הורד את Avast Antivirus בחינם – CNET France, הורד Avast Antivirus בחינם (בחינם) – Clubic

Avast אנטי -וירוס בחינם

מצא תוכנה זו בבחירות שלנו:

Avast אנטי -וירוס בחינם

Avast הוא אחד היישומים הפופולריים ביותר לאנטי -וירוס, בין השאר מכיוון שהוא מציע גרסה בחינם, והביצועים שלה מכובדים. זמין להורדה למחשבי Windows, Macs, אך גם מכשירים ניידים של אנדרואיד או iOS (iPhone, iPad).

הממשק הפשוט של התוכנה ויכולתה להנחות משתמשים בשימוש בה הופכים אותה לתוכנה מתאימה הן לאנשים שלא יודעים דבר עליה (בזכות תכונות מתקדמות). כדי להשתמש ב- Avast פשוט הורד אותו והתקן אותו ואז הפעל את היישום.

מה התכונות של אנטי -וירוס בחינם ?

במהלך ההתחלה הראשונה של אנטי -וירוס בחינם מזמינה אותך להפוך את סורק המערכת הראשון שלך. זה מחולק לארבעה שלבים שונים. בסוף כל שלב, Avast תבקש מכם לקבל החלטה אם ישים.

ראשית התוכנה סורקת את דפדפן האינטרנט שלך (או שלך, אם יש לך כמה). זה מאפשר לו לוודא שלא התקנת תוספים מסוכנים (מרצון או ללא ידיעתך) שיכולים לחשוף את הנתונים שלך לצדדים שלישיים. ואז Avast ייראה אם ​​היישומים המותקנים שלך מעודכנים. אם זה לא המקרה, תראה את רשימת התוכנות הנוגעות בדבר מופיעה. בדוק את אלה שברצונך לטפל ולחץ על הכל, Avast יתחיל לעדכן את עדכון היישומים. ואז התוכנה תבדוק שהמערכת שלך אינה מכילה נגיף או תוכנה זדונית. לבסוף Avast עושה מחקר מתקדם שמזהיר אותך על סוג הפגיעות של הציוד שלך. למידע נוסף על כל פגיעות לחץ עליו והסבר יופיע.

פגיעות במערכת Avast

אם תלחץ על “לפתור הכל” התוכנה תציע לך ללכת לגירסה בתשלום. אנו מתמודדים עם הגרסה התחתונה הזו. כדי לצאת מהחלון הזה, פשוט לחץ על הצלב בפינה השמאלית העליונה. לאחר מכן אתה מוצא את עצמך בחלון מידע שאומר לך שאתה מתחיל ניסוי אבטחה של Avast Premium בחינם בן 60 יום, תוכל שוב לבטל על ידי לחיצה על הצלב בצד ימין למעלה. לאחר שהועבר כל מידע הפרסום הפנימי הזה, אתה רק צריך ללחוץ על “להתעלם כרגע”. Avast מזמין אתכם לתכנן סורק פעם בחודש, שחרר ולחץ על הסתיים.

הנה אתה נמצא בממשק האנטי -וירוס הראשי החינמי. משמאל התפריט הראשי הכולל ארבע רשומות: מדינה, הגנה, סודיות (גרסה בתשלום בלבד), הופעות. מימין מסך המידע (שמשתנה בהתאם לתפריט שנבחר). לעת עתה על מסך המדינה ואומר לך שהמחשב שלך מוגן. יש גם כפתור שמאפשר לך להפעיל את הסורק (סריקה חכמה) אם לא עשית זאת הרבה זמן.

ממשק Avast

כשאתה הולך ל תפריט הגנה תוכלו להפעיל חמישה כלים שונים. הראשון הוא א ניתוח אנטי -וירוס. כברירת מחדל, הסריקה החכמה מבצעת ניתוח אנטי -וירוס פשוט. מתפריט זה תוכלו לבצע ניתוח מלא, או ניתוח של תיקיה מסוימת, לנהל את תחילת הניתוח במקביל לתחילת Windows (היזהר שהוא מאט את המחשב) ואפילו ליצור ניתוחים בהתאמה אישית.

הכלי השני הוא המסך של סוכני אבטחה. שם אתה יכול לבחור את הסוכנים לשימוש במהלך סריקות, כברירת מחדל הם נבחרים כולם. הכלי השלישי הוא אזור בידוד. שם תוכלו לראות את רשימת הקבצים שנמצאים בהסגר, מכיוון שאווסט גילה שהם היו מסוכנים. אתה יכול גם להוסיף קבצים באופן ידני. ברשימה בדוק את הקבצים שברצונך לעבד: מחק, שחזור, שלח לניתוח וכו ‘. הכלי הרביעי הוא מפקח Wi-Fi. כלי זה מאפשר לאמת את הפגיעויות האפשריות של הרשת בה אתה מחובר. הכלי האחרון הוא א סוכן הגנת תוכנות Ransomware, זה מאפשר לך לוודא שכל הקבצים שלך מוגנים היטב על ידי AVAST. מממשק זה תוכלו להוסיף תיקיות.

ה תפריט סודיות לא ישרת אותך בגרסה חינמית זו (ראה להלן). בתוך ה תפריט ביצועים יש לך גישה לכלי יחיד ולא מעט מכיוון שהוא עדכון תוכנה, כלומר את הכלי לעדכון יישומים המותקנים במכשיר שלך. עדכון תוכנה ויישומים שהורדת והתקנת במחשב שלך הוא צעד חיוני באבטחת הנתונים שלך. אכן, ידוע כי האקרים ממוחשבים משתמשים בפגמים בתוכניות כדי להיכנס למחשבים, ולכן שמירה על כל התוכניות שלך מעודכנות מאפשרת לך פגמים מסוכנים.

שימו לב גם לנוכחות מצב אל תפריע (נגיש דרך ביצועים)). באמצעות מסך זה תוכלו להגדיר מספר יישומים שאם הם נמצאים בשימוש במצב מסך מלא, למנוע התראות על התראות. אידיאלי להיות שקט כשאתה צופה בסרט למשל.

לאנשים שנוחים מאוד עם התוכנה שמורים את הנוכחות בפינה השמאלית העליונה של הממשק של תפריט המאפשר לך לנהל את ההגדרות, הסטטיסטיקה שלך וכו ‘.

מה מציעה הגרסה בתשלום של Avast ?

כפי שראינו בפסקה הקודמת, כמה כלים מהתפריט הראשי של Avast אינם זמינים בגרסה החינמית. נראה כאן מה הכלים האלה והתועלת שלהם. הגרסה בתשלום של Avast נקראת Avast Premium Security וקיימת במספר הצעות מנוי בהתאם למספר המכשירים שאתה רוצה להגן עליהם.

לגבי הֲגָנָה ראשית, ניתן להשיג ארבעה כלים חדשים:סוכן כנגד גישה מרחוק (שמגן עליך מפני הפריצה של פונקציית המשרד מרחוק), ארגז חול (המאפשר לך לבדוק תוכנית כדי לוודא שהיא אינה מסוכנת לפני התקנתה), חומת אש (המסנן את הנתונים שמגיעים למחשב שלך מהאינטרנט כדי להגן עליך) והכלי אתר אמיתי מי מגן עליך מפני אתרים מזויפים שמטרתם לשחזר את נתוני החיבור שלך (כמו במקרה של דיוג למשל).

עם אבטחת Avast Premium יש לך גישה לכל תכונות התפריט סודיות. שישה כלים חדשים נכנסים לכן על לוח המחוונים שלך להגנה:סוכן סיסמא (המשמש הגנה על סיסמאות שנשמרו בדפדפן שלך), קובץ מגרסה (המאפשר מחיקה סופית, לא ניתן לשחזר את הקבצים אפילו עם תוכנה מיוחדת), VPN Secureline (רשת פרטית וירטואלית להצפנת הגלישה באינטרנט שלך), א סוכן מצלמת רשת (שמגן על המצלמות שלך מפני פריצה חיצונית על ידי אנשים זדוניים), א הגבלים עסקיים (המאפשר לך להסתיר את זהותך המקוונת כדי לא להפעיל על ידי מפרסמים והפרסומות הממוקדות שלהם), ולסיים א סוכן נתונים רגיש (שמגן על הנתונים האישיים החשובים שלך ועל המסמכים הרגישים שלך).

ולבסוף, בתפריט ביצועים, אתה מוסיף גם שני כלים חדשים: פרמיית ניקוי (נקה את המחשב האישי שלך, שפר את הביצועים וכו ‘.), וה עדכון הנהג (באשר לתוכנה, כלי זה מאפשר לך לשמור על הנהגים שלך מעודכנים). שים לב גם עם גרסת הפרימיום הזו, אתה יכול לאוטומטי עדכונים את התוכנה שלך (במקום שתצטרך לעשות זאת ידנית כמו בגרסה החינמית).

אם תכונות אלה מעניינות אתה זוכר שאתה יכול לבדוק אותן בחינם למשך 60 יום (מתן מספר כרטיס אשראי).

ניסיון חינם של Avast Premium Security

מה חושב צוות ה- CNET האנטי -וירוס בחינם ?

Avast רכשה את יריבתה ב- AVG בספטמבר 2016, ושניהם משתמשים כעת במנוע כדי לנתח תוכנות זדוניות מ- AVAST, אך אישיותם המובחנת נשארת. להלן נקודות החוזק של הגרסה האחרונה של Avast.

בשביל ה

קל לשימוש : לאווסט יש ארבעה אלמנטים מגנים עיקריים: מגן קבצים, מגן התנהגות, מגן אינטרנט ומגן דואר. אם, למשל, אתה משתמש בדואר האתר ו/או אם אתה מגלה שמגן האינטרנט של Avast מפריע לגלישה באינטרנט שלך, אתה יכול לבטל את שתי שכבות המגן הנוגעות בדבר, תוך שמירה על פעילות אחרת. בדרך כלל, יישום אנטי -וירוס יזהיר אותך כל הזמן מפני הפעלה מחדש של פונקציות אלה. אבל אם אתה לא באמת צריך להפעיל אותם, אתה יכול לומר לאווסט שאתה רוצה להתעלם מהאזהרות האלה, וזה לא יפריע לך להגדרות אלה.

הגנה מוצקה: על פי מעבדות עצמאיות, כמו AV-Test ו- AV-Compratives, Avast Free אינו חד כמו מנהיגי המגזר כמו טרנד מיקרו או Bitdefender, אך ללא ספק זו ההגנה הטובה ביותר שתמצאו מבלי לשלם אגורה.

מחירים נמוכים מאוד: אם תחליט להזמין את Avast Pro, אתה יכול לעשות זאת מהיישום, ו- Avast מציע מנוי אחד -שנה במחיר סביר אם תשנה את דעתך, Avast מציעה לך אבטחת אינטרנט של 60 יום אבטחת אינטרנט. Avast Pro טוען להוסיף שיפורים לאבטחת שירותי הבנקאות המקוונת ו”מרחב מבחן לאימות יישומים חשודה “. נראה כי פונקציה אחרונה זו היא ארגז חול (ארגז חול), בו תוכלו לפתוח יישום ולחקור את התנהגותו מבלי להסתכן בזיהום.

נאום מכירות דיסקרטי יחסית: לבקשות אנטי -וירוס בחינם יש מוניטין של להיות יהיר למדי ביחס לתשלום מנוי, אך Avast היה ההפך (וזה, במשך כמה שנים). ישנם כמה כפתורי עדכון בקונסולה הראשית, ומספר תכונות (חומת אש, אמת אבטחת כתובות אתרים ו”מגן מצלמת רשת “, בין היתר) שמפנות אותך להזמנת מסך כשאתה לוחץ עליו, אבל שום דבר לא נראה עדין במיוחד, ונאום המכירות אינו מביא הצהרות קטגוריות על מה שהתוכנית יכולה לעשות.

שקיפות איסוף נתונים: Avast אומר לך מייד שהיא רוצה לאסוף נתוני שימוש אנונימיים, שחלקם יכולים לשמש כדי לעזור לפיתוח היישום, אך אתה יכול לבטל את הפונקציה הזו בהגדרות הפרטיות. עם זאת, רצוי שהוא יסביר לך מה המידע “מסוים” שהוא רוצה לאסוף.

יישום מרובי -פלטפורמות: אתה יכול להוריד את Avast עבור Windows, Mac, אבל גם אנדרואיד (סמארטפון וטאבלט) ו- iOS (iPhone, iPad).

מול

הגדרות מסוימות יצטרכו הסברים נוספים: תפריטי תצורת Avast כוללים מספר סמלים המסומנים בסימן קריאה עליו תוכלו ללחוץ כדי לקבל פרטים נוספים. אבל התיאור של CyberCaputure לא נראה שונה מאוד ממה שאנטי -וירוס כבר עושה: הוא “מנתח קבצים לא מוכרים, מגן ומזהיר אותך על איומים חדשים ותורם לבטיחות המערכת שלך”. והמצב הקשה נמצא שם “כדי לנעול עוד יותר את הבטיחות של מחשב זה”. אבל איך ?

לסיכום

למרות שיש כמה מוזרויות בממשק, Avast הוא יישום אנטי -וירוס מכובד ומכבד בסך הכל, והגרסה בתשלום חסכונית במיוחד.

מצא תוכנה זו בבחירות שלנו:

 • מהו האנטי-וירוס הטוב ביותר ?
 • תוכנת Windows הטובה ביותר להורדה למחשב: וידאו, כלים, ניהול קבצים וכו ‘
 • התוכנה הטובה ביותר להורדה עבור Mac

Avast אנטי -וירוס בחינם

תואם ל- Windows, MacOS ופלטפורמות אנדרואיד, Avast Free Antivirus יש תמיד טיעונים רציניים כדי לטעון הן מבחינת תכונותיה ההגנתיות והן בעושר התפקודי שלו וגם לממשק ידידותי למשתמש שלו.

Avast Free Antivirus הוא הפיתרון החינמי שמטרתו לספק הגנה אפקטיבית מפני וירוסים, תוכנות זדוניות ותוכנות ריגול אחרות. זה נגיש לתוכנה במחשב (Windows, Mac OS) וביישום סלולרי (אנדרואיד, iPhone ו- iPad).

מדוע להשתמש באנטי -וירוס בחינם ?

Clubic

פופולרי מאוד בגלל התאימותה, כמו גם תאימותה לפלטפורמות רבות ושונות, Avast Antivirus Free הוא אחד ממובילי השוק. בסך הכל, שירות זה והנוסחאות האחרות שלו מפגישים יותר מ- 435 מיליון משתמשים ברחבי העולם. Avast Antivirus, שהושק בצ’כיה בשנת 1980, הוא חלק מקבוצת נורטונלוק מאז ספטמבר 2022.

למרות הכל, Avast אנטי -וירוס בחינם נותר שירות נגיש לכולם, ושומר על התכונות העיקריות שלו. לפיכך, מטרת תוכנה זו היא לנתח את כל קבצי המכשיר, לאתר תוכנה זדונית ולנקות את מערכת ההפעלה של כל הקבצים הלא רצויים שיכולים לגרום לו.

6 שכבות הגנה מפני אנטי -וירוס

למרות העובדה שמדובר בתוכנה חופשית, Avast Antivirus Free מציע הגנה אנטי -וירוס נחמדה עם 6 שכבות שונות. ראשית, השירות מציע גישה לסריקה החכמה, המנתחת מכשיר לאיתור פגיעויות פוטנציאליות. ניתן גם לשלוח אוטומטית קבצים חשודים לענן על מנת לנתח אותם, מה שמאפשר למשתמשים להגן (שיחות Avast undyberComputure). המשתמש מתחלף גם אם אחד היישומים מתנהג בחשדנות, או אם הוא עומד לפתוח קובץ חשוד (כדי לא לפתוח אותו במקרה של בעיה). Avast מציעה גם גישה לאזור הסגר, על מנת לאחסן קבצים שעלולים להיות מסוכנים ולבודד אותם משאר המערכת. לבסוף, ניתן לנתח מכשיר גם כאשר המערכת מכובה בזכות דיסק חירום, על מנת להסיר את התוכנה הזדונית ללא סיכון.

המודולים ההגנתיים המוצעים על ידי Avast Antivirus Free הם כדלקמן:

 • אנטי-וירוס ואנטי-ריגול נגד וירוסים ותוכנת ריגול
 • סוכן פעולות חשוד: מודול ניתוח התנהגותי תוכנה
 • סוכן קובץ: ניתוח כל הקבצים שנוספו או פתוחים
 • סוכן נתונים רגיש: זיהוי והגנה על נתונים רגישים כגון מס או קבצים רפואיים
 • סוכן דואר: חוסם קבצים מצורפים של דוא”ל זדוני
 • סוכן אינטרנט: הגנה דרך מפני אתרים והורדות מסוכנות
 • אנטי-רנסומיות
 • אנטי – ספאם
 • חומת אש
 • VPN Secureline: שירות VPN לאבטחת כל חילופי הדברים שלו ואנונימיות את החיבור (7 ימי בדיקה)
 • ארגז חול: בדיקות קבצים במרחב וירטואלי מאובטח
 • אתר אמיתי: חוסם אתרים מזויפים

ממשק קל שיש לקחת ביד

Avast Antivirus בחינם מציע ממשק ידידותי שהופך את השירות לקל מאוד לגישה, בין אם אתה משתמש ותיק בסוג זה של תוכנה או טירון כולל. ברגע שהוא מושק, AVAST מציעה למשתמש להפעיל אימות מהיר או מעמיק של המכשיר שלו (בנוסף לגילוי התוכנה שניתן לעדכן). אם מרבית הפרמטרים מוגדרים מראש כדי לספק חוויה שלמה, ניתן להתאים אותם להתאמה אישית כדי ליהנות מהתכונות המתאימות ביותר לתעסוקה שאנו רוצים ליצור אנטי -וירוס.

Clubic

הרבה תכונות נוספות

בנוסף לתפקידיו העיקריים כצייד וירוסים, Avast Antivirus Free מציע גישה לתכונות שונות שיכולות להיחשב מקוריות לכלי מסוג זה. ביניהם אנו חושבים בפרט של מנהל הסיסמאות המשולב על מנת להתחבר לכל החשבונות המקוונים באמצעות סיסמת אב אחת. באותו אופן, גרסה חינמית זו של Avast מציעה כלי בשם מפקח Wi-Fi המפקח על חיבור המשתמש על מנת לזהות את נקודות התורפה הפוטנציאליות של הרשת ויירוט את המבקרים הפוטנציאליים של האחרון. אם תכונות אלה לא בהכרח צפויות בתוכנת אנטי -וירוס, הן בכל זאת לוקחות את תחושתן בכך שהן מספקות שכבות בטיחות נוספות למעקב אחר נתוני המשתמשים. המטרה היא אכן להסיר את מרבית איומי הביטחון שיכולים לכוון את האחרונים, לא משנה מה טבעם. בנייד, יישום האבטחה החינמי של Avast Mobile מציע VPN להגנה על חיבור המשתמש ולהבטיח את הניווט שלהם באינטרנט.

חשוב גם להזכיר כי AAST Antivirus מונה גם מודול אנטי-דייג הדורש התקנת סיומת Avast Online Secure. אפשרויות רבות נוספות מוצעות במרווחים קבועים כדי לספק רמת הגנה כוללת. עם זאת היזהר, רוב התוספות הללו משולמות, בצורה של מנוי.

לפיכך, בין התכונות הנוספות שהציעו Avast Free, אנו מוצאים בפרט:

 • אבטחת סיסמא
 • הגנת רכישה
 • פרמיית ניקוי: כלי ירידת מערכות
 • מפקח Wi-Fi: מעקב רשת Wi-Fi
 • אופנה אל תפריע (התפתחות מצב המשחק)
 • עדכון תוכנה: עדכוני תוכנה (מצב אוטומטי שמור לגרסאות בתשלום)
 • הגנת קבצים
 • סוכן מצלמת רשת: הגנת מצלמות רשת
 • שליטה בגישה למפתחות USB, כוננים קשיחים ניידים, כרטיסי זיכרון
 • קובץ מגרסה