עשרת המובילים של אתרי הורדת התוכן הטובים ביותר, הורד וצפה בסדרות טלוויזיה, סרטים ואירועים מ- Apple TV, MLS עונה פאס וערוצי Apple TV – Apple Cifting (ML)

הורד וצפה בסדרות טלוויזיה, סרטים ואירועים מ- Apple TV, MLS עונה פאס וערוצי Apple TV

השיפור הניכר בזרימות האינטרנט התפוצץ הורדות (חוקיות ולא חוקיות) בצרפת ובעולם. אמנם היה צורך באותה עת כמה עשרות שעות, אפילו ימים, כדי להוריד קובץ 1 ג’יגה -בייט, אך זה נעשה כעת תוך מספר שניות או דקות. להלן מצגת של אתרי ההורדה המשולמים והחינמיים הטובים ביותר בשנת 2023.

10 המובילים מאתרי הורדת התוכן הטובים ביותר

הודות לפיתוח האינטרנט, כעת ניתן להשיג הכל על ידי להישאר בהתקנה בנוחות בכיסא שלנו. סרטים, סדרות, משחקי וידאו, מוסיקה, תמונות, הכל ניתן להוריד בלחיצה אחת.

השיפור הניכר בזרימות האינטרנט התפוצץ הורדות (חוקיות ולא חוקיות) בצרפת ובעולם. אמנם היה צורך באותה עת כמה עשרות שעות, אפילו ימים, כדי להוריד קובץ 1 ג’יגה -בייט, אך זה נעשה כעת תוך מספר שניות או דקות. להלן מצגת של אתרי ההורדה המשולמים והחינמיים הטובים ביותר בשנת 2023.

אתרי ההורדות בתשלום הטוב ביותר

אנו נתקוף מאמר זה עם אתרים משפטיים בתשלום ו 100% כדי להוריד סוגים שונים של קבצים. סיווגנו אותם לפי המומחיות שלהם והקבצים שהם מציעים להורדה. שימו לב שתוכלו למצוא גם את קטע הורדת התוכנה שלנו כאן.

Mytf1vod.TF1.FR: לסרטים וסדרות

אם אתם מחפשים סרטים או סדרות להורדה, עליכם לעבור ל- MyTF1VOD.TF1.Fr.

אתר ההורדות החוקי והמשולם הזה מציע בחירה נדיבה למדי של סרטים וסדרות שתוכלו להוריד בקלות. אלה מסווגים לפי קטגוריות שונות: סרטים, סדרות, ילדים (תוכנית לילדים), הומור ו -18 לתוכן למבוגרים.

למרות שהמחירים המוצעים מאוד סבירים לדעתנו, אנו עדיין מתחרטים על כך שלא היינו מסוגלים למצוא סדרות מלאות. לעתים קרובות מדי, רק כמה עונות יהיו זמינות. כמו כן, הבחירה עדיין מוגבלת למדי, במיוחד מבחינת הסדרה האמריקאית. מהר מאוד אנו שמים לב שזו פלטפורמת ההורדה לערוץ צרפתי, TF1.

למרות הכל, למי שמחפש אתר הורדות סרטים וסדרה אפקטיביים, זו אפשרות טובה.

mytf1vod

סרטי Google Play: לסרטים וסדרות

אם הבחירה בתוכן VOD של Mytf1 נראית לך מוגבלת מדי, אתה יכול לפתות אותך על ידי Google Play Films. שוב, יש לך אפשרות להוריד סרטים וסדרות בתשלום. הכל חוקי לחלוטין מכיוון שתצטרך לשלם עבור כל סרטון שאתה רוצה לצפות בו.

בניגוד ל- MyTF1 VOD, יהיו לך אפשרויות רבות נוספות. בנוסף, סרטי Google Play ופלטפורמת הטלוויזיה הם מעשיים יותר עבור אנשים עם טלוויזיה חכמה של אנדרואיד מכיוון שאתה יכול להוריד ישירות מהטלוויזיה שלך. לכן זהו בהחלט האתר הטוב ביותר להורדת סרטים וסדרות בשנת 2023.

אם אינך רוצה לקנות לצמיתות, ניתן גם לשכור את התוכן שנבחר לזמן נתון. אפשרות זו מעניינת מאוד מכיוון שהיא מאפשרת לך לצפות בסרט לערב בפחות מאירו אחד !

סרטי Google Play

קיטור: למשחקי וידאו ותוכנה

בנושא אחר לגמרי, אנו הולכים כעת לאתר ההורדות של משחקי הווידיאו הטובים ביותר.

ברמה זו, קשה לחשוב על אפשרות אחרת מאשר קיטור. זו ההתייחסות להורדת משחקים, הן ב- Windows והן ב- Mac. Steam זמין גם בסמארטפון שלך מכיוון שהיישום שלו תואם ל- iOS ו- Android.

העיקרון של הפלטפורמה די פשוט. אתה מוריד את המשחק שלך למשך זמן בלתי מוגבל. עם זאת, כדי לשחק בו, תצטרך להשתמש בנגן Steam, כדי להתקין במחשב שלך. בכל פעם שתרצה להשיק משחק, כך שתצטרך לעבור Steam. היתרון של מערכת זו הוא שהיא מאפשרת לך לגשת למשחקים שלך בכל מקום מחשבון Steam שלך, גם אם אתה משנה מחשב.

שים לב שלמרות שרוב המשחקים להורדה – כמו GTA 5 או F1 2023 – משולמים, כמה משחקים זמינים בחינם. אל תהסס להוריד אותם לבחון אותם. אתה יכול גם ליהנות מקהילה פעילה מאוד כדי לדון במשחקים ולהסתמך על הערכות השחקנים.

במידה פחותה, אתר הורדות זה מציע גם תוכנה, כגון יישומי עריכת וידאו, איורים ותפיסות וכן כלי ריטוש תמונות.

הורד ב- Steam

Spotify: למוזיקה

הבה נמשיך בדירוג זה של אתרי ההורדה הטובים ביותר עם הפעם, אפשרות לחובבי מוזיקה.

בהחלט שמעת על ספוטיפיי. אתר זה מאפשר לך להאזין למוזיקה, פודקאסטים מקוונים וליהנות מפלייליסטים רבים. אתה יכול גם להוריד את השירים, להאזין להם מבלי להיות מחוברים לאינטרנט, ועליך להודות, זה מאוד מעשי. עם זאת, כדי לעשות זאת, תצטרך להירשם למנוי הפרימיום, נגיש החל מ- 9.99 אירו לחודש. אם אתה סטודנט, ספר € 4.99 חודשי. חבילות בתשלום מאפשרות לך גם להאזין למוזיקה ללא פרסום.

לדעתנו, Spotify הוא אתר ההורדות הטוב ביותר למוזיקה. אם אתם מחפשים אלטרנטיבה, יש דיזר, אך אנו מוצאים את ההצעה שלה קצת פחות מגוונת.

Spotify Premium

Shutterstock: לתמונות

אם אתה רוצה את האתר הטוב ביותר להורדת תמונות כדי להמחיש את הבלוג שלך או אתר האינטרנט שלך, Shutterstock הוא חובה. לפלטפורמה זו יש יותר ממאה מיליון תמונות מגוונות מאוד ואיכותיות מאוד שימחישו את המאמרים הטובים ביותר שלך בצורה נפלאה.

הפגם היחיד שלו, לדעתנו, הוא התמחור הגבוה יחסית שלו. אכן, המחיר לתמונה הוא בדרך כלל גדול מ- 1 אירו, אלא אם כן אתה מנוי למנוי ללא הגבלה או חבילה המציע מספר גדול מאוד של הורדות חודשיות. לדוגמה, החבילה של 750 תמונות בחודש תעלה לך 159 אירו, או 0.21 € לתמונה … בתנאי שתוריד אותם !

המחיר הופך להיות מופקע מספיק אם תבחר בחבילות ששולמו מראש. לדוגמה, 25 תמונות נמצאות במחיר של 179 אירו, או 7.16 אירו לתמונה. לפיכך זהו שירות המיועד למדי לאנשי מקצוע שיש להם תקציבים משמעותיים יותר.

Shutterstock

אתרי ההורדה החינמיים הטובים ביותר (טורנטים ו- DDL)

עד עכשיו, הצגנו את אתרי ההורדה הטובים ביותר בתשלום. כעת נדבר על אתרים להורדת סוגים שונים של קבצים בחינם. שים לב שעבור חלק – כמו Torrent9 – חובה להשתמש ב- VPN כדי להיות מסוגל להוריד.

היזהר, בגלל תוכנם לעיתים לא קשור, חלק מהאתרים המוזכרים להלן אינם חוקיים. אתה חושף את עצמך לתביעה אם אתה מוריד עליו.

Torrent9 (גנרליסט)

Torrent9 הוא ללא ספק אתר הסיקור המועדף על משתמשי אינטרנט כרגע.

זוהי ספריית סיקור שמציעה אלפי קבצים כמו סרטים, סדרות, מוסיקה, תוכנה, משחקים ועוד ועוד. כפי שציינו בעבר, זה נחשב לא חוקי מכיוון שקבצים רבים המוצגים באתר אינם נקיים מזכויות. לכן אנו מזמינים אתכם להוריד ולשתף קבצים בחינם רק כאשר יש לכם זכויות קניין רוחני.

ההצלחה של Torrent9 מוסבר ברובו על ידי קלות השימוש שלה ועל ידי הבחירה הרחבה מאוד שלה. כמו כן, אין צורך ליצור חשבון על מנת להיות מסוגל להוריד את הטורנטים שלך באתר זה. בנוסף לפשטות, התוכן הזמין בפלטפורמה מגוון מאוד. למעשה, עבור משתמשים רבים, Torrent9 נחשב לאתר ההורדות הטוב ביותר של Torrent.

Torrent9

הורד אזור / אזור מדריך (גנרליסט)

בין אתרי ההורדה לסרטים וסדרות (עם זאת, באופן לא חוקי), אנו מוצאים גם אזור Annuaire.com. אולי אתה מכיר אותו תחת שם אזור ההורדה, אך מאז ינואר 2020 האתר הרשמי הוא עכשיו אזור-אנואה.

שלא כמו Torrent9 שהוא אתר של טורנטים, כאן זהו אתר הורדות ישיר. לכן אינך עובר על לקוח bittorrent או פרוטוקול P2P, מה שהופך את ההורדות לפשוטות ומהירות ביותר.

עם זאת, כמו Torrent9, רוב הקבצים המוצעים כאן אינם נקיים ממימין. כדי לא לקחת סיכון, הימנע מלהוריד אותם ולהעדיף את הפלטפורמות בתשלום שהצגנו בחלק הראשון של מאמר זה.

אזור מדריך

Yggtorrent (גנרליסט)

אם Torrent9 לא מספיק לך, אתה יכול גם לבחור Torrents להוריד את אתר Yggtorrent. האחרון הוא אחד ההפניות בצרפת ויש בו יותר מ -3.5 מיליון נרשמים. לגבי מעקב אחר סיקור פרטי, תצטרך ליצור חשבון כך שתוכל להוריד את מאות אלפי הקבצים שם.

איכות הסרטים, הסדרות, התוכנה ומסמכים אחרים שתוכלו למצוא שם הופכים את Yggtorrent לאחד מאתרי ההורדות הטורניים הטובים ביותר בשנת 2023.

שוב, הצד הבלתי חוקי של אתר זה מודגש עבור כל הזכויות שאינן נטולות זכויות. עם זאת, אנו עדיין רוצים להציג את זה בפניכם מכיוון שיש לו חנות ספרים ענקית של קבצים אשר, לפעם אחת, נטולת זכויות. אנו יכולים רק להזמין אותך להוריד ולשתף סוג זה של קובץ באופן חוקי.

Yggtorrent

בסוף הקו (זכויות ללא זכויות)

אם אתם מחפשים אתר הורדות בחינם על מנת שיהיה 100% מוזיקה חינם מבחינה משפטית, auboutdufil הוא ממצא נחמד מאוד. למרות שהבחירה עדיין מוגבלת למדי כרגע, איכות המוזיקה שם.

הנה, אין בובה, מדונה או פטריק ברואל, כל המוזיקה שתוכלו להוריד הם ללא זכויות וחינם. זהו אתר טוב מאוד עבור מעריצי עריכת וידאו מכיוון שתוכלו להשתמש בפיסות החוט לרקע המוסיקלי של הסרטון שלכם.

על הקו

Pixabay (תמונות)

לבסוף, האחרון ברשימה זו של אתרי ההורדה החינמיים הטובים ביותר הוא Pixabay. שלא כמו Shutterstock שהיא פלטפורמה בתשלום, בנק תמונות זה בחינם.

לרוע המזל, כפי שאתה יכול לחשוד, הבחירה אינה רחבה כמו Shutterstock. בעוד שלאחרון יש יותר ממאה מיליון תמונות, כאן יהיו לך כמיליון כל הקטגוריות משולבות. זה כבר יאפשר לך להמחיש רבים מהמאמרים שלך בבלוג שלך. עם זאת, תגיעו לסוף הגליל שלכם אם האתר שלכם זקוק למאות, או אפילו אלפי תמונות נכונות חינם.

ברור ש- Pixabay חוקי במאה אחוז ותוכלו להוריד כמה תמונות שתרצו בלי שום גבול. למרות שלא נדרשת ייחוס, אתה יכול, אם תרצה, לתת קרדיט למחבר על ידי רישום הקישור באתר שלך.

הורד וצפה בסדרות טלוויזיה, סרטים ואירועים מ- Apple TV+, MLS עונה פאס וערוצי Apple TV

גלה כיצד להוריד או לצפות בתוכן של Apple TV+, MLS עונה מעבר או ערוצי Apple TV.

הורד סדרת טלוויזיה, סרט או אירוע באייפון, אייפד או מק

Apple Apple TV באייפון מציגה את כפתור ההורדה לעונה 2 של טד לאסו בתור

 1. פתח את אפליקציית Apple TV באייפון, iPad או Mac שלך.
 2. עיין באלמנטים הזמינים או חפש סדרת טלוויזיה, סרט או אירוע.
 3. בחר את הסדרה, הסרט או האירוע, ואז בחר את כפתור ההורדה.
 4. כדי למצוא ולצפות בהורדות שלך, עבור לכרטיסייה הספרייה, ואז בחר הורדה.
 5. אתה לא יכול להוריד סדרה או סרט ? יתכן שהגעת למגבלות ההורדה או שהשרשרת לא מאפשרת להוריד את תוכנה*.

* אינך יכול להוריד תוכן מאפליקציית Apple TV ב- Apple TV, טלוויזיה חכמה, מכשיר סטרימינג ואתר הטלוויזיה.תפוח עץ.com/fr. במכשירים אלה אתה יכול לקרוא רק את התוכן.

הורד גבולות

הורדות נותרות זמינות עד 30 יום ברוב ערוצי Apple TV. עבור ערוצים מסוימים, העיכוב עשוי להיות קצר יותר.

כמה ערוצי Apple TV עשויים להגביל את מספר ההורדות בו זמנית, כמו גם את מספר המכשירים עליהם תוכלו להוריד את התוכן. אתה מקבל התראה על אפליקציית Apple TV כשאתה מגיע למגבלה זו. אם אתה רוצה להוריד יותר תוכן, מחק את פרקי הטלוויזיה או את הסרטים שכבר הורדת באחד המכשירים שלך או על אחד ממשפחתך.

מגבלות דיפוזיה בכמה מכשירים

 • Apple TV+: מנוי מאפשר לך לחפש שישה תוכן בכל פעם. אם יש לך מנוי סטודנטים ל- Apple Music, הכולל Apple TV+ לזמן מוגבל, אתה יכול לשדר תוכן Apple TV+ במכשיר אחד בו זמנית.
 • מעבר עונה MLS: מנוי מאפשר לך לחפש עד שישה תוכן הן על ידי Apple Indifier.
 • ערוצי Apple TV: מנוי מאפשר לך לחפש שלושה תוכן בכל פעם. ערוצים מסוימים יכולים לאפשר דיפוזיה בו זמנית של מספר גדול יותר של תוכן.

אפשרויות צפייה נוספות

 • אתה יכול גם לקנות סרטים וסדרות טלוויזיה באפליקציית Apple TV.
 • באייפון או באייפד, אתה יכול להגביל את הגישה לתוכן של אפליקציית Apple TV בהתאם לסיווג שלהם באמצעות התוכן והסודיות של זמן המסך הפונקציונליות. ב- Apple TV, תוכלו להפעיל מגבלות בהגדרות. אתה יכול גם להפעיל מגבלות עבור אפליקציית Apple TV בטלוויזיה החכמה שלך.
 • גלה את הנוהל לעקוב אם אינך יכול לשדר או לצפות בתוכן וידאו.

הזמינות של אפליקציית Apple TV, Apple TV, Apple TV+שרשראות, MLS Season Pass and Store יכולה להשתנות בהתאם למדינה ולאזורים. בדוק את זמינות השירותים בארצך או באזור שלך.

הורדה לא חוקית: אחד ממפיצי הסדרה הפיראטיים הגדולים בעולם נעלם

עוגות, אחד הקולקטיבים הפיראטים החשובים ביותר בהפצת סדרות, נפרד מהקהילה שלה בהודעה שפורסמה השבוע. האחרון מסביר שהוא כבר לא מקבל “אהבה” שדחף אותו להמשיך עד כה. לאחר סגירת RARBG, זהו טבח נוסף לעולם ההורדות הבלתי חוקי.

הורדה לא חוקית: אחד ממפיצי הסדרה הפיראטיים הגדולים בעולם נעלם

הורדה לא חוקית

יתכן שמעולם לא שמעת על הסצינה. עם זאת, זה ללא ספק הארגון החשוב ביותר של האינטרנט. סוג של קבוצות של כמה קולקטיבי פיראטים, שיש להם קרדיט משלה ותקנות קפדניות, זהו שמנהל ומארגן את התפלגות התוכן שנפרץ באתרי הורדות לא חוקיים. במילים אחרות, אם כבר פרצת סרט, סדרה או תוכנה, יש סיכוי טוב שזה בזכות הסצנה.

באופן בלתי נמנע, משקל כזה בשוק השחור מיהר לעקוץ את הרשויות. מאז 2020 הם התעניינו מקרוב בחברי רשת זו ומבצעים באופן קבוע התקפים ומעצרים בקנה מידה גדול. לכן קשה לטעון אם זה האחרון שגרם לנפילת העוגות, או אם, כפי שהקבוצה מאשרת את עצמה, זו פשוט החלטה פנימית.

עוגות אינן עוד, הורדה לא חוקית מאבדת את אחד המפיצים הגדולים שלה

קריירת העוגות החלה בשנת 2020, עם הפצת פרק 16 בעונה 7 של 100. כמה שנים אחר כך, הקולקטיב התמחה בסדרה בכך שהפך לאחד השחקנים המשפיעים ביותר במגזר, על ידי פרסום לא פחות מ- 7000 פרקים ברחבי האינטרנט, בשיעור של 50 פרקים בממוצע בשבוע. עובדה חריגה, הקבוצה עדיין חתמה על העלאותיה על ידי קובץ טקסט המכיל את מילות הכותרת עוגה הראפר דרייק.

לבסוף, ההרפתקה הסתיימה השבוע. בהודעה שפורסמה לקהילה שלו, עוגות מכריזה על פירוקו. “כשהתחלנו, הבטחנו את ההבטחה לעצור הכל אם איבדנו אהבה [משתמשים]. היום אהבה כבר לא “, כותב את הקולקטיב. זמן קצר לאחר סגירת הנדירות, עולם ההורדות הבלתי חוקי הוא אפוא שוב באבל.

 • שיתוף פעולה ->
 • טוויטר
 • לַחֲלוֹק
 • שלח לחבר