הורד את Adobe Photoshop Lightroom – Photo – Numériques, Adobe Photoshop Lightroom לאנדרואיד – הורד APK מ- Uptodown

Adobe Photoshop Lightroom

תוכנת ריטוש של תמונות ותמונות רבות זמינות כעת.

Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Photoshop Lightroom CC הוא כלי לעריכת תמונות לצלמים וחובבי צילום כולל קטלוג תכונות מרשימות.

הצעה מיוחדת :129.99 אירו במקום 143.14 אירו (- 9 %)

מדוע להשתמש ב- Lightroom ?

מה החדשות על הגרסה האחרונה של Lightroom ?

איתו תואם מערכת ההפעלה Lightroom ?

מהן האלטרנטיבות הטובות ביותר ל- Lightroom ?

כל המאמרים שלנו הקשורים ל- Lightroom

תיאור

Adobe Lightroom CC הוא עורך תמונות עבור צלמים ואוהבי צילום. זוהי תוכנה בצרפתית, עם תכונות רבות, המספקות כל מה שמשתמשים צריכים לגעת, לארגן, לאחסן ולשתף את התמונות שלהם.

Adobe Photoshop Lightroom Classic זמין רק במערכת Windows או Mac OS X, המוקדש במיוחד לפרויקטים גדולים עם הקלטה מקומית במחשב מוקדש במיוחד לפרויקטים גדולים עם הקלטה מקומית במחשב. מהדורה קלאסית זו, המותאמת לכיוון ציוד בעל ביצועים גבוהים, מציעה גרסה מלאה עם מערכת ידנית להקצאת מילות המפתח.

התוכנה זמינה גם בגרסה הסטנדרטית שלה, עבור מחשבים שולחניים של Windows ו- Mac OS X, אך גם עבור iOS ו- Android Smartnones ו- Tablets. גרסה זו חוסכת את כל העבודה שלך בשטח אחסון הענן שלך, ומאפשרת לך לגשת אליה מכל תחנת עבודה. אופטימיזציה למכשירים פחות מתוחכמים, היא מציעה ממשק מפושט יותר ואפשרויות רבות, כמו הקצאת מילות מפתח וגיבוי, הן אוטומטיות.

יש לו מגוון רחב של פרמטרים לשיפור הצילומים שלך, שתוכל ליישם או למחוק בכל עת. אתה יכול להתאים את החשיפה של התמונות שלך, נקודות מבט נכונות, לנהל רעש, להתאים את הרזולוציה המלאה של התמונות שלך ולשתף אותן בקלות בפלטפורמות וברשתות חברתיות שונות.

מדוע להשתמש ב- Lightroom ?

אנו נעסוק כאן בעיקר בגרסה האחרונה והמודרנית יותר, שתוכלו למצוא גם את כל הפונקציות במהדורה הקלאסית שלה למחשב האישי.

ראשית המשתמשים יצטרכו לייבא תמונות, שנשמרו בספריה של המחשב שלהם או בגלריית הסמארטפון או הטאבלט שלהם. פשוט מאוד להוסיף, הם רק צריכים לבחור את הקבצים שבהם מאוחסנים הצילומים שלהם ולבדוק את התמונות של התמונות לייבוא. בכמה לחיצות הם מתווספים לגלריית היישומים ונשמרים בשטח האחסון המקוון שלך. שים לב שהיישום מגלה כפילויות ולא יציע לך לייבא תמונות שכבר נמצאות שם.

כיצד להשתמש במנהל התמונות של Lightroom ?

בין אם אתה עובד על מחשב או סמארטפון, האפליקציה מספקת לך מנהל תמונות, שמאפשר את ארגון הצילומים שלך. אתה יכול למיין אותם לפי תאריך התוספת או לארגן אותם בצורה של אלבומים, אך גם לבצע חיפוש בהתאם למאפייני המצלמה, הסמנים, מילות המפתח או הסימון שהוקצה.

כפי ש פוטושופ, Lightroom מגדירה מערכת של מגעים לא הרסניים, המאפשרת לך לשמור תמיד על התמונות המקוריות שלך ואז לשמור את הפרויקטים היצירתיים השונים שלך בפורמטים אחרים, המסונכרנים אוטומטית בשטח האחסון של Adobe Cloud שלך.

כלי לריטוש נגישים ישירות מהממשק הראשי. אין צורך לצאת ממנהל התמונות שלך. כל שעליך לעשות הוא לבחור את התמונה כדי לגעת ולחץ על אחד הסמלים הנכונים כדי לפרוס את הלוח לרוחב של ההגדרות הזמינות השונות.

מהן התכונות העיקריות של Lightroom Retouching ?

משתמשים יוכלו לגשת במהירות לבקרות חיתוך התמונות ולמחוק אלמנטים לא רצויים של התמונה. שים לב שניתן ליישם מגע -אפ על התצלום כולו או רק על חלק מקומי וממוקד. סדר מעשי נוסף מאוד מאפשר לך להשוות את התמונה לפני הניתוח ואחריו, על מנת לקבל סקירה עולמית של השינויים. כדי לפשט את המגע -אפ של התמונות שלך, המו”ל מספק לך פרמטרים מוגדרים מראש על מנת להחיל אוטומטית הגדרות על נושא ספציפי. פילטרים אלה מציעים עיבוד חזותי מסוים: ניגודיות גבוהה, צבעים טבעיים, שחור ולבן, ספיה, הדגשת תבואה … ניתן לצטבר כמה פילטרים.

האייקון הימני הראשון מרכז את כלי הריטוש העיקריים. אתה יכול להתאים, בתפריט הירידה הראשון, את כל הפרמטרים הקשורים לאור. אתה יכול במיוחד להדגיש או להגביר את החשיפה, בניגוד להוציא את התבליטים, הצללים, אזורי האור, גווני האור והגוונים הכהים. בזכות כפתור המכונית, AI מיישם הגדרות אור אופטימליות.

בתפריט השני יש את כל הפרמטרים הקולורימטריים. איזון הלבן קיים כמובן עם הכלי של הפיפטה, לחץ על פיקסל מדויק של התמונה שלך כדי לשחזר את הצבע. טמפרטורה, צל, ויברנס ורוויה יותאמו מייד. משתמשים פחות מנוסים יכולים לבחור באפשרות האוטומטית, כדי להתאים באופן אוטומטי הגדרות אלה, ואילו המתקדמים ביותר יכולים להתאים אותם באופן ידני באמצעות המחוונים השונים.

איזון לבן Adobe Photoshop Lightroom

תפריט האפקטים מעניק לך גישה למחיית התאמת הבהירות ולתיקון הרעלה המאפשרים לך להמריץ את התמונות שלך על ידי יישום ניגודים נוספים, אישור פרטים מסוימים ומחיקת רעלה הערפל מתמונות משעממות.

תיקון מלקות בתמונות שלך עם Adobe Photoshop Lightroom

שימו לב, Lightroom אינה משתמשת במערכת השכבה (שכבה), כמו ב פוטושופ לדוגמה. לכן עליך לבטל את השינויים שלך אם אינך רוצה לשלב את ההגדרות, או לשמור עותק של התמונה שהשתנה שלך אם ברצונך לבצע בדיקות אפקט שונות על אותה תמונה.

כלים אחרים כמו הכלי הרדיאלי או ליניארי, המברשת או המתקן יאפשרו את עיבוד התמונות שלך על פי הטעמים האמנותיים שלך.

קביעות מוגדרות מראש הן גם חלק מההתקדמות הטכנולוגית המעניינת ביישום עיבוד תמונה זה בפורמט גולמי. אכן, קביעות מוגדרות מראש הן קבוצות של פרמטרים ותצורות שנשמרו ומאפשרים ליישם אפקטים אלה על תמונות מבלי שתצטרך לעבור באופן פרטני על כל קובץ. אפשר לייצא קטלוג של קביעות מוגדרות מראש בתבנית קובץ .lrtemplate. שים לב שמשתמשים רבים מציעים להוריד ולהשתמש בקטלוג של קביעות מוגדרות מראש לחיסכון זמן רב.

שאר שירותי Lightroom

השירות מציע עד 1 לאחסון בשטח האחסון שלך המאפשר לך לשמור את כל התמונות שלך. זה גם מגבה אוטומטית את הגרסה המקורית ואת הגרסה המותאמת של העבודה שלך. תודה לגיבוי מקוון, אתה יכול לגשת לספריה שלך ולשנות את התמונות שלך בכל מקום במכשירים הניידים שלך או במחשב שלך. כשאתה משנה תמונה עם היישום ממסך המחשב שלך, השינויים באים לידי ביטוי אוטומטית בכל הפלטפורמות האחרות שלך.

ליישום יש גם כלי המאפשר לזהות אנשים בתמונות שלך, ואז ליישם אוטומטית מילות מפתח שניתן להשתמש בהן לחיפוש. תכונת הסימון האוטומטית שלה תאפשר לך לחפש תמונה בקלות באמצעות מילות מפתח (לדוגמה: “צילום חוף”).

בעזרת כלי זה תוכלו גם ליצור גלריות אינטרנט ומצגת שקופיות, כמו גם להגדיר פרמטרים להדפסה מותאמים אישית לכל סוגי הוויזואליות. שים לב שפקודה ישירה מאפשרת לך להעביר את התמונה שלך לפוטושופ על מנת להפוך את הניתוח לכתוב לניתוח ב- Lightroom כמו תוספת של טקסט או מיזוג פנורמי של תמונות.

זמין עם מנוי ענן יצירתי המוקדש במיוחד לצילום (עם פוטושופ ושטח אחסון מקוון) או ב גרסת ענן יצירתית מלאה שמציע לך יותר מעשרים יישומי Adobe, Lightroom נגיש בגרסת ההפגנה במשך 7 ימים. הוא מציע מספר תוכניות תמחור וחברות משתמשים. התוכנית הגבוהה ביותר היא תוכנית הצילום של Adobe Creative Cloud, המעניקה לך גישה לכל פונקציות Lightroom, כולל העדכונים והשדרוגים האחרונים. תוכנית זו מאפשרת לך גם לגשת למוצרי Adobe Creative Suite כמו Photoshop ו- Illustrator. בנוסף, ישנן חבילות יישומים ייחודיות לתוכנה בלבד. אתה יכול גם לקנות רישיון תמידי לתמלוגים יחיד. לבסוף, אם אתה חלק מחברה או מארגון, אתה יכול ליהנות ממנויי מחירים מוזלים לרישיונות צוות או רישיונות עסקיים.

מה החדשות על הגרסה האחרונה של Lightroom ?

בנוסף, על מנת לפשט תמיד את חייך מעט יותר, הממשק עבר שינויים בתחנת העבודה ובכלים מעשיים אחרים. בפרט, תוכלו להוסיף תמונות וסרטונים יותר בפשטות לאלבום משותף.

בדצמבר 2020 נפרס עדכון חדש, מכוון יותר למשתמשי אפל עם מחשב MacOS. עדכון זה מאפשר תאימות טובה יותר של התוכנה עם שבב M1 החדש של מעבד המותג החדש של אפל.

עדכון מרץ 2021 מאפשר לבסוף ל- Lightroom (שולחן העבודה והנייד) לתמוך בתמונות Apple Proraw. גרסת שולחן העבודה משלבת כרטיסייה חדשה “בשבילך”, הכוללת מדריכים ומדריכים אינטראקטיביים להכשרה מתקדמת יותר.

רק עד העדכון ביוני 2021 יראה סוף סוף את מעבד M1 הנתמך על ידי Lightroom Classic. בנוסף, המהדורות השונות כוללות את מצב רזולוציית העל, שכבר נמצא מאז מרץ 2021 ב- Camera Raw ומגדיל את הרזולוציה של תמונה עד 4 פעמים. למידע נוסף: Lightroom זוכה ברזולוציית העל ו- Adobe מרחיב את התאימות שלה למעבדי Apple M1

ועידת Adobe Max מאוקטובר 2022 מציגה את התוכנה החדשה: Adobe Max: AI יעיל יותר ויותר ב- Lightroom ו- Photoshop.

איתו תואם מערכת ההפעלה Lightroom ?

זה זמין להורדה מ- Windows 10 עם 4 GB של RAM, Mac OS X 10.13 ואילך, אנדרואיד 5.0 או מעולה ו- iOS 12.3 או מעולה. לכן אתה יכול להוריד אותו ולבדוק אותו בסמארטפונים וטאבלטים של אנדרואיד, אך גם על סמארטפונים ואייפון טאבלטים, באמצעות קישורי ההורדה הישירים שלנו בחנות האפליקציות ובחנות Play).

עליך להיות בעל חיבור לאינטרנט וחשבון לגישה לשירות האחסון המקוון.

אל תהססו להתייעץ עם הצעות המנוי והרישיון בתשלום תוכנית Adobe Creative Cloud Photography תוכנית לגישה בלתי מוגבלת לתוכנה אדוב פוטושופ ו- Lightroom.

מהן האלטרנטיבות הטובות ביותר ל- Lightroom ?

תוכנת ריטוש של תמונות ותמונות רבות זמינות כעת.

Darktable, לומינר, צילום זיקה, וכן Rawtherapee כולם מציעים תכונות מעניינות וביצועים ברורים. הממשקים נבדלים זה מזה במקצת אך הכלים החיוניים לריטוש מחדש ולסגור מחדש נמצאים שם ופונקציונליים. הדרכות רבות זמינות לאחיזה מהירה יותר.

באותו מו”ל אנו יכולים לצטט אדוב פוטושופ, שהוא שלם יותר ונשאר התייחסות למעצבים וצלמים גרפיים.

בעולם תוכנת הקוד הפתוח להורדה בחינם, הידוע היטב GIMP והמתחרה שלו קריטה הם גם אלטרנטיבות טובות מכיוון שהם מציעים תכונות שוות ערך, אך עם שירותי אחסון ותאימות לתוכנות אחרות פחות.

אם אתם מחפשים אלטרנטיבה ניידת וחינמית למו”ל, תוכלו לבדוק את היישום עבור אנדרואיד ו- iOS שחלפו.

ואם אתה רוצה להכניס יותר AI לטיפולים החזותיים שלך, אתה יכול להישען לכיוון ON1 Photo Raw, DXO Photolab ו- Topaz Photo AI, זמין בעוד מספר ימים.

Adobe Photoshop Lightroom

Adobe Lightroom למכשירים ניידים של אנדרואיד הוא יישום רשמי המאפשר לך לארגן את התמונות שלך, לסנכרן אותם עם מכשירים אחרים ולעבוד עם קבצים גולמיים של מצלמות DSLR.

אתה יכול ליצור כמה תיקיות שאתה רוצה ולסנכרן אותן עם מכשירים אחרים, והכל מממשק אלגנטי וקל לשימוש. מלבד זאת, אתה יכול לערוך כל תמונה באמצעות כלי Adobe הזמינים. הדבר הטוב ביותר הוא שתוכלו להשתמש במבחר גדול של קיצורי דרך כדי לבצע את הפעולות הנפוצות ביותר בקלות רבה יותר.

למי שאין לו חשבון Lightroom או תוכנית Adobe אחרת, אפליקציה זו היא פשוט גרסת ניסיון, כך שבמשך שלושים יום תוכלו להשתמש ב- Adobe Lightroom Mobile באופן חופשי, אך לאחר תקופה זו עליכם לשלם.

Adobe Lightroom Mobile הוא ללא ספק יישום צילום מצוין; הוא משתמש בממשק אלגנטי ומציע תכונות באיכות גבוהה. מחיר ההרשמה, לעומת זאת, יכול להיות גבוה מדי עבור מה שהוא עושה.

סקירה מאת אנדרס לופז שתורגם על ידי צוות לוקליזציה של Uptodown

תנאים נדרשים (הגרסה האחרונה)

  • דורש אנדרואיד 8.0 ומעלה

עוד מידע

שם חבילה com.אדובי.lrmobile
רישיון חינם
מערכת הפעלה דְמוּי אָדָם
קטגוריה צילום
שפה צָרְפָתִית