוספים.

פתרונות מעשיים צעד אחר צעד
ייבא אנשי קשר iCloud לאייפון עבור אל יישום “הגדרות”> לחץ על [שמך]> הפעל “אנשי קשר”. הצעדים המלאים
העבר אנשי קשר באמצעות מחשב ייצא אנשי קשר ל- VCF ואז העביר אותם. הצעדים המלאים

חלק 1. כיצד לסנכרן אנשי קשר של iCloud לאייפון ישירות

אם אנשי הקשר שברצונך לייבא באייפון שלך מאוחסנים ב- iCloud המשתמשת באותו מזהה אפל כמו זה שאתה משתמש באייפון, זה יהיה קל ומהיר לסנכרן אנשי קשר של iCloud באייפון שלך. פשוט עבור אל יישום הגדרות ה- iPhone Target והפעיל אנשי קשר של iCloud. בנוסף, עם פונקציית הסנכרון של iCloud, אתה יכול גם לסנכרן אנשי קשר ל- iPhone ל- Mac.

חבר את האייפון לאינטרנט אלחוטי יציב, ואז עקוב אחר השלבים שלהלן כדי להתחיל לייבא אנשי קשר iCloud למכשיר ה- iOS שלך.

כדי לסנכרן אנשי קשר של iCloud לאייפון:

שלב 1. עבור ליישום ההגדרות ולחץ על [שמך].

שלב שני. בחר “iCloud” ועבר לאפשרות “אנשי קשר”.

שלב 3. בהנחיה, לחץ על “מיזוג” כדי להתחיל להוריד אנשי קשר של iCloud לאייפון שלך.

כיצד לשחזר אנשי קשר D

חלק 2. כיצד לייבא אנשי קשר iCloud לאייפון

אם חשבון iCloud והאייפון שלך משתמשים במזהים שונים של Apple, לא תוכל להוריד אנשי קשר של iCloud באייפון שלך על ידי הפעלת אפשרות אנשי הקשר של iCloud. במקום זאת, עליך לייצא אנשי קשר של iCloud למחשב שלך, ואז לייבא אותם לאייפון שלך, או להעביר את אנשי הקשר המקור לאייפון ישירות לאייפון היעד.

שיטה 1. שחזר אנשי קשר של iCloud לאייפון באמצעות מחשב

בקיצור, כדי לייבא אנשי קשר מחשבון iCloud באמצעות מזהה Apple אחר באייפון שלך, עליך לייצא תחילה אנשי קשר ל- iCloud ל- VCF, ואז לייבא את קובץ ה- VCF באייפון שלך.

לייצוא אנשי קשר של iCloud ל- VCF:

שלב 1. במחשב, פתח דפדפן ובקר ב- iCloud.com.

שלב שני. חבר ובחר “אנשי קשר”.

שלב 3. בחר את הפריטים שברצונך לייצא ולחץ על “הגדרות”> “ייצוא VCARD”.

כיצד לייצא אנשי קשר מ- iCloud

לייבוא ​​אנשי קשר של iCloud לאייפון:

עם קובץ ה- VCF שיצאת זה עתה, תוכל כעת להשתמש באייפון – Cealeus MobiMover תוכנת העברה לייבוא ​​אנשי קשר לאייפון שלך מהמחשב.

בעזרת כלי העברת נתונים כזה של iOS, אתה יכול להעביר נתונים בין iPhone/iPad/iPad למחשב או בין שני מכשירי iOS. בנוסף לאנשי קשר, גם סוגים אחרים של קבצים, כולל תמונות, סרטונים, מוזיקה, ספרים ואחרים, נתמכים.

לייבוא ​​קובץ VCF באייפון:

שלב 1. הורד והפעל את Cealeus MobiMover למחשב שלך (Mac או PC)>; חבר את המכשיר שלך למחשב שלך> בטל את נעילת ה- iPhone/iPad שלך ולחץ על “כן” בשקמה המבקשת את רשותך לסמוך על מחשב זה> בחר “טלפון למחשב”> לחץ על “בחר קבצים” כדי לעבור קדימה.

כיצד להעביר אנשי קשר מה-

שלב שני. בדוק “אנשי קשר”> לחץ על נתיב האחסון המוגדר כברירת מחדל כדי להגדיר נתיב בהתאמה אישית במידת הצורך> לחץ על “העברה” כדי להפעיל את העברת ה- iPhone או iPad שלך למחשב האישי שלך.

כיצד להעביר אנשי קשר מה-

שלב 3. בסיום תהליך ההעברה, אתה יכול לראות אנשי קשר במחשב האישי או ב- Mac. לאחר מכן, ניתן לשמור את אנשי הקשר כקובץ CSV/VCF/HTML במחשב שלך, תלוי בהגדרות הייצוא שלך.

כיצד להעביר אנשי קשר מה-

שיטה 2. הורד ישירות אנשי קשר של iPhone iPhone

השימוש ב- iCloud אינו הדרך היחידה ברת קיימא להעביר אנשי קשר מאייפון אחד למשנהו. כפי שהזכרנו, כלי העברת הנתונים עבור iPhone – Cealeus Mobimover מאפשר גם לך לשתף נתונים בין שני מכשירי iOS. המשמעות היא שתוכלו להעביר אנשי קשר ממכשיר אחד למכשיר בעזרת כלי זה. לפיכך, בנוסף לייבוא ​​אנשי קשר של iCloud לאייפון, אתה יכול גם לבחור להעביר אנשי קשר ממקור iPhone לאייפון היעד עם כלי אמין זה.

להעברת אנשי קשר לאייפון לאייפון:

שלב 1. חבר את מכשירי האייפון שלך למחשב שלך עם שני כבלי USB והשיק את Cealeus Mobimover. בטל את נעילת ה- iDevices שלך ולחץ על “כן” כדי לסמוך על המחשב שלך. כדי להעביר אנשי קשר מ- iOS אחד למשנהו, לחץ על “טלפון טלפון” וציין את ניהול ההעברה. לאחר מכן לחץ על “המשך” כדי להזין את השלב הבא.

בחר את הפונקציונליות

שלב שני. בחר “אנשי קשר” ולחץ על “העברה”.

בחר בקטגוריה

שלב 3. לאחר סיום תהליך ההעברה, פתח את היישום “אנשי קשר” באייפד/אייפון שלך כדי לבדוק את הפריטים שהועברו.

הפעל את תהליך ההעברה

לסיכום

ייבוא ​​אנשי קשר ל- iCloud לאייפון נחוץ כשאתה הולך לאייפון חדש או שאתה משתף נתונים בין המכשירים שלך. כדי להשיג זאת, אתה יכול לעבור ליישום ההגדרות של המכשיר הנייד שלך, או להחיל כלי העברת נתונים שיעזור לך, תלוי אם מזהי אפל זהים או לא.

אם לעתים קרובות אתה צריך להעביר קבצים לאייפון, iPad או iPod Touch שלך או ממנו, אל תהסס לצייד את המחשב שלך בקלות mobimover ולתת לו לעזור לך בכל פעם שאתה צריך להעביר תמונות, סרטונים, מוסיקה, רינגטונים, אנשי קשר ועוד המכשירים שלך.